Zobacz zdjęcia (5)
barman na wesele, drink bar, pokaz barmański,flai, Kraków - zdjęcie 1
barman na wesele, drink bar, pokaz barmański,flai, Kraków - zdjęcie 2 barman na wesele, drink bar, pokaz barmański,flai, Kraków - zdjęcie 3 barman na wesele, drink bar, pokaz barmański,flai, Kraków - zdjęcie 4 barman na wesele, drink bar, pokaz barmański,flai, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

barman na wesele, drink bar, pokaz barmański,flai id:7198

Kraków, małopolskie

O nas

Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę w zakresie niesamowitych Pokazów Barmańskich w stylu Flair, w pełni zasługujących na miano widowisk o charakterze artystycznym.
Różne scenariusze pokazów, od klasycznych standardowych, do pokazów Latino, Hawaje, kubańskie, Prohibicja itd. Niesamowite efekty pirotechniczne, oryginalna choreografia, świetnie dobrany podkład muzyczny, najlepsi barmani, piękne hostessy oraz pyszne cocktaile przyrządzane w niebanalny sposób!
To Flairofmasters TEAM!!
Uatrakcyjnimy, zadziwimy, rozbawimy każdą imprezę,wieczory panieńskie, event, bankiety, imprezy firmowe, prywatne, promocje, targi itd. Satysfakcja gwarantowana - dla gości i organizatorów.

Co więcej o flair..

Pokaz barmański to efektowne show polegające na przygotowywaniu drinków metoda, która wzbudza u obserwatora podziw i szacunek. Różnorodne drinki przygotowywane według własnych kompozycji, ewolucje butelkami i shakerami, oraz palący sie sprzęt barmański w połączeniu z elementami pirotechniki, a to wszystko wykonywane synchronicznie w rytm odpowiednio dobranej muzyki. Bankiety, wesela czy innego typu imprezy mogą stać sie wyjątkowe w oczach Państwa i gości. Wieczór z udziałem FLAIR of MASTERS może przejść do niezapomnianych.

Pokaz indywidualny

Wykonywany przez jednego barmana. Czas trwania pokazu to 5-10min. W cenie pokazu po zakończonym show maja Państwo możliwość skorzystania z 2 godz. usług barm

liczba odwiedzin: 4308

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie