BIAŁY BMW GT 535 BITURBO 300KM *BIAŁA* SKÓRA PANORAMA DACH DVD TV LUX id:38466

Jastrzebie-Zdrój, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Samochód:

 • Marka: BMW
 • Kolor: biały
 • sam prowadzisz
Witam. Oferuje Państwu do wynajęcia luksusowy pojazd jakim jest BMW GT 535 w pięknym białym kolorze pokryty ceramiką co potęguję tylko jego reprezentacyjny wygląd. Samochód posiada 5 miejsc i niemal pełne dostępne w tym modelu wyposażenie ,którego nie sposób w całości wymienić ...a składa się na nie między innymi pakiet multimedialny dla pasażerów tylnej kanapy , komfortowe w pełni regulowane fotele ,klimatyzacja 4 strefowa , wysokiej klasy nagłośnienie - ale jak już wspomniałem to tylko bardzo nieliczne atuty prezentowanego pojazdu .

W skład oferowanej usługi wchodzi :

*Obsługa ceremonii weselnej w obrębie 20km od Jastrzębie-Zdroju ( możliwa dalsza odległość po wcześniejszych uzgodnieniach)

*pojazd do dyspozycji Pary młodej przez 4h ( możliwość wydłużenia ,kwestia uzgodnienia )

*przygotowanie pojazdu wewnątrz i zewnątrz (przystrojenie po stronie najemcy ew. w razie potrzeby do ustalenia)

*miły, reprezentacyjny , doświadczony i ubrany stosownie do okazji kierowca *Szampan który uprzyjemni Państwu młodym przejazd

*Gwarantowane zadowolenie

W razie potrzeby posiadamy również busy ,które mogą zająć się odwożeniem gości po udanej imprezie , a są to :*4szt Renault Traffic Long
*1szt Opel Vivaro Long
*1szt Ford Transit Coustom
*1szt Chrysler Town&Country;
Wszystkie samochody max dwuletnie, najnowsze modeleW razie zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego i oczywiście do rezerwacji terminu . Cena w ogłoszeniu to opłata za dojazd poza obręb 20km - na cenę ma wpływ wiele czynników i opcji dlatego też prosimy w tej kwestii o kontakt. Wystawiamy Faktury Vat .

Kategoria:

Auta do ślubu Jastrzebie-Zdrój

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Adres:Jastrzebie-Zdrój
44-330woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn:06:00 - 21:00
Wt:06:00 - 21:00
Śr:06:00 - 21:00
Cz:06:00 - 21:00
Pt:06:00 - 21:00
Sb:06:00 - 21:00
Nd:nieczynne
dodano: 05-10-2018, liczba odwiedzin: 128

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie