Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracja Strojenie Kościoła ślub , Wałbrzych - zdjęcie 1
Dekoracja Strojenie Kościoła ślub , Wałbrzych - zdjęcie 2 Dekoracja Strojenie Kościoła ślub , Wałbrzych - zdjęcie 3 Dekoracja Strojenie Kościoła ślub , Wałbrzych - zdjęcie 4 Dekoracja Strojenie Kościoła ślub , Wałbrzych - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracja Strojenie Kościoła ślub id:5379

Wałbrzych, dolnośląskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • dojazd do klienta

Szanowni Państwo,
Wykonujemy profesjonalne dekoracje Kościoła na ślub oraz komunię, chrzest i bierzmowanie. Nasze usługi świadczymy w Wałbrzychu i jego okolicach. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Realizujemy Państwa propozycje. Sami mamy wiele pomysłów na dekorację Kościoła, nasze pomysły realizujemy w uzgodnieniu z Państwem. Zawsze bierzemy pod uwagę Państwa potrzeby i upodobania kolorystyczne a także wielkość i styl Kościoła.
Uroczystość ślubu to bardzo ważne wydarzeniem w życiu. Wiele czynników może mu nadać wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Jednym z nich niewątpliwie jest odpowiednia dekoracja Kościoła - dekoracja, która na zawsze pozostanie głeboko w pamięci Państwa Młodych i ich gości weselnych .... My spełnimy Państwa marzenia o takiej właśnie dekoracji .... Zapraszamy !!!
dekoracja stojaki z białymi sztucznymi kwiatami - 150 zł (stojaki w kolorze starego złota)
dekoracja zawieszki na ławki z białymi sztucznymi kwiatami - 150 zł
dekoracja stojaki z kwiatami + zawieszki na ławki - 250 zł
dekoracja dwa czteroramienne świeczniki - 50 zł (świeczniki w kolorze starego złota, w cenie 8 eleganckich świec)
dekoracja klęcznik i krzesła - 100 zł (w cenie nasze 4 wygodne krzesła, pokrowce na krzesła i materiał na klęcznik oraz przystrojenie)
dekoracja jeden dywan bordowy 15 m - 50 zł (posiadamy dwa dywany)
dekoracja jeden dywan biały 15 m - 50 zł
dekoracja z kwiatów żywych - cena zależy od pory roku, rodzaju i ilości kwiatów.

Opinie (4)

Dekoracja Strojenie Kościoła ślub id:5379
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
T
Tur
5.00
 / 5
Data dodania: 26-08-2011

Widać jak na dłoni że jest to autoreklama. Styl tego pisma na to wskazuje, że ta opinię pisała jedna i ta sama osoba.Dziwne ,wchodząc na stronę internetową podaną przez reklamodawcę,nie znalazłem przez kogo ta firma jest prowadzona. Klient ma prawo wiedzieć z kim ma do czynienia. Myślę że portal Wesele z Klasą ma namiary na ogłoszeniodawcę i reklamuje tylko i wyłącznie firmy legalne.

K
Karola
5.00
 / 5
Data dodania: 10-07-2011

Profesjonaliści!!!!!Dekorowali Kościół znajomej, za 2 miesiące będę zdobili Kociół na miom ślubie, będzie jak z bajki!Konkurencyjne ceny i przyjazna atmosfera!POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM:):):)

a
annamaria
5.00
 / 5
Data dodania: 10-07-2011

miła i fachowa obsługa.ludzie pełni fajnych pomysłów, życzliwi.zachęcające ceny
Naprawdę godni polecenia.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data dodania: 07-07-2011

Dekoracja wykonana profesjonalnie, uwzględniająca wszystkie życzenia klienta, szeroki wybór wzorów. Bardzo dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wystrój. Gorąco polecam!!

liczba odwiedzin: 10373

Popularne miasta w okolicy