Zobacz zdjęcia (5)
Chwile Ulotne Fotografia - ślub, wesele, sesja narzeczeńska, Lublin - zdjęcie 1
Chwile Ulotne Fotografia - ślub, wesele, sesja narzeczeńska, Lublin - zdjęcie 2 Chwile Ulotne Fotografia - ślub, wesele, sesja narzeczeńska, Lublin - zdjęcie 3 Chwile Ulotne Fotografia - ślub, wesele, sesja narzeczeńska, Lublin - zdjęcie 4 Chwile Ulotne Fotografia - ślub, wesele, sesja narzeczeńska, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Chwile Ulotne Fotografia - ślub, wesele, sesja narzeczeńska id:44788

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć !! Mam na imię Wiktor :)
W fotografii kieruję się emocjami, szukam ich i próbuje je uwiecznić. Robię wszystko żeby moje zdjęcia miały nutę spontaniczności, naturalności i dynamizmu. To bardzo ważne w fotografii reportażowej czy plenerowej.
Staram się być kreatywny i mało powtarzalny. Każdy nieszablonowy i ciekawy kadr sprawia mi wielką frajdę. Dążę do tego żeby ważne momenty Twojego życia podawać w jak najlepszym stylu.
Zaproś mnie do swojego świata i pozwól zatrzymać w kadrze niezapomniane, ulotne chwile Twego życia. Zanim to zrobisz zapoznaj się z moim portfolio. Z racji tego, że zależy mi na Twoim zadowoleniu, sprawdź czy moje fotograficzne postrzeganie świata jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Dziękuję :)
Zapraszam na facebook'a, instagrama i stronę internetową - tam możecie obejrzeć więcej moich prac. Jesteś zainteresowana/y - napisz do mnie..

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, , 20-539, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1342

Popularne miasta w okolicy