Bukiety i dekoracje ślubne

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • strojenie auta

O nas

Wykonując realizacje dobrze czujemy się w każdym stylu. Uwielbiamy zarówno stylizacje rustykalne, bohemian, industrialne jak również klasyczne oraz glamour. Do każdego motywu staramy się dobrać jak najbardziej pasujące i oryginalne dodatki. Detale są dla nas bardzo ważne gdyż uważamy, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Do kompozycji z folklorem w tle często sięgamy po różnego rodzaju koronki, sznurki, juty, wstążki. Z kolei bardziej eleganckie na życzenie klienta wzbogacamy o korale, perły lub kryształy.
Nie tylko style nas nie ograniczają ale również rodzaje wykonywanych bukietów. Najczęściej sięgacie po „nosegay” czyli bukiet ściśle wiązany w ręku wykończony wstążką, nic dziwnego bo bukiet jest wygodny i pasuje niemal do każdego typu sukni ślubnej. Aktualnie z powyższym rodzajem mocno konkuruje hand-tied, bukiet luźno wiązany to właśnie on króluje w stylizacjach rustykalnych i boho. Do tego rodzaju bukietu w stylizacji zdecydowanie proponujemy zamianę welonu na wianek! Te bukiety często wzbogacane o polne i ścięte prosto z ogrodu dodatki wyglądają niczym z bajki, a wraz wiankiem we włosach nadaje magiczny słowiański czar pannie młodej. Powoli powracają do łask bukiety kaskadowe, czyli bukiety ze spływającymi kwiatami, to one właśnie wymagają szczególnie dużo pracy ale dla nas praca to przyjemność.
Modne są również korsarze czyli kwiatowe bransoletki, które wybierają zarówno przyszłe żony jak i druhny. Nieco mniej popularne a nawet trochę zapomniane są bukiety na mikrofonie, ale kto wie moda może powrócić.
Wiązanka ślubna jest dla nas szczególnym elementem do wykonania ślubnej realizacji. Zazwyczaj to właśnie od niego zaczyna się cała nasza ślubna przygoda. Wiemy jak ważny to dzień dla Pary Młodej i jak bardzo Wam zależy na tym żeby był ten dzień. A nam na tym na zależy przy wykonywaniu bukietu, by był idealny. Błysk w oku panny młodej, ciepły uśmiech, słowa dziękuję, to coś co cieszy nasze serca. Każdy wykonujemy z pasji do sztuki i miłości i to dla tego bukiety dla naszych panien młodych cieszą nas tak same jak je same.

liczba odwiedzin: 1963

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie