Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne! id:21860

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Przyszowice, śląskie
Data dodania: 29-06-2016
Liczba odwiedzin: 450

Oferta

Jesteśmy firmą specjalizującą się w balonowych atrakcjach i dekoracjach Ślubnych. W swojej ofercie przygotowaliśmy wiele opcji, które zadowolą różne upodobania :-)

Legalna firma, która swoją markę buduje na wielu zadowolonych klientach! Sprawdź nas na

Zapraszamy do skorzystania z naszej balonowej oferty!

BALONOWA NIESPODZIANKA
Ogromne pudło w formie „prezentu” wypełnione balonami z helem. Państwo Młodzi wspólnie otwierają niespodziankę, z której wylatują czerwone balony w kształcie serca przewiązane czerwoną wstążką. Niesamowite zaskoczenie i niespodzianka dla Pary Młodej.

ŚWIECĄCE BALONY LED
Spektakularny efekt - idealna nocna atrakcja, która każdego wprawi w zachwyt. Balony wypełnione helem z lampą led :-)

KLASYCZNIE
Każdy uczestnik wesela oraz Para Młoda otrzymuje czerwony balon w kształcie serca, wypełniony helem i związany czerwoną wstążką – wszyscy razem wypuszczają balony w niebo. Balony można np. rozdać gościom przed kościołem. Zdjęcie grupowe z balonami to super pomysł 

MILION ŻYCZEŃ
Każdy z gości weselnych otrzymuje czerwony balon w kształcie serca, wypełniony helem i przewiązany czerwoną wstążką, na końcu której znajduje się blankiecik.
Młodzi wypuszczają wspólnie swoje baloniki w niebo, a za nimi robią to goście weselni. Na blankieciku znajdują się inicjały Młodych, data ślubu oraz miejsce na ślubne życzenia.

ISKIERKI
Państwo Młodzi oraz ich goście otrzymują czerwony balon w kształcie serca, wypełniony helem i przewiązany czerwoną wstążką, na końcu znajduje się zimny ogień.
Wspólne odpalenie i wypuszczenie w niebo takich balonów gwarantuje niesamowity efekt.

DWA SERCA
Panna Młoda trzyma w rękach pęk białych balonów - serc, Pan Młody pęk czerwonych balonów i jednocześnie wypuszczają je w niebo.

WYBUCHOWY BALON GIGANT
Balon o średnicy 100 cm, w którym znajduje się 100 mniejszych baloników. Balon zawieszany pod sufitem. Najczęściej w czasie pierwszego tańca balon zostaje odpalony i mniejsze baloniki wraz z konfetti spadają na Parę Młodą
tworząc niepowtarzalny efekt.

TO I WIELE INNYCH ATRAKCJI na fb - sprawdź nas!

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym ogłoszeniu są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje STUFF BOX.
Kopiowanie zawartości ogłoszenia lub jej części bez pisemnej zgody właściciela firmy STUFF BOX jest zabronione.

Rodzaj:

  • pudło z balonami

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dane kontaktowe

Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne!
Województwo:śląskie
Miejscowość:Przyszowice
Kod:44-178

Nowe ogłoszenia