Zobacz zdjęcia (5)
Boho FOTOprzyczepa na Twoje wesele!, Kraków - zdjęcie 1
Boho FOTOprzyczepa na Twoje wesele!, Kraków - zdjęcie 2 Boho FOTOprzyczepa na Twoje wesele!, Kraków - zdjęcie 3 Boho FOTOprzyczepa na Twoje wesele!, Kraków - zdjęcie 4 Boho FOTOprzyczepa na Twoje wesele!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Boho FOTOprzyczepa na Twoje wesele! id:42270

Kraków, małopolskie

O nas

DreamCamp jest mobilną retro fotobudką w stylowej przyczepie.
Skąd ten pomysł? Pewnego wieczoru powstała idea stworzenia czegoś co wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, dla których tradycyjna fotobudka przestała być wystarczająca. Kolejnego dnia przyczepa już stała w naszym garażu, a my rozpoczęliśmy pracę nad jej renowacją.
DreamCamp zyskał zupełnie nowy design, który w całości nawiązuje do klimatu boho, retro, rustykalnego czy vintage.. Niebanalny look całkowicie wpisuje się w obecne trendy na rynku ślubnym. Elegancja ale i bliskość natury sprawiają, że fotoprzyczepa sama w sobie jest już piękną dekoracją, która urozmaici każde wydarzenie!
Oferujemy Wam dojazd na miejsce imprezy w obrębie województw: małopolskiego oraz częściowo świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego, profesjonalną obsługę i wiele wspaniałych zdjęć przez wybraną ilość godzin!
Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 3615

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie