Zobacz zdjęcia (7)
Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń, Katowice - zdjęcie 1
Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń, Katowice - zdjęcie 2 Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń, Katowice - zdjęcie 3 Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń, Katowice - zdjęcie 4 Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń, Katowice - zdjęcie 5
Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń, Katowice - zdjęcie 6
1 / 7

Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń id:48405

Katowice, śląskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
664-094...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Występ profesjonalnego zespołu na żywo może stworzyć naprawdę fantastyczną atmosferę i sprawić, że Twój wielki dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. "Śląska Fabryka Sztuki" ma w ofercie wiele fantastycznych zespołów, problem polega na tym - jak wybrać jeden ?!
„Glamour String Quartet” to najczęstszy wybór przyszłych małżonków i słusznie. Ten wyjątkowy kwartet smyczkowy potrafi stworzyć wyrafinowaną atmosferę, niezależnie od tego, czy wykona zapierającą dech w piersiach arię Bacha, czy przekształci aranżację miłosnej pieśni Eda Sheerana w coś jeszcze piękniejszego. Wszystko to idealnie uzupełnia ponadprzeciętnie elegancka prezencja. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, Wasz ślub jest okazją by wraz z Waszymi rodzinami i przyjaciółmi stworzyć wyjątkowe wspomnienia, które będziecie pielęgnować przez resztę życia.
Właściciel „Śląskiej Fabryki Sztuki” - Dariusz Tkaczyk, chętnie doradzi Wam przy wyborze zespołów muzycznych i repertuaru. Może też specjalnie dla Was napisać aranżację Waszej ulubionej piosenki, dzięki czemu muzyka na Waszym ślubie będzie rzeczywiście „szyta na miarę”.

W naszej ofercie znajdują się:

- Oprawa muzyczną ceremonii ślubnej
- Akompaniament podczas życzeń pod kościołem lub na sali weselnej
- Koncert w postaci muzycznego tła podczas obiadu
- Koncert, jako specjalny prezent dla zgromadzonych gości

Szczegółową, w pełni spersonalizowaną ofertę z wyceną i repertuarem przesyłamy po uprzednim nawiązaniu kontaktu i potwierdzeniu dostępności terminu.

Życzymy Państwu pięknej harmonii na nowej drodze życia! :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń - film 1 Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń - film 1
Pokaż kolejny film

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Silesian Art Factory Dariusz Tkaczyk (12)

Glamour String Quartet - Skomponuj ślub swoich marzeń id:48405
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Kamil
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piekary Śląskie
Data dodania: 10-10-2022

Po weselu pytaliśmy gości, co najbardziej im się podobało i najczęściej padającą odpowiedzią był właśnie kwartet smyczkowy. Chcieliśmy, aby muzyka na naszym weselu była filarem jednego z motywów przewodnich, jakim był geek culture. Pan Dariusz przeszukał dla nas rozmaite źródła w poszukiwaniu wybranych przez nas utworów, a tam gdzie nie udało się znaleźć nut, skomponował dla nas aranżacje. Rezultat był fenomenalny. Kwartet (który w dodatku ubrany był zgodnie z motywem kolorystycznym wesela) zagrał dla nas utwory z Władcy Pierścieni, World of Warcraft, Age of Empires, old-schoolowych Pokemonów i wiele innych. Mogliśmy nasz pierwszy taniec zatańczyć do wymarzonego walca wiedeńskiego z Heroes of Might and Magic 3 granego na skrzypcach. Robiło to niesamowite i absolutnie niepowtarzalne wrażenie. Kwartet zagrał dla nas koncert do obiadu, który "był tym prezentem dla nas od nas"

Dariusz
15-10-2022

Bardzo dziękujemy za opinię! Wasz wyjątkowy ślub z pewnością zapamiętamy na zawsze. Przygotowanie tej oprawy było nie lada wyzwaniem, ale praca dla tak świetnej pary o niesamowitych pasjach i zainteresowaniach była dla nas czystą przyjemnością, a jednocześnie niepowtarzalną szansą na rozwój.
Życzymy Wam wszystkiego najlepszego :)

L
Luiza i Beniamin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2022
Ruda Śląska
Data dodania: 09-09-2022

Serdecznie polecamy Glamour String Quartet! Dziewczyny wprowadziły na naszym ślubie niesamowity klimat. Rewelacyjny kontakt z Panem Dariuszem. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Raz jeszcze dziękujemy :)

Dariusz
18-10-2022

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że mogliśmy dla Was zagrać tym bardzo ważnym dniu :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bytom
Data dodania: 04-09-2022

Glamour String Quartet towarzyszył nam podczas plenerowych zaślubin oraz życzeń gości. Panie zagrały przepięknie i równie pięknie wyglądały. Kontakt z Panem Dariuszem był sprawny i nie było również żadnego problemu, aby przed rozpoczęciem ceremonii zawrzeć w repertuarze utwór Aleksandra Borodina, na którym zależało mężowi. Bardzo polecamy ten kwartet, bo wiemy, że dzięki niemu moment zaślubin będzie jeszcze piękniejszy i jeszcze bardziej wzruszający :).

Dariusz
15-10-2022

Serdecznie dziękujemy za te miłe słowa i życzymy Wam wszystkiego najlepszego :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2022
Pszczyna
Data dodania: 27-08-2022

Polecamy z całego serca! Wszyscy goście byli zachwyceni i wzruszeni oprawą muzyczną ślubu. Kontakt z menadżerem na medal. Mistrzowskie wykonanie. Jeśli szukacie kwartetu, który spełni największe wymagania, to Silesian Art Factory na 100% spełni je wszystkie!
Dziękujemy❤️

Dariusz
18-10-2022

Serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe słowa. Niezmiernie nam miło, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknej ceremonii. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego :)

A
Alicja i Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bystra
Data dodania: 25-08-2022

Polecamy z całego serca! 😊 Oprawa muzyczna ślubu cywilnego w plenerze w wykonaniu Glamour String Quartet wyszła niesamowicie. My, jak i goście byliśmy zachwyceni klimatem, który zapanował przed i w trakcie ceremonii oraz podczas składania życzeń. Pan Dariusz był profesjonalny, konkretny i pomocny. Dziewczyny zagrały i wyglądały przepięknie. Naprawdę warto!

Dariusz
18-10-2022

Bardzo dziękujemy za opinię. Było nam niezmiernie miło dla Was zagrać :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 18-08-2022

Polecam z całego serca! Jesteśmy z mężem zachwyceni profesjonalizmem Pana Darka i Dziewczyn z kwartetu smyczkowego. Zreszta nie tylko my, ale i wszyscy goście weselni :) kwartet tworzą cudowni, życzliwi ludzie, utalentowani, którzy sprawili ze ten dzień stał się dla nas jeszcze piękniejszy. Muzyka była zagrana po prostu przepięknie! Pan Darek pomagał tez w doborze repertuaru, kontaktował się z organista, ksiedzem - po prostu pełen profesjonalizm! Życzę wszystkim takich usługodawców na poziomie Glamour String Quartet! ❤️

Dariusz
15-10-2022

Bardzo dziękujemy za opinię i życzymy Wam wszystkiego najlepszego :)

B
Bożena
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Bytom
Data dodania: 26-07-2022

Bardzo dziękujemy. Cudowna i magiczna oprawa w kościele i w czasie przyjęcia. Kontakt z Panem Dariuszem, wybranie repertuaru, pomoc w kwestii pana organisty i cała masa pozostałych spraw składających się na tą piękną oprawę przebiegła w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do organizacji. Wszystko było zapięte na ostatni przysłowiowy guzik. Panie piękne, stroje eleganckie, muzyka w pięknej oprawie. Goście pod wrażeniem i ksiądz proboszcz, który już dopytywał o możliwość oprawy innych kościelnych uroczystości w parafii. Z całego serca polecam ten kwartet. Wspomnienia na całe życie. Jeszcze raz dziękuję.

Dariusz
29-07-2022

Najmocniej dziękujemy za wszystkie miłe słowa. Niezmiernie cieszymy się, że podobała się Państwu nasza oprawa muzyczna :)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Piekary Śląskie
Data dodania: 17-07-2022

Kwartet smyczkowy grający na slubie i podczas weselnych życzeń i obiadu zawsze był moim marzeniem. Udział TEGO zespołu podczas naszego ślubu i wesela prześcignął jednak moje oczekiwania! Począwszy od kontaktu z Panem Dariuszem, dogrywania szczegółów, repertuaru, strojów członkiń zespołu, współpracy z organista, po przepięknie wykonane utwory podczas mszy, genialne covery podczas życzeń i koncert w trakcie obiadu weselnego! Goście byli zachwyceni! Piękna oprawa, jedyna w swoim rodzaju. Polecam z całego serca!!!

Dariusz
29-07-2022

Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Silesian Art Factory Dariusz Tkaczyk

Nazwa firmy: Silesian Art Factory Dariusz Tkaczyk
NIP: 6472532049
Imię i nazwisko: Dariusz Tkaczyk
Adres: Katowice, , 40-005, woj. śląskie
664-094...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3687
Zadzwoń
664-094...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie