Zobacz zdjęcia (5)
Bar Lawendowy Spritz, Działdowo - zdjęcie 1
Bar Lawendowy Spritz, Działdowo - zdjęcie 2 Bar Lawendowy Spritz, Działdowo - zdjęcie 3 Bar Lawendowy Spritz, Działdowo - zdjęcie 4 Bar Lawendowy Spritz, Działdowo - zdjęcie 5
1 / 5

Bar Lawendowy Spritz id:52154

Działdowo, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Lawendowy Spritz to mobilne usługi barmańskie na każdą okazję. Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm, od wyglądu baru i barmanów po umiejętności barmańskie, smak i wygląd naszych koktajli. Bar to nie tylko serwowanie koktajli, lecz również konwersacje z Państwem i Państwa gośćmi.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oryginalnym rustykalnym barem. Profesjonalną i wykwalifikowaną obsługą.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm, od wyglądu baru i barmanów po umiejętności barmańskie, smak i wygląd naszych koktajli. Bar to nie tylko serwowanie koktajli, lecz również konwersacje z Państwem i Państwa gośćmi.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przeważnie jest to 8 godzin od wejścia pary młodej na sale , z możliwością przedłużenia. Jednak ustalamy to zawsze indywidualnie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem polskim i angielskim komunikatywnie. Karty koktajli możemy przygotować również w innych językach.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najwcześniej jak to możliwe, tak aby uniknąć braku wolnego terminu w naszym kalendarzu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie z nami, kontakt internetowy oraz telefoniczny jest bezpłatne. Praktycznie wszystkie sprawy związane z ofertą oraz umową, możemy zorganizować zdalnie, tak aby zaoszczędzić Państwa czas.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, napisz do nas, opisz w kilku zdaniach na czym Wam zależy, a my przygotujemy dedykowaną, niezobowiązującą ofertę dla Ciebie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Posiadamy szkolenia barmańskie I i II stopnia oraz dwu letnie doświadczenie w branży weselnej. Na co dzień interesujemy się barmaństwem, obserwujemy nowe trendy i gusta. W planach mamy dalsze kursy i szkolenia.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Możemy Państwu zaoferować obsługę bez użycia słomek i serwetek jednorazowych. W barze staramy się wykorzystywać składniki w jak najbardziej optymalny sposób, tak by nic się nie marnowało. Jeśli interesuje Państwa oferta z wykorzystaniem świeżych soków/ ekologicznych owoców, prosimy o kontakt z nami.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5711724108
Adres: Działdowo, , 13-200, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: 08:00 - 22:00
liczba odwiedzin: 176

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie