Barman na wesele. Mobilny drink bar. id:35535

Włocławek, kujawsko-pomorskie
(2)
Dodaj opinię
530-470...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Witam.

Chciałbym przedstawić Państwu ofertę mobilnej, profesjonalnej obsługi imprez takich jak :

---> Wesela

---> Wieczory panieńskie i kawalerskie

---> Rocznice

---> Urodziny

---> Imieniny

---> Bankiety

---> Inne imprezy okolicznościowe

---> Obsługa imprez firmowych

Moja oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią sobie zabawę na wysokim poziomie w towarzystwie profesjonalnego barmana. Nasze usługi barmańskie umilą gościom zabawę serwując drinki, napoje, koktajle przygotowywane również z wymyślnymi ozdobami serwowanych napojów. Doświadczony barman jest gwarancją wysokiej jakości wykonania skomplikowanych drinków opartych o wysokiej klasy alkoholu. Zajmiemy się przygotowanie specjalnego menu z koktajlami jak i drinkami bezalkoholowymi, przygotowaniem eleganckiego, baru którego obsługuje dwóch profesjonalnych barmanów. Bar wyposażony jest w akcesoria, szkła dedykowane do różnego rodzaju koktajli, profesjonalny sprzęt barmański tj. elektryczne kruszarki do lodu, blender, shakery, wyciskarki do owoców. Posiadamy własny eleganckie bar mobilny o długości 2 metrów. Front z białej pikowanej skóry podświetlany w różnych kolorach.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jeśli interesuje Cię cena zadzwoń a szybko ustalimy zakres usług i kwotę.Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Pozdrawiam serdecznie Dawid Jóźwiak
                                                   Barman

Kategoria:

Barman na wesele Włocławek

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Barman na wesele. Mobilny drink bar. id:35535
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2018
Lubień Kujawski
Data dodania: 16-08-2018
Bar mobilny p.Dawida był najlepszym, trafionym w dziesiątkę pomysłem. Atrakcyjnie i smacznie wyglądające drinki zachwyciły gości , zarówno starszych jak i dzieci , które mogły spróbować drinków bezalkoholowych . Bardzo miła i kompetentna obsługa bez problemu ogarniała niekończące się kolejki chętnych. BARDZO POLECAM USŁUGI PANA DAWIDA.
J
Julita Sadowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Dworek Okalewo
Data dodania: 25-06-2018
najlepsza decyzja jaką możecie podjąć by wasze wesele było perfekcyjne !!! Usługa barmańska - klasa sama w sobie !!! Goście zachwyceni zarówno drinkami jak i jakością obsługi ! Drinki przepyszne i bardzo efektowne! Przesympatyczna ekipa i świetny kontakt ! Z czystym sumieniem POLECAMY POLECAMY POLECAMY ! Jesteśmy zachwyceni i bardzo dziękujemy!
Podsumowując - jeżeli chcecie zrobić wrażenie na gościach, pić przepyszne drinki i sprawić by TEN DZIEŃ był jeszcze piękniejszy i kolorowy? Wybierzcie Drink Bar mobilny Pana Dawida Na pewno was nie zawiedzie
Dawid Jóźwiak

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Dawid Jóźwiak Barman
Imię i nazwisko:Dawid Jóźwiak
Adres:Włocławek
87-800woj. kujawsko-pomorskie
530-470...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
dodano: 04-05-2018, liczba odwiedzin: 534
Telefon
530-470...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie