Zobacz zdjęcia (48)
Bartosz Ciotek Fotografia, Kraków - zdjęcie 1
Bartosz Ciotek Fotografia, Kraków - zdjęcie 2 Bartosz Ciotek Fotografia, Kraków - zdjęcie 3 Bartosz Ciotek Fotografia, Kraków - zdjęcie 4 Bartosz Ciotek Fotografia, Kraków - zdjęcie 5
Bartosz Ciotek Fotografia, Kraków - zdjęcie 6
1 / 48

Bartosz Ciotek Fotografia id:46841

od 3900 do 5500 zł / całość
Kraków, małopolskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
794-965...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Czy chcecie zdjęcia podczas przygotowań do ślubu? A zdjęcia plenerowe w pobliskim ogrodzie? Jak myślicie, 10 godzin fotografowania wystarczy, żeby ująć wszystkie najważniejsze w tym dniu sytuacje i oddać charakter wydarzenia? No i ile tych zdjęć chcielibyście otrzymać? Który “pakiet” będzie najlepiej odpowiadał Waszym oczekiwaniom? Skąd podczas planowania ślubu, zwykle ponad rok wcześniej macie wiedzieć, czy wystarczy Wam określony czas pracy fotografa i z góry narzucona ilość zdjęć?


Moim zadaniem jest uwiecznić ten jeden z najważniejszych dni Waszego życia w takiej formie, abyście wracając do tych zdjęć za kilka lat mogli sobie przypomnieć każdy szczegół. Właśnie dlatego moja oferta zawiera wszystko, by sprostać temu zadaniu w najlepszy, możliwy sposób bez dodatkowych opłat.


Jestem z Wami od przygotowań do oczepin, niezależnie od tego, czy będzie to 9 czy 12 godzin. Wychodzę z założenia, że reportaż jest kompletny tylko wtedy, gdy układa się w spójną historię, a wydarzenia przed samym ślubem oraz szaleństwo na parkiecie są jej istotnymi częściami.

Plener w dniu ślubu jest kolejnym elementem, nad którym zwykle trzeba zastanowić się przy wyborze oferty. Ale nie u mnie – przez cały dzień jestem do Waszej dyspozycji, a zdjęcia aranżowane zaczynam już podczas przygotowań. Przez cały dzień staram się znaleźć momenty, w których mogę wyciągnąć Was chociaż na minutę, aby pod koniec dnia dysponować już całkiem pokaźną liczbą zdjęć „plenerowych”. Gdybyście jednak podczas wesela postanowili uciec na godzinną sesję w pobliskim lesie – wsiadamy do auta i jedziemy na miejsce!

Dostajecie minimum 350 w pełni obrobionych zdjęć. A co w sytuacji, w której po selekcji i obróbce mógłbym jednak oddać ich 500? Tak – dostaniecie 500 obrobionych zdjęć. Ich publikacja odbywa się poprzez galerię online chronioną unikatowym hasłem, a najlepsze ujęcia lądują w zaprojektowanym przeze mnie, 50-stronnym albumie w twardej oprawie z zadrukowanymi kartami. Podejrzewam, że nie chcecie czekać na reportaż zbyt długo, dlatego link do obrobionych zdjęć otrzymacie ode mnie w ciągu 14 dni roboczych od dnia ślubu.


Podsumowując wszystkie elementy, na moją ofertę składają się:
-reportaż od przygotowań do oczepin
-plener w dniu ślubu
-minimum 350 obrobionych zdjęć
-galeria internetowa chroniona hasłem
-album w twardej oprawie

Oferta Bartosz Ciotek Fotografia

Oferta

od 3900 do 5500zł/ całość

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Bartosz Ciotek Fotografia (10)

Bartosz Ciotek Fotografia id:46841
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 10-09-2022
Moje firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne QA: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 05-10-2022

We strongly recommend working with Bartek! He remarkably captured all beautiful and important moments on our wedding and we love how photos came out. Bartek has fun and welcoming personality that our guests commented on. While taking photos, he made sure that everyone is relaxed and having great time while clearly explaining how to pose to get the best picture. After the wedding, lots of our guests complemented how cheerful and open Bartek is which I think it’s quite extraordinary that guests remember photographer more than other things ;)
Strongly recommend working with Bartek, he exceeded our expectations! Thank you :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 07-09-2022

Polecamy Bartka z całego serca! Mieliśmy okazję widzieć go w akcji na weselu w rodzinie i nie potrzebowaliśmy już później szukać innego fotografa do uwiecznienia naszego dnia. Zdjęcia jego autorstwa to zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych chwil i emocji, które towarzyszyły nam i naszym gościom. Naturalne, a zarazem niebanalne kadry dają pełny i piękny obraz całego wydarzenia. Wszyscy włącznie z nami są zachwyceni! A do tego z Bartkiem super się współpracuje :). Pełen profesjonalizm!

K
Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Osiek
Data dodania: 23-08-2022

Gorąco polecamy Bartka! Otrzymane zdjęcia utwierdziły nas w przekonaniu, że lepiej nie mogliśmy wybrać. Świetnie uchwycił ważne momenty, zdjęcia są piękne i naturalne. Bartek wzbudził nasze zaufanie i sympatię już podczas pierwszego spotkania, a w dniu ślubu panowała świetna atmosfera. W pracy Bartka widać pasję i zaangażowanie, jest wszędzie gdzie dzieje się coś istotnego do sfotografowania, a jednocześnie można czuć się w pełni swobodnie. W razie potrzeby potrafi jednym zdaniem wywołać uśmiech na twarzy i spowodować, że stres znika. Jeśli w rozmowach po weselu rodzina i pozostali goście chwalą fotografa, nawet przed obejrzeniem zdjęć, to wiedz, że dobrze wybrałeś ;)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Moje firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne QA: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bochnia
Data dodania: 20-07-2022

Serdecznie polecamy współpracę z Bartkiem. Bardzo długo szukaliśmy fotografa, przeglądaliśmy naprawdę wiele ofert i w końcu trafiliśmy na Niego. Widać w nim pasje do tego co robi. Staje na głowie, aby klient był zadowolony. Posiada niesamowite umiejętności, które widać na zdjęciach, a także cechy charakteru niezwykle ważne w pracy fotografa. Wiedział kiedy nienachalnie dać nam drobne wskazówki, abyśmy komfortowo czuli się przed obiektywem, a kiedy niezauważalnie uchwycić wzruszające i ważne chwilę, przez co nasze zdjęcia przepełnione są pięknymi emocjami, które długo będziemy wspominać i chętnie do nich wracać. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i do zobaczenia przy następnej okazji.

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Zimnodół
Data dodania: 24-06-2022

Fajnie było trafić na Bartka i powierzyć mu odpowiedzialne zadanie jakim było uwiecznienie pięknych momentów na fotografiach podczas naszego ślubu i wesela. Poszło mu to rewelacyjnie :) Super przeżyciem okazała się również podróż do oddalonego o ponad 300 kilometrów Lubiąża gdzie wykorzystaliśmy przestrzenie Opactwa Cystersów na piękną sesję poślubną.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Bartka. Oprócz świetnej jakości zdjęć, rewelacyjnych pomysłów na poszczególne ujęcia, warto zwrócić uwagę na inne aspekty jego pracy. Przede wszystkim Bartek wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, jest rzeczowy w swojej pracy, zwraca uwagę na każdy istotny szczegół, o którym sami moglibyśmy nie pamiętać.
Widać jego duże doświadczenie, ale chyba to co najważniejsze - niesamowite zaangażowanie w każdy projekt.
Dla wszystkich przyszłych par młodych zastanawiających się nad wyborem fotografa na ważne uroczystości, warto poprzestać poszukiwania właśnie w tym miejscu - na pewno będziecie zadowoleni.

A
Anna Skalniak
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Wrocław
Data dodania: 07-05-2022

Gorąco polecamy! Pełen profesjonalizm, piekne, naturalne i pomysłowe ujęcia. Bartek jest osoba bardzo zaangażowana w swoją prace, w która wkłada całe serce. Dzięki niemu mamy wspaniała pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Kraków
Data dodania: 06-01-2022

Z całego serca wraz z mężem polecamy Bartka jako fotografa :). Bartek był naszym ślubnym fotografem. To osoba pełna dobrej energii, luzu i odpowiedzialności - swoją pracę wykonał na 100% :). Miał wiele swoich propozycji, ale był otwarty również na nasze. Zdjęcia otrzymaliśmy w terminie. Polecamy! <3

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Kraków
Data dodania: 04-01-2022

Bartek jest mistrzem w swoim fachu. Idealnie chwyta moment i zatrzymuje go na zdjęciu. Jest profesjonalny, twórczy i bardzo kreatywnie podchodzi do zadań, wychodzi z własną inicjatywą. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Spełnił nasze wszystkie wizje i oczekiwania, a docelowo otrzymaliśmy przecudne zdjęcia, które są wyjątkowe, pełne emocji, miłości i artystycznej nuty. Oczywiście polecamy Bartka i jego wyjątkową twórczość.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Bartosz Ciotek Fotografia

Nazwa firmy: Bartosz Ciotek Fotografia
Imię i nazwisko: Bartosz Ciotek
Adres: Kraków, woj. małopolskie
794-965...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1640
Zadzwoń
794-965...
Napisz

Popularne miasta w okolicy