ciodkamery | Filmowy reportaż ślubny | Klimatyczne wideo

od 3500 do 6500 zł
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

O nas

Mówi się, że to życie pisze najlepsze scenariusze. I my się z tym zgadzamy. Podczas realizacji reportażu ślubnego nie ustawiamy kadrów, nie reżyserujemy scen, pozwalamy opowieści toczyć się własnym rytmem. Każda para ma inną historię, dlatego zawsze do zlecenia podchodzimy indywidualnie. Skupiamy się na emocjach Waszych i zaproszonych przez Was gości, tak by zarejestrowane obrazy były najpiękniejszą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Oprócz samej historii, którą stawiamy na pierwszym planie, dbamy o formę filmowej opowieści. Zwracamy uwagę na naturalne światło i staramy się wydobyć z niego jak najwięcej. Nie zapominamy o detalach – wszak to one często nadają charakter opowieści. Obraz uzupełniamy odpowiednio dobraną muzyką, która podkreśla najważniejsze momenty historii.

Na co dzień mieszkamy w Krakowie, ale z przyjemnością zrealizujemy reportaż z waszego ślubu nawet w najdalszym zakątku Polski. Planujecie ślub poza granicami naszego kraju? Napiszcie do nas, zobaczymy co da się zrobić 😉

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Od 2019 roku realizujemy projekty dla klientów komercyjnych – relacje fotograficzne i wideo z eventów, transmisje na żywo, filmy reklamowe oraz nagrania z wydarzeń sportowych. W 2021 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o branżę ślubną – realizując pierwsze nagrania oraz sesje zdjęciowe.

W jakim składzie realizujemy usługę?

By nie umknął nam żaden szczegół z waszego ślubu, zawsze pracujemy w duecie. Dzięki temu macie pewność, że podczas składania przysięgi utrwalimy nie tylko Was, ale i emocje waszych najbliższych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Wszystkie realizowane przez nas materiały oddajemy w rozdzielczości 4K. Film otrzymujecie od nas na dwóch pendrive’ach zamkniętych w stylowych drewnianych pudełkach.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy uprawnienia do filmowania i fotografowania w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy pozwolenie na świadczenie usług z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego, więc możemy legalnie publikować/udostępniać materiały pozyskane podczas nalotów. NSTS-05 NSTS-06

Dodaj pierwszą opinię
Adres: Kraków, Beliny-Prażmowskiego 41, 31-514, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 756

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy