Catch Emotion - naturalność, emocje, historia. Wejdź i zobacz różnicę!

od 3200 do 5700 zł
Piekary Śląskie, śląskie
(28)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
880-632...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

O nas

Mamy na imię Monika i Michał. Jesteśmy małżeństwem i od dekady tworzymy dla Was emocjonujące reportaże ślubne i niepowtarzalne teledyski. Pojęcia takie jak "klient" czy "usługodawca" zostawiamy na dnie szuflady, w teczce z umowami. W naszym codziennym słowniku znajdują się za to: zaufanie, otwartość i życzliwość. Jeśli powierzycie nam swoją historię, opowiemy ją najpiękniej, jak tylko potrafimy.

Zapewniamy Wam swobodną, ciepłą i radosną atmosferę współpracy. Sami jesteśmy już po ślubie i wiemy jak to jest "po drugiej stronie". Dlatego dbamy o Wasze samopoczucie w dniu ślubu i służymy Wam radą oraz wsparciem, jeśli będziecie ich potrzebować.

Jesteśmy dyskretni! 100% naszych Par potwierdza, że nie odczuwało obecności "kamerzysty" w dniu swojego ślubu. Filmujemy lustrzankami, dlatego ani Wy ani Wasi goście nie będziecie czuć się skrępowani widokiem wielkiej kamery ;-) Jeśli obawiacie się, że obecność filmowca w dniu ślubu będzie dla Was krępująca to świetnie trafiliście, po 30 minutach zapomnicie o naszej obecności :-)

Doskonale dogadujemy się z profesjonalnymi fotografami. Już na etapie przygotowań rozmawiamy ze sobą jak dobrzy znajomi, a na weselu wszyscy są przekonani, że stanowimy jedną ekipę. Jeśli szukacie zgranej ekipy foto-video chętnie polecimy Wam sprawdzonych usługodawców, ponieważ regularnie współpracujemy ze świetnymi fotografami ze Śląska, Małopolski, z okolic Warszawy i innych miast.

Prócz efektownych teledysków tworzymy dla Was przede wszystkim pełnowartościowe i ponadczasowe reportaże ślubne. To one stanowią główną pamiątkę filmową z dnia ślubu, jaką od nas otrzymujecie. Czas trwania filmu (20-40 min) pozwala w optymalnym wymiarze zachować:
- pełne emocji chwile przygotowań
- najważniejsze momenty ceremonii ślubnej
- szaloną atmosferę zabawy weselnej ;-)

Wszystko to z zachowaniem maksymalnej autentyczności oraz naturalnego dźwięku (dialogów, rozmów w tle, słów kazania oraz przysięgi małżeńskiej, życzeń gości i muzyki granej na żywo przez Dj'a lub zespół).

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem rozpoczęła się 11 lat temu. Kiedy w 2009 roku zdecydowaliśmy się pobrać, mieliśmy spory problem, by znaleźć odpowiedniego filmowca. Rynek filmów ślubnych w Polsce wyglądał wtedy zupełnie inaczej. Królowały wówczas kilkugodzinne nagrania, estetyka filmu pozostawiała wiele do życzenia, a montaż w większości ograniczał się do usunięcia niepotrzebnych fragmentów.
Właśnie wtedy zakochaliśmy się w świeżym sposobie filmowania wesel, który wówczas docierał do nas zza oceanu. Były to również początki filmowania lustrzankami cyfrowymi, które dzięki wymiennej optyce i plastyce obrazu otwierały przed filmowcami zupełnie nowe możliwości. Postawiliśmy więc wszystko na jedną kartę i zaczęliśmy robić to w co wierzyliśmy - opowiadać historie z dnia ślubu tak, jak sami chcieliśmy by opowiedziano naszą.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasze filmy nie są wyłącznie kompozycją pięknych kadrów, a słowo "historia" nie jest tylko pustym sloganem. Duży wpływ na kierunek jaki obraliśmy miał fakt, że Monika jest absolwentką filologii i literatury polskiej. Chcieliśmy, by nasze filmy były czymś więcej niż efektownymi teledyskami. Wybraliśmy formę reportażu, ponieważ gwarantuje ona autentyczność i ponadczasowość.
Ryszard Kapuściński, najwybitniejszy polski reportażysta powiedział, że nie ma reportażu bez narracji. Nie da się opowiedzieć historii samym obrazem.
Tym właśnie się wyróżniamy. Jako jedyna z nielicznych marek na polskim rynku, udoskonaliliśmy na przestrzeni lat umiejętność prowadzenia narracji w filmie ślubnym dzięki rozmowom z rodziną i przyjaciółmi Pary Młodej a także z samymi narzeczonymi. Najlepszym podsumowaniem takiego podejścia jest cytat jednej z naszych Par: "Dzięki niezwykle wzruszającym wywiadom z bliskimi pary młodej, nie dostaniecie zwykłego sprawozdania z dnia ślubu, ale reportaż o Waszej miłości – o jej początkach, o tym, jak ją budowaliście. Znakomicie poprowadzona narracja (...)!"

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych Weva.pro, które skupia najlepszych filmowców evento'owych z całego świata. Jednak naszym największym powodem do dumy, są opinię Naszych Par Młodych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Tworzymy prawdziwe reportaże i opowiadamy historie. Jesteśmy niezwykle dyskretni i dajemy Wam gwarancję, że w dniu ślubu ani Wy ani Wasi bliscy nie odczują naszej obecności. Każdy z naszych filmów to: piękne ujęcia, doskonałej jakości dźwięk, staranny i przemyślany montaż. 10 lat doświadczenia daje Wam gwarancję, że wiemy co robimy i nie ma w naszej pracy żadnego miejsca na wpadki czy błędy nowicjusza. Z roku na rok staramy się podnosić poziom naszych produkcji wyznaczając sobie nowe cele i zawieszając poprzeczkę coraz wyżej. Co to oznacza dla Was? Wasz film będzie nie będzie taki sam, jak te, które widzicie w naszym portfolio. Będzie lepszy :-)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawę naszej oferty stanowi Film Ślubny o czasie trwania 40 min, którego cena obejmuje:
- Dwoje operatorów filmowych (Monika & Michał)
- 12 godzin filmowania
- Sesję plenerową w dniu ślubu
- Dojazd na terenie całej Polski

W efekcie Nasze Pary Młode otrzymują od nas:
-Reportaż obejmujący przygotowania, ceremonię ślubną oraz przyjęcie weselne
- Skrót w postaci teledysku ślubnego
- Gotowy materiał filmowy na nośniku USB w pięknym, personalizowanym etui.
- Stały dostęp do filmu online (w strefie klienta pod hasłem)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj towarzyszymy naszym Parom przez 8-12 godzin w zależności od długości filmu, który realizujemy (20 bądź 40 min). Ale jesteśmy elastyczni, dlatego ten przedział czasowy może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb Pary Młodej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Mówi się, że to nie sprzęt robi zdjęcie/film ale człowiek...I jest w tym sporo prawdy :-) Niemniej odpowiednie zaplecze techniczne jest niezbędne, jeśli chcemy zrealizować reportaż w profesjonalny sposób. Zatem kilka faktów technicznych o tym, jak pracujemy:
- Filmujemy lustrzankami cyfrowymi

- Posiadamy całą gamę obiektywów. Począwszy od jasnych, stało-ogniskowych, które pozwalają nam na pracę w słabiej doświetlonych wnętrzach aż po teleobiektywy, dzięki którym w kluczowych momentach (np podczas ceremonii) możemy zachować stosowny dystans od Pary Młodej.

- By ujęcia były stabilne a ruch kamery płynny używamy min. monopodów, statywów, steadicama oraz gimbala. Na filmowanie "z ręki" pozwalamy sobie jedynie w trakcie wyjątkowo żywiołowych momentów zabawy weselnej, kiedy chcemy wtopić się w tłum i uchwycić pełnię dynamiki danego momentu.

- Nasze filmy oparte są na narracji, a naturalny dźwięk (dialogi, słowa liturgii i przysięgi, muzyka grana na żywo przez zespół) jest dla nas bardzo ważny dlatego dysponujemy systemem mikroportów, mikrofonów kierunkowych oraz rekorderami dźwięku. Jesteśmy w tym względzie perfekcjonistami i nie uznajemy kompromisów.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze dbamy o stosowny, schludny i elegancki wygląd. Najczęściej ubieramy się w: ciemną sukienkę o długości midi (Monika), spodnie, koszulę i marynarkę (Michał).

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy legitymacje ukończenia kursu, który uprawnia nas do filmowania w obiektach sakralnych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film przekazujemy na nośniku USB w pięknym, personalizowanym etui. Dostajecie od nas również dostęp do wersji online (pod hasłem), dzięki czemu możecie błyskawicznie podzielić się swoim filmem (w jakości Full HD) ze wszystkimi gośćmi.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Ponieważ sami zajmujemy się montażem naszych filmów i nie zlecamy tego zadania osobom trzecim, to czas oczekiwania waha się od 3-6 miesięcy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Naturalnie! Kochamy podróżować i stanowi to ważny i wartościowy aspekt naszej pracy :-) Realizowaliśmy już sesje plenerowe we Francji, Włoszech, Norwegii, Anglii, Niemczech oraz Danii. Chętnie pojedziemy z Wami gdziekolwiek sobie zamarzycie! :-)

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017
Catch Emotion - naturalność, emocje, historia. Wejdź i zobacz różnicę!
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 28 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Poczesna
Data dodania: 04-01-2021

Polecam Catch Emotion w 100%
Juz na etapie podpisywania umowy byli bardzo pomocni i odpowiadali cierpliwie na milion naszych pytań :) a później było tylko lepiej :)
Widać i czuć ze Monika i Michał to profesjonaliści, a co jeszcze ważniejsze są po prostu cudownymi ludźmi :) Dzięki nim nie czuliśmy się skrępowani i zestresowani kamerą - byli tak bardzo dyskretni podczas filmowania, że nie odczuliśmy ich obecności w kościele czy później na sali weselnej.
Gdy dostaliśmy nasz filmik obejrzeliśmy go w pierwszym dniu wiele wiele razy a i tak za każdym razem oboje wzruszaliśmy się i przezywalismy na nowo te same emocje,które towarzyszyły nam w dniu ślubu i wesela.
Jeszcze raz dziękujemy za tak fantastyczną współpracę!
Niesamowita pamiątka i wszystkim serdecznie polecamy :)
Kasia i Łukasz

Monika i Michał
06-01-2021

Bardzo Wam dziękujemy za tyle ciepłych słów :-) Pozdrawiamy serdecznie!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 03-05-2020

POLECAMY! Naprawdę warto!

Drogie przyszłe Pary Młode przed Wami dzień Waszego Ślubu, dzień pełen zarówno radości jak stresu i adrenaliny. Nie sposób w tym dniu skupić się na wszystkim, wszystkiego dopilnować i wszystko zapamiętać… a szkoda. Dlatego warto zdecydować się na uwiecznienie tego wyjątkowego dnia w formie reportażu ślubnego.

Catch Emotion zostało nam polecone przez znajomych, po obejrzeniu materiałów udostępnionych w ich portfolio dość szybko podjęliśmy decyzję, że chcemy, żeby to oni towarzyszyli nam w dniu naszego ślubu. I była to doskonała decyzja, której nawet przez chwile nie żałowaliśmy. Monika i Michał to zarówno profesjonaliści jak i przesympatyczni ludzie. Pierwszy raz spotkaliśmy się na nagraniach narzeczeńskich, już po chwili czuliśmy jakbyśmy znali się od lat. Ich ciepło i super podejście do ludzi bardzo pomogło nam swobodnie zachowywać się przed kamerą. W trakcie wesela, byli niesamowicie dyskretni, na tyle, że znalazły się takie osoby, z naszego najbliższego otoczenia, które nie spodziewały się wspomnień uchwyconych w formie filmu.

Materiały otrzymaliśmy kilka dni temu. I od tamtego czasu widzieliśmy zarówno reportaż jak teledysk przynajmniej po 10, a może i 20 razy. Przerósł on nasze oczekiwania, obydwoje myśleliśmy, że obejrzymy materiał raz i będzie głównie pamiątką dla naszych rodziców, a jednak stał się on naszą ulubioną produkcją filmową. Justyna & Marcin

Monika i Michał
06-01-2021

A my dziękujemy Wam za niezapomniany i fantastyczny (pomimo, że mega upalny) plener w Berlinie :-) Za Waszą otwartość i emocje w dniu ślubu i za to, że zgodziliście się podzielić swoim filmem i swoją historią z innymi Parami. Pozdrawiamy mocno!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Warszawa
Data dodania: 21-01-2020

Catch Emotion to jeden z pierwszych wyborów jakich dokonaliśmy podczas organizacji wesela. Odkąd pierwszy raz zobaczyłam ich teledysk ślubny, wiedziałam, że to muszą być Oni,praktycznie na każdym udostępnionym przez Nich materiale płakałam ze wzruszenia, choć nie znam żadnej uchwyconej na nich pary młodej. Nie inaczej było z Naszym reportażem ślubnym, mam wrażenie, że można go nazwać bardziej sentymentalną podróżą po historii Naszej miłości, niż typowym odwzorowaniem wydarzeń z dnia ślubu. Ten efekt na pewno potęgują wywiady z bliskimi, które są totalnym strzałem w dziesiątkę i cudownym dopełnieniem reportażu, bez nich to nie byłoby to samo ;) Tak więc jeśli ktoś chciałby poczuć się jak bohater wzruszającej komedii romantycznej to z całego serca polecam :) Aaa i z bardziej przyziemnych kwestii- bardzo dobry kontakt, można liczyć na odpowiedź praktycznie tego samego dnia ;)

Monika i Michał
06-01-2021

Cieszymy się, że udało nam się spełnić Wasze oczekiwania :-) Pozdrawiamy serdecznie!

J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Piekary Śląskie
Data dodania: 13-11-2019

Krótko i treściwie. Możemy polecić Monikę i Michała z czystym sumieniem. Film zrealizowany w pełni profesjonalnie. Wszystkie uwagi, które ustaliliśmy przed ceremonią zostały uwzględnione. Do filmu nanieśliśmy 0 (słownie: zero) poprawek. W tym dniu byli praktycznie jak ninja - można zapomnieć, że oni tam są - a jednak robota jest zrobiona jak trzeba. Podsumowując: jeżeli macie wątpliwości to brać CatchEmotion jako kamerzystów bo wykonanie będzie lepsze niż się spodziewacie :)

Monika i Michał
06-01-2021

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! :-)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Kraków
Data dodania: 13-11-2019

NORMALNIE 11/10 !!! :)
Współpraca i zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania. Pełen profesjonalizm zarówno w ramach wykonywanej usługi jak i w podejściu do klienta, a umówmy się że przyszła Panna Młoda do łatwych nie należy. Praca z Moniką i Michałem zarówno przed ślubem jak i w czasie jego trwania,a także i po uroczystości to czysta przyjemność. Potrafią rozładować napięcie i stres, a na sesji rozluźnić atmosferę. A efekt pracy...? Brak słów. Najlepszy reportaż jaki kiedykolwiek widziałam :) i to nie jest tylko moja opinia. Cała rodzina, znajomi byli zachwyceni i jednocześnie wzruszeni, że tak pięknie można to wszystko ze sobą poukładać i stworzyć coś tak niezwykłego :) Normalnie ludzie z którymi dawno nie miałam kontaktu, po publikacji klipu na facebooku pisali do mnie prywatnie pełni zachwytu. :) Także nikt innny tylko CatchEmotion! i to jest to dokładnie "łapią emocje" <3 <3 <3

Monika i Michał
06-01-2021

My również dziękujemy, za Wszystko! Za Wasze zaufanie, otwartość, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy na plenerze i świetną współpracę w dniu ślubu. Buziaki :-)

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lędziny
Data dodania: 19-07-2019

Monika i Michał stworzyli dla nas piękna pamiątkę naszego ślubu, do której na pewno chętnie wrócimy po latach. 'Klasyczny reportaż slubny' w nowoczesnym wydaniu! ❤️ Kochani, uchwyciliście te momenty, które chcemy zapamiętać- wzruszające kazanie, zabawę naszych gości, radość w naszych oczach :) dziękujemy!

Monika i Michał
06-01-2021

Dziękujemy pięknie za ciepłe słowa! Pozdrawiamy!

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Ełk
Data dodania: 05-03-2019

Ślub i Wesele to szczególny dzień w naszym życiu, gdy chcemy żeby wszystko wyszło perfekcyjnie, ale nie zawsze niestety tak bywa. Często wszystko jest robione w biegu i pośpiechu, a my mamy wyrzuty sumienia, że nie wszystko zrobiliśmy tak jak należy.
▶Dlatego chciałabym przekazać przyszłym parom weselnym, że film który dostaną od Catch Emotion wymaże wszystkie wpadki i niedoskonałości, a zostanie z wami na wieczność tylko film, w którym jest historia właśnie o waszej miłości.
Film, który nigdy się nie znudzi i będzie pamiątką na całe życie z najpiękniejszymi chwilami uchwyconymi przez CATCH EMOTION - filmy utkane z miłości. 🎥📷📼🎬 Polecam Kamila Baran

Monika i Michał
08-03-2019

Bardzo dziękujemy za piękną opinię :-) I (mamy nadzieję) do zobaczenia ;-) Pozdrawiamy ciepło!

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Wieliczka
Data dodania: 05-02-2019

Jeżeli chcecie mieć piękną pamiątkę z Waszego dnia, do której będziecie często wracać, oglądać z przyjemnością, śmiać się i wzruszać, to Catch Emotion będzie dla Was najlepszym wyborem! Po obejrzeniu filmu ślubnego mojej siostry, przygotowanego przez Monikę i Michała, było dla mnie jasne, że skorzystam z ich usług również na Naszym weselu, dla nich nawet zmieniliśmy termin ślubu :) I nie zawiodłam się! Film warty jest każdej wydanej na niego złotówki.

Monika i Michał
05-02-2019

Kochani, bardzo Wam dziękujemy! Chyba nie ma wiekszej satysfakcji, niż ta, kiedy Para Młoda dopasowuje termin ślubu do naszego wolnego terminu :-) To była dla nas ogromna przyjemność móc Wam towarzyszyć w dniu ślubu. Dziękujemy za miłe słowa...No i ponieważ jesteś Doroto drugą z trójki sióstr, której wesele mieliśmy okazję filmować, to pozostaje nam mieć nadzieję, że spotkamy się znów w tym samym gronie po raz trzeci :-) Pozdrawiamy serdecznie! Buziaki!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Catch Emotion
Imię i nazwisko: Monika i Michał Reguła
Adres: Piekary Śląskie, Skłodowskiej, 41-949, woj. śląskie
880-632...
liczba odwiedzin: 8032
Zadzwoń
880-632...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Piekary Śląskie

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy