Zobacz zdjęcia (5)
Cammua - Idealny Makijaż Ślubny, Kraków - zdjęcie 1
Cammua - Idealny Makijaż Ślubny, Kraków - zdjęcie 2 Cammua - Idealny Makijaż Ślubny, Kraków - zdjęcie 3 Cammua - Idealny Makijaż Ślubny, Kraków - zdjęcie 4 Cammua - Idealny Makijaż Ślubny, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Cammua - Idealny Makijaż Ślubny id:15745

Kraków, małopolskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • manicure
  • pedicure
  • makijaż

Pozostałe

  • woskowanie
  • henna
  • maseczki
  • oczyszczanie
  • peeling

Spełnij swoje marzenia i bądź najpiękniejszą Panną Młodą!

Makijaż ślubny powinien wydobyć i podkreślić naturalne piękno szczęśliwej Pani Młodej, dlatego musi on być zaprojektowany indywidualnie.
Różne są osobowości Panien Młodych, różne ich temperamenty, różne typy urody, różne stylizacje ślubne i różne oczekiwania dotyczące wyglądu w tym wyjątkowym dniu.

Makijaż ślubny powinien być niezwykle trwały, ale jednocześnie dający wrażenie lekkości, indywidualnie dobrany do urody i preferencji, uwydatniający piękno Pani Młodej zarówno „na żywo”, jak i na fotografiach.

Pracuję w oparciu o światowe trendy mody i wizażu oraz klasyczne sprawdzone techniki przy użyciu wyłącznie profesjonalnych kosmetyków, dzięki którym makijaż wygląda świeżo i pięknie przez długi czas.
Olśnij przyszłego męża i swoich najbliższych! Masz to w sobie!

Jestem makijażystką – wizażystką. Moi klienci to osoby indywidualne, pracuję przy pokazach makijażu, sesjach zdjęciowych i reklamowych. Jestem absolwentką Francuskiej Szkoły Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w Krakowie. Regularnie uczestniczę w kongresach i seminariach branży Beauty i wzbogacam swoje doświadczenie.
Jestem instruktorem makijażu – prowadzę indywidualne praktycznie szkolenia z zakresu wizażu.
Zajmuję się również stylizacją rzęs. Wykonuję przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 (rzęsy jedwabne), 2:1 (rzęsy naturalne) oraz 2D-8D (rzęsy objętościowe – maksymalny efekt bazujący na małej ilości naturalnych rzęs klientki).
Jestem instruktorem stylizacji rzęs – szkolę z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami.
Jestem linergistką – dyplomowaną stylistką makijażu permanentnego wykonującą zabiegi od lat. Mam duże doświadczenie w swoim fachu, dzięki czemu moje klientki mogą czuć się bezpiecznie.

Zapraszam bardzo serdecznie do skorzystania z moich usług.
Kamila Feruś

Opinie (2)

Cammua - Idealny Makijaż Ślubny id:15745
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
P
Patrycja Prętnik
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2015
Data dodania: 14-12-2015

Raczej nastawiona sceptycznie i nieprzekonana zaryzykowałam i umówiłam się na makijaż ślubny u Pani Kamili. Już w czasie trwania makijażu widziałam efekty dokładnej, precyzyjnej i bardzo starannej pracy. Efekt był doskonały, byłam zachwycona i szczęśliwa, że tak wyglądam w tym jednym z najważniejszych dni w moim życiu. Makijaż był delikatny, subtelny i wykonany profesjonalnie. Spojrzałam w lusterko i wiedziałam, że jest wspaniale, nerwy opadły, a Pani Kamila cały czas była uśmiechnięta, radosna, a jednocześnie skupiona na swojej pracy. Mój mąż, gdy mnie zobaczył powiedział : "Ślicznie wyglądasz !" Pani Kamili zaufałam i się nie rozczarowałam. Makijaż przetrwał całe wesele, a ja czułam się pewnie, dobrze i naturalnie. Z całego serca polecam Panią Kamilę jest najlepsza !!! Dziękuję raz jeszcze !!! :-)

K
Karolina Cichocka
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2015
Data dodania: 24-09-2015

Bardzo gorąco polecam!Od ponad roku systematycznie przychodzę do Pani Kamili na rzęsy, w moim przypadku metodą 2:1. Efekt jest bardzo naturalny, trzymają się długo, a sam zabieg jest przyjemny utrzymany w miłej atmosferze. Skorzytałam również z makijażu ślubnego, Pani Kamila wykonała go bardzo starannie na wysokiej klasy kosmetykach. W efekcie makijaż wytrwał bez poprawek całe wesele.Polecam!

liczba odwiedzin: 4691

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie