Billy Band- wesele z pasją! id:15344

Lublin, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • keyboard/organy
  • perkusja

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 5

Zespół Billy Band zapewni świetną zabawę na każdym weselu!

Jesteśmy zespołem 5 osobowym ( w tym czworo wokalistów). Billy Band to energetyczna mieszanka żywiołu młodości oraz doświadczenia. Młoda wokalistka i perkusista zapewniają świeżość pomysłów i inicjatyw, a starsi gwarantują stabliność i odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań.

Każdy z nas uwielba muzykę. Każdy z nas swój romans z nią przeżywa inaczej. Andrzej Kryk to miłośnik blusa, Piotr lubi mocne brzmienia, Mateusz inspiruje się jazzem, Andrzej Kieliszek lubi pop i muzykę taneczną, a wokalistka Ela Małaj odnajduje się w każdym gatunku muzycznym.

Zapewniamy Państwa, że wesele z naszym zespołem, to wesele bez problemów (przynajmniej jeśli chodzi o oprawę muzyczną). Wiemy, jak bawić ludzi, jak rozkręcić imprezę, żeby każdy wyszedł zadowolony.

Wiemy też, że dobre wesele to takie, na których goście uronią również łezkę wzruszenia. Dlatego staramy się przygotowawać piękne podziękowania dla rodziców, rodziny, itd. Żeby Ci którzy na to zasługują, czuli się ważni.

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalnym, 5 osobowym składem, który tworzą ludzie z pasją i miłością do muzyki. W naszym zespole jest 4 wokalistów, co zapobiega monotonii na weselu lub innej imprezie.
Nasz zespół to mieszanka idealna- siła młodości oraz długoletnie doświadczenie.
Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dokładamy wszelkich starań, by byli państwo usatysfakcjonowani z naszych usług w 100% .
Posiadamy różnorodny repertuar- od starych szlagierów po najnowsze hity.
Mamy na swoim koncie setki imprez, dlatego mogą być Państwo w pełni spokojni, że nawiązując z nami współpracę, będziecie mogli cieszyć się gośćmi i dobrze się bawić, a nie martwić o muzykę.
Prowadzimy konferansjerkę na odpowiednim poziomie, by Państwa goście dobrze się bawili i nie byli zażenowani brakiem kultury zespołu.
Wiemy, jak spowodować, by na weselu była zarówno dobra zabawa, jak i łzy wzruszenia.
Towarzyszymy Państwu w domu, podczas błogosławieństwa.
Nie oddzielamy się od gości, ale staramy się być blisko nich. Dlatego wychodzimy do ludzi, urządzając wspólne biesiadne śpiewanie.
Wiemy, że w dzisiejszych czasach Państwo Młodzi lubią mieć wszystko pod kontrolą. Dlatego też przygotowaliśmy kartę weselną ze wszystkimi, najważniejszymi informacjami dotyczącymi przebiegu uroczystości weselnej (np. zabawy, oczepiny, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, itp.) Staramy się zawsze spełniać życzenia Młodej Pary.

Jesteśmy zespołem z Lublina, ale gramy na terenie całej Polski.

liczba odwiedzin: 987

Popularne miasta w okolicy