Zobacz zdjęcia (5)
Bukiety ślubne i kompleksowa dekoracja florystyczna, Stalowa Wola - zdjęcie 1
Bukiety ślubne i kompleksowa dekoracja florystyczna, Stalowa Wola - zdjęcie 2 Bukiety ślubne i kompleksowa dekoracja florystyczna, Stalowa Wola - zdjęcie 3 Bukiety ślubne i kompleksowa dekoracja florystyczna, Stalowa Wola - zdjęcie 4 Bukiety ślubne i kompleksowa dekoracja florystyczna, Stalowa Wola - zdjęcie 5
1 / 5

Bukiety ślubne i kompleksowa dekoracja florystyczna id:39492

Stalowa Wola, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Bukiet ślubny nie jest może najważniejszym elementem wesela, ale dla panny młodej będzie bardzo istotnym dodatkiem. Widać go przecież na zdjęciach i filmie – od jego wyboru zależy też, jak będzie wyglądała kwiatowa oprawa ślubu i wesela.

Bukiet ślubny zamawia się przynajmniej miesiąc przed ślubem. Jeśli chcecie zamówić kompleksową dekorację, lub macie nietypowe pomysły, które chcecie zrealizować, lepiej spotkać się z florystą znacznie wcześniej.

Bukiet ślubny a sylwetka panny młodej

Umiejętnie dobrany bukiet ślubny pomoże zatuszować pewne niedoskonałości sylwetki. Po pierwsze powinien być proporcjonalny – drobnym paniom poleca się mniejsze bukiety, a osobom o postawnej sylwetce – większe. Długie bukiety uformowane w naręcze lub berło wyszczuplą sylwetkę, a okrągłe będą idealne dla wysokich i bardzo szczupłych osób. Ważne, żeby bukiet nie był zbyt duży (jest wtedy po prostu ciężki i niewygodny w noszeniu) i żeby jego wystające elementy nie zahaczały ani nie brudziły sukni panny młodej.

Opinie Kwiaciarnia Róża (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Kwiaciarnia Róża

Nazwa firmy: Kwiaciarnia Róża
Imię i nazwisko: Gabriela Pruchnicka
Adres: Stalowa Wola, ul. Chopina 42 Galeria VIVO, 37-450, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1445

Wyjątkowe sale weselne w mieście Stalowa Wola

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie