Glamour String Quartet

Katowice, śląskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
664-094...

Instrumenty:

  • altówka
  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski
  • śpiew męski

O nas

Występ profesjonalnego zespołu na żywo może stworzyć naprawdę fantastyczną atmosferę i sprawić, że Twój wielki dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. "Śląska Fabryka Sztuki" ma w ofercie wiele fantastycznych zespołów, problem polega na tym - jak wybrać jeden ?!
„Glamour String Quartet” to najczęstszy wybór przyszłych małżonków i słusznie. Ten wyjątkowy kwartet smyczkowy potrafi stworzyć wyrafinowaną atmosferę, niezależnie od tego, czy wykona zapierającą dech w piersiach arię Bacha, czy przekształci aranżację miłosnej pieśni Eda Sheerana w coś jeszcze piękniejszego. Wszystko to idealnie uzupełnia ponadprzeciętnie elegancka prezencja. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, Wasz ślub jest okazją by wraz z Waszymi rodzinami i przyjaciółmi stworzyć wyjątkowe wspomnienia, które będziecie pielęgnować przez resztę życia.
Właściciel „Śląskiej Fabryki Sztuki” - Dariusz Tkaczyk, chętnie doradzi Wam przy wyborze zespołów muzycznych i repertuaru. Może też specjalnie dla Was napisać aranżację Waszej ulubionej piosenki, dzięki czemu muzyka na Waszym ślubie będzie rzeczywiście „szyta na miarę”.

W naszej ofercie znajdują się:

- Oprawa muzyczną ceremonii ślubnej
- Akompaniament podczas życzeń pod kościołem lub na sali weselnej
- Koncert w postaci muzycznego tła podczas obiadu
- Koncert, jako specjalny prezent dla zgromadzonych gości

Szczegółową, w pełni spersonalizowaną ofertę z wyceną i repertuarem przesyłamy po uprzednim nawiązaniu kontaktu i potwierdzeniu dostępności terminu.

Życzymy Państwu pięknej harmonii na nowej drodze życia! :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Glamour String Quartet
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sulisław
Data dodania: 21-09-2023

Bardzo dziękujemy za przepiękną muzykę! Profesjonalny kwartet był dla nas bardzo ważny. Trafiłem w 10., a połączenia smyczków ze śpiewem Pani Magdy mógłbym słuchać codziennie. Już przed rozpoczęciem ślubu miałem łzy w oczach. Bardzo polecam jeśli komuś zależy na pełnym profesjonalizmie :)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2023
Kraków
Data dodania: 13-09-2023

Bardzo polecamy Glamour String Quartet. Od początku komunikacja odbywała się w bardzo sympatycznym, ale i profesjonalnym tonie. Nie było kłopotów z przygotowaniem utworu spoza repertuaru. W dzień ślubu zespół wraz z Panem Dariuszem przybyli na miejsce odpowiednio wcześnie, aby odbyć próbę przed ceremonią. Zarówno my, jak i nasi Goście byliśmy zachwyceni grą kwartetu, przepięknie ubogaciło to naszą ceremonię. Dziękujemy!

S
Stasieluk
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 13-08-2023

Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm. Piękny występ. Perfekcyjnie dopełnienie naszego wesela Panie stanęły na wysokości zadania. Polecam wszystkim nie zdecydowanym.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Wybrane firmy: 7 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Więcławska
Data dodania: 17-07-2023

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Niezmiernie polecam opcje gry do obiadu i życzeń, goście zachwyceni! Wspaniale, że można wybrać utwory, które dziewczyny wykonują. Grają przepięknie. Serdecznie polecam!

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Czechowice-Dziedzice
Data dodania: 02-07-2023

Dziewczyny to totalne profesjonalistki! Piękna oprawa muzyczna ślubu plenerowego wykonana w sposób magiczny. Nie musiałam się martwić o nic zupełnie. Wszystko dogadane oraz dopięte na ostatni guzik. Kontakt z panem Dariuszem bezbłędny.
Z całego serca polecam ;)
Dodatkowo dziewczyny wyglądały świetnie!

R
Raphael
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2023
Piekary Śląskie
Data dodania: 25-05-2023

Znaleźliśmy kwartet smyczkowy przez przypadek i byliśmy bardzo mile zaskoczeni!
Pierwsze rozmowy z managerem, podczas których omówione zostały ogólne ramy naszej współpracy były bardzo przyjemne. Przed ślubem otrzymaliśmy duże wsparcie w organizacji ślubu kościelnego, na którym kwartet przyprawił nas o gęsią skórkę!!! Wszyscy goście bardzo emocjonalnie przeżyli ten moment!
Repertuar był bardzo szeroki - Panie grały również podczas powitania i życzeń w ogrodzie, a także w trakcie obiadu. Ogromne podziękowania za wspaniałe wsparcie w organizacji i świetną realizację oprawy muzycznej przez panie! Serdecznie polecamy!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Pewel Mała
Data dodania: 25-05-2023

To było niesamowita oprawa muzyczna naszego ślubu. Od samego początku organizowania kontakt z zespołem artystów był bardzo profesjonalny, każdy mój pomysł został zrealizowany.Dzięki tym ludziom mój ślub był jak z bajki, a każdy z gości nie mógł się nachwalić takiej pięknej oprawy muzycznej. Każdej parze, każdej osobie z całego serca polecam tych artystów! Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY. Jestem przeszczęśliwa, że mogliście być z nami w tak ważnym dniu!

Kamil
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piekary Śląskie
Data dodania: 10-10-2022

Po weselu pytaliśmy gości, co najbardziej im się podobało i najczęściej padającą odpowiedzią był właśnie kwartet smyczkowy. Chcieliśmy, aby muzyka na naszym weselu była filarem jednego z motywów przewodnich, jakim był geek culture. Pan Dariusz przeszukał dla nas rozmaite źródła w poszukiwaniu wybranych przez nas utworów, a tam gdzie nie udało się znaleźć nut, skomponował dla nas aranżacje. Rezultat był fenomenalny. Kwartet (który w dodatku ubrany był zgodnie z motywem kolorystycznym wesela) zagrał dla nas utwory z Władcy Pierścieni, World of Warcraft, Age of Empires, old-schoolowych Pokemonów i wiele innych. Mogliśmy nasz pierwszy taniec zatańczyć do wymarzonego walca wiedeńskiego z Heroes of Might and Magic 3 granego na skrzypcach. Robiło to niesamowite i absolutnie niepowtarzalne wrażenie. Kwartet zagrał dla nas koncert do obiadu, który "był tym prezentem dla nas od nas"

Dariusz
15-10-2022

Bardzo dziękujemy za opinię! Wasz wyjątkowy ślub z pewnością zapamiętamy na zawsze. Przygotowanie tej oprawy było nie lada wyzwaniem, ale praca dla tak świetnej pary o niesamowitych pasjach i zainteresowaniach była dla nas czystą przyjemnością, a jednocześnie niepowtarzalną szansą na rozwój.
Życzymy Wam wszystkiego najlepszego :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Silesian Art Factory Dariusz Tkaczyk
NIP: 6472532049
Imię i nazwisko: Dariusz Tkaczyk
Adres: Katowice, 40-005, woj. śląskie
664-094...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5559
Zadzwoń
664-094...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie