Zobacz zdjęcia (5)
Ciężki dym – Taniec w chmurach, Lublin - zdjęcie 1
Ciężki dym – Taniec w chmurach, Lublin - zdjęcie 2 Ciężki dym – Taniec w chmurach, Lublin - zdjęcie 3 Ciężki dym – Taniec w chmurach, Lublin - zdjęcie 4 Ciężki dym – Taniec w chmurach, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Ciężki dym – Taniec w chmurach id:49995

Lublin, lubelskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Ciężki dym – Taniec w chmurach

Taniec w chmurach jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia ciekawych zdjęć podczas tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem.

Posiadamy wytwornicę ciężkiego dymu, która powstaje z reakcji suchego lodu z wodą. Dym nie jest efektem spalania płynu w urządzeniu, który pachnie jak palona parafina. Nasze urządzenie jest ciche i zadymia pomieszczenie w kilkanaście sekund tworząc gęstą białą chmurę, która grubą warstwą przykrywa podłogę. Nie ma obawy o zadymienie sali, nie pozostawia śladu na ubraniach jest bezpieczny i nie pozostawia wilgoci.

Efekt ciężkiego dymu można również wykorzystać do efektownego wjazdu tortu, dzika, na sesje zdjęciowe itp.
Cena wynajmu ciężkiego dymu wraz z obsługą wynosi 500 zł.
Dojazd do 30 km z Lublina - GRATIS. Powyżej 30 km - 0,50 zł/km.

Szukasz auta do ślubu? Sprawdź naszą stronę!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 629

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie