Zobacz zdjęcia (1)
Trio BELLARTE - Oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, Częstochowa - zdjęcie 1
1 / 1

Trio BELLARTE - Oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego id:7563

Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię
500-674...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 3
  • śpiew damski

Oferujemy Państwu niepowtarzalną oprawę muzyczną ślubu zarówno kościelnego jak i cywilnego. Odpowiednio dobrany repertuar, ciekawe aranżacje, piękne brzmienie skrzypiec oraz wiolonczeli a także ciepły wokal tworzą magiczny nastrój i sprawiają, że uroczystość ślubu na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz jej gości.
Zastanawiając się nad wyborem oprawy muzycznej ślubu często koncentrujemy się wyłącznie na weselu i zapominamy, że to właśnie sama ceremonia ślubu w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego jest tym najważniejszym momentem i również potrzebuje odpowiedniej oprawy.
Jak sprawić by ta chwila stała się niezapomniana? Jaką muzykę wybrać, by było elegancko i wzruszająco ale jednocześnie radośnie, bo przecież ślub to jeden z najszczęśliwszych i najweselszych dni w życiu.
W proponowanym przez nas repertuarze znajdziecie zarówno utwory klasyczne, pieśni liturgiczne a także największe przeboje muzyki rozrywkowej o tematyce miłosnej i nie tylko.
Jeżeli zatem chcecie usłyszeć słynne Hallelujah czy Ty tylko mnie poprowadź, ale jednocześnie nie wyobrażacie sobie ślubu bez tradycyjnego Marsza Mendelssohna i Ave Maria, trio Bellarte będzie najlepszym wyborem. Bellarte to również gwarancja wysokiego poziomu wykonania – nasi instrumentaliści są zawodowymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznej z wieloletnim stażem.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.
Usługę świadczymy na terenie Częstochowy i okolic (do 50 km).

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Częstochowa, , 42-200, woj. śląskie
500-674...
liczba odwiedzin: 4934
Zadzwoń
500-674...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie