Coconut biżuteria wyjątkowe obrączki ślubne

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Jest nas trójka, Marlena, Tomek i Olga. Każde z nas robi swoje, chociaż mamy nadzieję, że cały wachlarz naszych wytworów jakoś współgra ze sobą konsekwentnie. Marlena jest specjalistką od minerałów, pasjonatką kryształów górskich, natury i surowych darów Ziemi – nasze magiczne wisiory i kolczyki z kamieniami to jej sprawka. Tomek jest historykiem sztuki, robi zdjęcia, opiekuje się stroną itp. Olga „rzeźbi” w srebrze, wycina, lutuje, nasze obrączki SLIM to jej pomysł.

Inspiruje nas wszystko, inspirujemy siebie nawzajem, czerpiemy z otoczenia, natury, folkloru, popkultury. Przede wszystkim staramy się myśleć, jak nasz potencjalny klient – czego oczekuje, co jest modne, co chce się po prostu mieć i nosić. Dlatego jesteśmy bardzo elastyczni, robimy masę rzeczy na zamówienie, zmieniamy i dopasowujemy do klienta, poszerzamy i zwężamy...

Zdecydowanie naszym bestsellerem są obrączki SLIM tzw. stacking rings, oraz grubsze obrączki UNEVEN. Wykonujemy każdy rozmiar, nawet najbardziej nietypowy, stąd najwięcej zamówień mamy na rozmiary bardzo maleńkie i bardzo duże. Najmniej robimy standardowych rozmiarów, tych w środku tabeli. Mamy kilka doświadczeń z firmami jubilerskimi, które odmawiały wykonania obrączek na nietypowe, tj. grubsze albo bardzo szczupłe palce, stąd pomysł, aby robić każdy możliwy rozmiar. Dla jubilera to żaden problem, w końcu robi się często bardzo małe detale albo duże elementy. Nasze obrączki są raczej awangardową formą na ślub, ale bardzo wiele par zamawiało u nas srebrne obrączki właśnie na tę okazję. Natomiast stacking rings często noszone są na przegubach palców, w różnych zestawach po kilka albo kilkanaście sztuk, w stylu boho.

Nasze klientki są różne, tak jak różne są nasze produkty. Obrączki SLIM zamawiają Panie w bardzo różnym wieku, UNEVEN często parami, na ślub lub inne okazje, na rocznice. Srebro jest wielokrotnie tańsze od złotych czy platynowych obrączek, my robimy je stosunkowo szybko i często pewnie te dwa elementy mają znaczenie. Ręcznie wykonane wisiory z kryształem kupują jeszcze inne osoby, wisiorki ze zwierzakami jeszcze inne, a więc gdyby z naszych produktów próbować stworzyć profil klienta – to byłby bardzo złożony :)

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Coconut
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 3427

Zobacz nasze produkty

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie