Bartosz Ciotek Fotografia

od 3900 do 5500 zł
Kraków, małopolskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
794-965...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Czy chcecie zdjęcia podczas przygotowań do ślubu? A zdjęcia plenerowe w pobliskim ogrodzie? Jak myślicie, 10 godzin fotografowania wystarczy, żeby ująć wszystkie najważniejsze w tym dniu sytuacje i oddać charakter wydarzenia? No i ile tych zdjęć chcielibyście otrzymać? Który “pakiet” będzie najlepiej odpowiadał Waszym oczekiwaniom? Skąd podczas planowania ślubu, zwykle ponad rok wcześniej macie wiedzieć, czy wystarczy Wam określony czas pracy fotografa i z góry narzucona ilość zdjęć?


Moim zadaniem jest uwiecznić ten jeden z najważniejszych dni Waszego życia w takiej formie, abyście wracając do tych zdjęć za kilka lat mogli sobie przypomnieć każdy szczegół. Właśnie dlatego moja oferta zawiera wszystko, by sprostać temu zadaniu w najlepszy, możliwy sposób bez dodatkowych opłat.


Jestem z Wami od przygotowań do oczepin, niezależnie od tego, czy będzie to 9 czy 12 godzin. Wychodzę z założenia, że reportaż jest kompletny tylko wtedy, gdy układa się w spójną historię, a wydarzenia przed samym ślubem oraz szaleństwo na parkiecie są jej istotnymi częściami.

Plener w dniu ślubu jest kolejnym elementem, nad którym zwykle trzeba zastanowić się przy wyborze oferty. Ale nie u mnie – przez cały dzień jestem do Waszej dyspozycji, a zdjęcia aranżowane zaczynam już podczas przygotowań. Przez cały dzień staram się znaleźć momenty, w których mogę wyciągnąć Was chociaż na minutę, aby pod koniec dnia dysponować już całkiem pokaźną liczbą zdjęć „plenerowych”. Gdybyście jednak podczas wesela postanowili uciec na godzinną sesję w pobliskim lesie – wsiadamy do auta i jedziemy na miejsce!

Dostajecie minimum 350 w pełni obrobionych zdjęć. A co w sytuacji, w której po selekcji i obróbce mógłbym jednak oddać ich 500? Tak – dostaniecie 500 obrobionych zdjęć. Ich publikacja odbywa się poprzez galerię online chronioną unikatowym hasłem, a najlepsze ujęcia lądują w zaprojektowanym przeze mnie, 50-stronnym albumie w twardej oprawie z zadrukowanymi kartami. Podejrzewam, że nie chcecie czekać na reportaż zbyt długo, dlatego link do obrobionych zdjęć otrzymacie ode mnie w ciągu 14 dni roboczych od dnia ślubu.


Podsumowując wszystkie elementy, na moją ofertę składają się:
-reportaż od przygotowań do oczepin
-plener w dniu ślubu
-minimum 350 obrobionych zdjęć
-galeria internetowa chroniona hasłem
-album w twardej oprawie

Certyfikat 2023 Certyfikat 2022
Bartosz Ciotek Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marcelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-04-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Połomia
Data dodania: 27-05-2024

Bartek wykonywał nam sesję zdjęciową narzeczeńską oraz fotografował nasz ślub. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, nie musieliśmy długo czekać (około 2 tygodnie po weselu zdjęcia już były gotowe), piękne zdjęcia, ładnie obrobione, pamiątka na długie lata :) Dodatkowym atutem jest fakt, że Bartosz świetnie rozluźnia atmosferę żarcikami, co w dniu ślubu szczególnie doceniliśmy. Dostaliśmy wiele pozytywnych komentarzy co do zdjęć :) Serdecznie polecamy!

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2023
Brody
Data dodania: 25-10-2023

Minęły dwa tygodnie od kiedy otrzymaliśmy zdjęcia i nie możemy się na nie napatrzeć!
Bartek od samego początku wprowadził dobrą atmosferę, co spowodowało, że w dniu ślubu czuliśmy się w 100% swobodnie co widać teraz na zdjęciach.
Kadry piękne, praca światłem fenomenalna, a emocje na zdjęciach fantastycznie uchwycone, przez co łatwo jest się przenieść wspomnieniami do tego dnia.
Wybierając Bartka macie gwarancje usługi na najwyższym poziome i cudowną pamiątkę na całe życie!
Bartku, dziękujemy za najpiękniejsze zdjęcia ślubne! ❤️
Gabi i Patryk

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2023
Tychy
Data dodania: 17-08-2023

Bardzo polecamy! Zdjęcia wyszły przepięknie i dostaliśmy je dużo szybciej niż się spodziewaliśmy ❤️ współpraca z Bartkiem to sama przyjemność, lepiej nie mogliśmy trafić 😊 serdecznie polecamy a my na pewno jeszcze skorzystamy jak tylko będzie okazja 🤭

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2023
Kraków
Data dodania: 10-08-2023

Współpraca z Bartkiem to sama przyjemność, zdjęcia wyglądają super - jesteśmy bardzo zadowoleni ❤️

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2023
Piekary Śląskie
Data dodania: 30-06-2023

Bartka jako fotografa na wesele to najlepszy z możliwych wyborów. Od początku nie czuliśmy żadnego dystansu ani skrępowania obecnością fotografa, dzięki czemu naprawdę mogliśmy celebrowac towarzyszące nam emocje, a nie skupiać się na pozach do zdjęć, a musimy szczerze przyznać, nie jesteśmy łatwi we wspólpracy. Ostateczny efekt pracy przerósł nasze oczekiwania-dostaliśmy dokładnie to o co prosiliśmy: piękną pamiątkę cudownego dnia spędzonego z najbliższymi ale też fotografie artystyczne, uwieczniające nasze wzruszenie, radość i miłość. Całym sercem polecamy !

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2023
Zielona
Data dodania: 05-06-2023

Przemiły i przezdolny człowiek. Potrafi stworzyć właściwą proporcję zdjęć klasycznie pięknych i tych innych; nieidealnych, autentycznych i często przezabawnych, przenoszących do poszczególnych chwil ze zdjęć. Reportaż z naszego wesela jest taki jaki sobie wymarzyliśmy; oddaje radosny klimat, który za kilka lat wciąż będzie intensywnie odczuwalny. Zdecydowanie i mocno polecamy w imieniu naszym i wszystkich (równie zachwyconych) gości weselnych. Bajka!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-11-2021
Wolbrom
Data dodania: 08-11-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Bartkiem w dniu naszego ślubu oraz podczas sesji poślubnej. Bartek uchwycił wszystkie najważniejsze momenty w taki sposób, który nawet dzisiaj, po kilku miesiącach pozwala poczuć na nowo emocje, które nam towarzyszyły tego dnia. Jego podejście do pracy jest bardzo profesjonalne, a co najważniejsze, potrafi sprawić, że już po chwili skrępowanie znika i pojawia się duża swoboda, co potem odzwierciedlają zdjęcia. Dużym atutem jest również odejście od schematów i wiele ciekawych ujęć, a także gra światłem, która nadaje zdjęciom dodatkowy urok. Bez wahania polecamy i dziękujemy za towarzyszenie nam w tym niezapomnianym dniu! 😊

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 05-10-2022

We strongly recommend working with Bartek! He remarkably captured all beautiful and important moments on our wedding and we love how photos came out. Bartek has fun and welcoming personality that our guests commented on. While taking photos, he made sure that everyone is relaxed and having great time while clearly explaining how to pose to get the best picture. After the wedding, lots of our guests complemented how cheerful and open Bartek is which I think it’s quite extraordinary that guests remember photographer more than other things ;)
Strongly recommend working with Bartek, he exceeded our expectations! Thank you :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Bartosz Ciotek Fotografia
Imię i nazwisko: Bartosz Ciotek
Adres: Kraków, woj. małopolskie
794-965...
liczba odwiedzin: 2900
Zadzwoń
794-965...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy