Zobacz zdjęcia (5)
CATERING  Z EKSKLUZYWNYCH PRZEKĄSEK ZE ŚLIMAKA JADALNEGO FINGER FOOD, Zelów - zdjęcie 1
CATERING  Z EKSKLUZYWNYCH PRZEKĄSEK ZE ŚLIMAKA JADALNEGO FINGER FOOD, Zelów - zdjęcie 2 CATERING  Z EKSKLUZYWNYCH PRZEKĄSEK ZE ŚLIMAKA JADALNEGO FINGER FOOD, Zelów - zdjęcie 3 CATERING  Z EKSKLUZYWNYCH PRZEKĄSEK ZE ŚLIMAKA JADALNEGO FINGER FOOD, Zelów - zdjęcie 4 CATERING  Z EKSKLUZYWNYCH PRZEKĄSEK ZE ŚLIMAKA JADALNEGO FINGER FOOD, Zelów - zdjęcie 5
1 / 5

CATERING Z EKSKLUZYWNYCH PRZEKĄSEK ZE ŚLIMAKA JADALNEGO FINGER FOOD id:30780

Zelów, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Unikalne w smaku przekąski ze ślimaka hodowlanego Helix Aspersa Müller w formie FINGER FOOD - GWARANTUJEMY, ŻE WASZA IMPREZA BĘDZIE NIEZAPOMNIANA !!!

Gospodarstwo A&M Snails zlokalizowane w centralnej Polsce zajmuje się hodowlą ślimaka jadalnego Helix Aspersa Müller potocznie zwanego Mały Szary.

Ślimak ten posiada cenniejsze walory kulinarne od powszenie znanego dziko żyjącego Winniczka (Helix Pomatia) ze względu na delikatniejsze i kruche mięso.

Bazując na własnej hodowli i wykorzystując właściwości smakowe oraz odżywcze ślimaka w czerwcu 2017r. przedstawiliśmy na Międzynarodowych Targach Żywności Warsaw Food Expo nasze wyroby. Propozycja naszych przekąsek spotkała się z nadzwyczajnym zainteresowaniem !! Na tle 300 wystawców z kraju i zagranicy
- innowacyjność naszych produktów została nagrodzona wyróżnieniem.Przygotowywane przez nas unikalne w smaku przekąski ze ślimaka są atrakcyjną propozycją na niecodzienne i wykwintne podjęcie gości.
Doskonale nadają się na wszelkie przyjęcia, konferencje, spotkania biznesowe, a także imprezy rodzinne.Wszystkie przekąski podawane sa w wygodnej formie finger food.
Nawet przeznaczone do spożywania na ciepło dania nadają się do serwowania w estetycznych, przypominających szkło pojemniczkach,
a do ich konsumpcji potrzebny jest jedynie niewielki widelczyk.Standardowy poczęstunek składa się z 8-13 rodzajów przekąsek, jednak stale opracowujemy nowe receptury
- w naszej ofercie systematycznie pojawiają się nowości, które zamieszczane są na naszym profilu na Facebook


Przekąski mogą być odbierane przez zamawiającego lub dostarczane przez nas.
W zależności od zamówienia oferujemy także rozstawienie przekąsek na stołach w uzgodniony sposób.Przekąski dostarczamy wraz z papilotkami i specjalnie dobranymi pojemniczkami typu finger food - tak aby zapewnić idealną ich prezentację.

Oczywiście, jeśli taka jest wola zamawiającego przekąski możemy dostarczyć w opakowaniach zbiorczych,
wtedy przed podaniem wymagać będą przełożenia na zastawę zamawiającego.W naszej ofercie znajdziecie naturalne, zawsze świeże, różnorodne i kolorowe, gotowe do spożycia przekąski ze ślimaka m.in.:

Ślimaki po burgundzku;
Ślmaki po myśliwsku:
Ślimaki w kremie brokułowo - czosnkowym;
Ślimaki w tempurze;
Mini bułeczki z farszem ze ślimaka i grzybów;
Trufle na ostro;
Mini kanapki z marynowanym ślimakiem;
Koreczki z pasztetu ze ślimaka z dodatkami;
Sushi ze ślimakiem;
Mini hamburgerki z pasztetem ze ślimaka;
Ślimaka w sosie śmietanowym z kurkami;
Ślimaka w warzywach;
Ceviche z ślimakiem

PODCZAS SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO ZAWSZE PROPONUJEMY DEGUSTACJĘ !!!
SAMI WYBIERZECIE DOKŁADNE MENU

Gorąco polecamy !!! Gwarantujemy, że Wasi goście będą pozytywnie zaskoczeni, a Wasze przyjęcie będzie niezapomniane !!!!!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zelów, , 97-425, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 3990

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie