Zobacz zdjęcia (5)
Cover Day zespół muzyczny , Olsztyn - zdjęcie 1
Cover Day zespół muzyczny , Olsztyn - zdjęcie 2 Cover Day zespół muzyczny , Olsztyn - zdjęcie 3 Cover Day zespół muzyczny , Olsztyn - zdjęcie 4 Cover Day zespół muzyczny , Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Cover Day zespół muzyczny id:18498

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista

Zespół Cover Day istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.


Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład Cover Day wchodzi czterech muzyków i wokalistka. Gramy na keyboardzie, gitarze elektrycznej, basowej oraz na perkusji. W zależności od oczekiwań klientów, możemy dodatkowo nawiązać współpracę z muzykami grającymi na trąbce, saksofonie, skrzypcach i wiolonczeli. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych.

liczba odwiedzin: 1101

Popularne miasta w okolicy