Zobacz zdjęcia (5)
Ciekawe miejsce na sesję ślubną , Olsztyn - zdjęcie 1
Ciekawe miejsce na sesję ślubną , Olsztyn - zdjęcie 2 Ciekawe miejsce na sesję ślubną , Olsztyn - zdjęcie 3 Ciekawe miejsce na sesję ślubną , Olsztyn - zdjęcie 4 Ciekawe miejsce na sesję ślubną , Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Ciekawe miejsce na sesję ślubną id:13970

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

Nie masz pomysłu na sesję ślubną?!
Jesli tak to zapraszamy do bardzo ciekawego i malowniczego miejsca oddalonego od centrum miasta Olsztyn o jedyne 7 km. Znajdą tu Państwo wiele ciekawych zakątków i atrakcji przydatnych do wykonania niezwykłych i niepowtarzalnych ujęć zdjęciowych swojej sesji ślubnej. Na czas sesji udostępniamy ponad jedno hektarowy ogród pełen zieleni, pięknych kwiatów oraz ciekawej architektury. Na zdjęciach zostało przedstawione jedynie kilka ujęć tego miejsca. Zapraszamy wszystkie młode pary wraz ze swoimi fotografami.
Koszt udostępnienia posesji na czas sesji(czas nie określony) wynosi jedynie 100 zł. Gratis poczęstunek dla pary młodej, świadków i fotografa.
Aktualnie zbieramy zapisy na sesje. Zapisy prosimy składać pod wskazany w ogłoszeniu numer lub poprzez wysłanie wiadomości. Ogród udostępniamy od kwietnia do października.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 5762

Popularne miasta w okolicy