Zobacz zdjęcia (5)
decolights - wyjątkowe dekoracje światłem, Opole - zdjęcie 1
decolights - wyjątkowe dekoracje światłem, Opole - zdjęcie 2 decolights - wyjątkowe dekoracje światłem, Opole - zdjęcie 3 decolights - wyjątkowe dekoracje światłem, Opole - zdjęcie 4 decolights - wyjątkowe dekoracje światłem, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

decolights - wyjątkowe dekoracje światłem id:19615

Opole, opolskie

O nas

Co zrobić, żeby Twoje wesele było wyjątkowe?
Bez dwóch zdań ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. To ten jeden dzień, kiedy jesteście w centrum uwagi wszystkich wokoło.
Ciekawym i coraz popularniejszym sposobem na przyozdobienie sali jest wykorzystanie oświetlenia dekoracyjnego – dekoracji światłem. Starannie dobrane kolory i odcienie, które uzupełnią pozostałe dekoracje sprawią, że sala nabierze zupełnie nowego wyrazu i wypełni się nastrojowym blaskiem.
Idealnie dopracowana aranżacja oświetlenia podkreśli to co najciekawsze w sali, wyeksponuje miejsce pary młodej i subtelnie otuli gości nastrojową poświatą.

Jak to się (dobrze) robi.
Dobra aranżacja oświetlenia wymaga czasu i starannego przygotowania. Jak projekt ogrodu – lepiej go przemyśleć i rozważnie skomponować, a nie sadzić byle co i gdzie popadnie. Prawda? Podobnie jest z dekoracją światłem.
Oczywiście można porozkładać trochę lamp tu i tam przed weselem, przy okazji, w pakiecie z muzyką, fotobudką, czy innymi atrakcjami. Tylko czy Twoje wesele to dobra okazja, żeby robić cokolwiek „przy okazji”, czy wolisz zaufać osobom, które specjalizują się w przygotowaniu nastrojowego oświetlenia?
Dlatego zawsze spotykamy się wcześniej wszyscy w sali którą wybrałaś i omawiamy najdrobniejsze szczegóły. Nigdy nie realizujemy oświetlenia w miejscu, którego wcześniej nie sprawdzimy, a często znajdujemy w nim coś ciekawego i charakterystycznego, co po podświetleniu daje niespotykane efekty. Bardzo często takie rozmowy prowadzimy też wspólnie z florystami i osobami, które przygotowują dla Ciebie inne dekoracje.

Dlaczego my?
To proste – bo od dawna specjalizujemy się tylko w aranżacji oświetlenia. Nic nas nie zajmuje poza tym, że całą swoją uwagę skupiamy na stworzeniu klimatu, który idealnie dopasuje się do Twojego wesela. Dzięki temu mamy czas na spotkania z klientami i omawianie najdrobniejszych szczegółów i detali.
Jeśli to tylko możliwe aranżację przygotowujemy w wieczór poprzedzający wesele. Dlaczego? Ponieważ jakiekolwiek ustawianie kolorów, kątów podświetlenia itp. szczegółów w dniu wesela, w południe, w promieniach słońca wpadających przez okna… po prostu nie ma sensu.

O nas
Oprócz wesel realizujemy również inne projekty, w których wykorzystujemy oświetlenie. Pracowaliśmy między innymi dla takich firm i instytucji jak: TVP Opole, domExpo Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Opolu, APC Agra, Automaster.
Regularnie współpracujemy z Agencją Artystyczną Eskander, dla której realizujemy iluminację podczas trasy Polska Noc Kabaretowa.

Referencje:
„Polecam firmę decolights – dekoracje światłem. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, ze strony Pana Dominika było widać ogromne zaangażowanie, a wszelkie nasze uwagi i życzenia były spełniane. W cenie usługi była kilkukrotna konsultacja dekoracji na miejscu co dało niesamowity efekt końcowy zgodny dokładnie z naszym wyobrażeniem. Światło zupełnie zmieniło klimat sali, polecam każdemu takie rozwiązanie na wesele.”
Patrycja Siedlecka

„Polecam gorąco! Świetna obsługa, piękne oświetlenie i zabójczy efekt!”
Aleksandra Adamska

„Dziękujemy za najlepszą dekorację światłem! Sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze – efektownie i nastrojowo! Będziemy polecać!”
Sandra Polywka-Nicze

„Bardzo polecam tę firmę jeśli chcecie zrobić wrażenie na gościach. Po prostu pełna profeska! Światła nadały idealny ciepły klimat na sali.”
Magda Biernaczyk-Lityńska

„Dziękujemy za oświetlenie naszej sali weselnej! Było pięknie wszyscy byli pod wrażeniem. Wasza praca dopełniła naszą piękną dekorację. Panowie zadbali o każdy szczegół tak, aby go podkreślić. Jeszcze raz wielkie dzięki – było pięknie jak w bajce.”
Marcela i Paweł Kuziel

„Dziękujemy za cudowny klimat, który nam stworzyliście. Polecamy wszystkim. Chłopaki znają wszystkie kolory – seledyn i fuksja nie są im straszne.”
Maria Czyrny

Więcej opinii i wrażeń znajdziesz na naszym facebookowym profilu i na naszej stronie.

liczba odwiedzin: 2606

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie