Zobacz zdjęcia (5)
Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne!, Przyszowice - zdjęcie 1
Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne!, Przyszowice - zdjęcie 2 Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne!, Przyszowice - zdjęcie 3 Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne!, Przyszowice - zdjęcie 4 Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne!, Przyszowice - zdjęcie 5
1 / 5

Balonowe atrakcje - Balonowa niespodzianka i inne! id:21860

Przyszowice, śląskie

O nas

Rodzaj:

  • pudło z balonami

Jesteśmy firmą specjalizującą się w balonowych atrakcjach i dekoracjach Ślubnych. W swojej ofercie przygotowaliśmy wiele opcji, które zadowolą różne upodobania :-)

Legalna firma, która swoją markę buduje na wielu zadowolonych klientach! Sprawdź nas na

Zapraszamy do skorzystania z naszej balonowej oferty!

BALONOWA NIESPODZIANKA
Ogromne pudło w formie „prezentu” wypełnione balonami z helem. Państwo Młodzi wspólnie otwierają niespodziankę, z której wylatują czerwone balony w kształcie serca przewiązane czerwoną wstążką. Niesamowite zaskoczenie i niespodzianka dla Pary Młodej.

ŚWIECĄCE BALONY LED
Spektakularny efekt - idealna nocna atrakcja, która każdego wprawi w zachwyt. Balony wypełnione helem z lampą led :-)

KLASYCZNIE
Każdy uczestnik wesela oraz Para Młoda otrzymuje czerwony balon w kształcie serca, wypełniony helem i związany czerwoną wstążką – wszyscy razem wypuszczają balony w niebo. Balony można np. rozdać gościom przed kościołem. Zdjęcie grupowe z balonami to super pomysł 

MILION ŻYCZEŃ
Każdy z gości weselnych otrzymuje czerwony balon w kształcie serca, wypełniony helem i przewiązany czerwoną wstążką, na końcu której znajduje się blankiecik.
Młodzi wypuszczają wspólnie swoje baloniki w niebo, a za nimi robią to goście weselni. Na blankieciku znajdują się inicjały Młodych, data ślubu oraz miejsce na ślubne życzenia.

ISKIERKI
Państwo Młodzi oraz ich goście otrzymują czerwony balon w kształcie serca, wypełniony helem i przewiązany czerwoną wstążką, na końcu znajduje się zimny ogień.
Wspólne odpalenie i wypuszczenie w niebo takich balonów gwarantuje niesamowity efekt.

DWA SERCA
Panna Młoda trzyma w rękach pęk białych balonów - serc, Pan Młody pęk czerwonych balonów i jednocześnie wypuszczają je w niebo.

WYBUCHOWY BALON GIGANT
Balon o średnicy 100 cm, w którym znajduje się 100 mniejszych baloników. Balon zawieszany pod sufitem. Najczęściej w czasie pierwszego tańca balon zostaje odpalony i mniejsze baloniki wraz z konfetti spadają na Parę Młodą
tworząc niepowtarzalny efekt.

TO I WIELE INNYCH ATRAKCJI na fb - sprawdź nas!

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym ogłoszeniu są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje STUFF BOX.
Kopiowanie zawartości ogłoszenia lub jej części bez pisemnej zgody właściciela firmy STUFF BOX jest zabronione.

liczba odwiedzin: 2390

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie