Zobacz zdjęcia (5)
DEKORACJE ŚLUBNE & FLORYSTYKA, Wrocław - zdjęcie 1
DEKORACJE ŚLUBNE & FLORYSTYKA, Wrocław - zdjęcie 2 DEKORACJE ŚLUBNE & FLORYSTYKA, Wrocław - zdjęcie 3 DEKORACJE ŚLUBNE & FLORYSTYKA, Wrocław - zdjęcie 4 DEKORACJE ŚLUBNE & FLORYSTYKA, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

DEKORACJE ŚLUBNE & FLORYSTYKA id:10626

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

DEKORACJE ŚLUBNE
--> Oferujemy kompleksową dekorację imprez okolicznościowych, wesel, miejsc uroczystości, zaślubin, hoteli, firm itp. Wykorzystujemy najnowsze i najbardziej pożądane akcesoria wyposażenia wnętrz, np. srebrne 100 cm kandelabry, dekorację oświetleniem LED, wazony szklane tuby, drzewka życzeń, wyposażenie candy bar'u itp.
FLORYSTYKA
--> Wykorzystujemy kwiaty do podkreślenia piękna Pary Młodej i miejsca uroczystości/ imprezy. Wkomponujemy je do wysokich wazonów, kandelabrów, tub z wodą i świecami oraz na wiele innych sposobów, które wszystkie doradzimy odpowiednio do miejsca.

WYPOŻYCZALNIA
--> Już nie musisz się martwić o kupowanie niepotrzebnych akcesoriów dekoratorskich, wyposażenie oświetleniowego dla uzyskania odpowiedniego efektu lub tekstyliów tylko na okazję ślubu/przyjęcia! Wielka oszczędność pieniędzy!! Posiadamy szeroki, ciągle wzbogacany, asortyment wyposażenia i oprawy dekoracyjnej wnętrz.
Od: wazonów, lampionów, świeczników, dekoracji candy baru, stołu staropolskiego,
Po przez podstawowe tekstylia: bieżniki, serwetki bawełniane 50:50, wysokiej jakości obrusy w kolorze, pokrowce na krzesła itp.
Wypożyczamy, z usługą lub bez niej!!

DORADZTWO
--> Jesteśmy Waszymi Aniołami Stróżami w organizacji wesela/ przyjęcia, w ramach skorzystania z naszej usługi dekoratorskiej BEZPŁATNIE udzielamy konsultacji i porad dotyczących tajników sukcesu imprezy, w szczególności w branży ślubnej-- podpowiadamy wymarzonych podwykonawców, wyczulamy na co trzeba uważać i konsultujemy się z wami na dowolnym etapie przygotowań na dowolne tematy :D

Dlaczego MY?
Przede wszystkim dlatego, że zależy nam na Waszym zadowoleniu, gdyż to nadaje sensu naszej pracy. Tworzymy po to, aby spełniać czyjeś marzenia. Z racji na to, iż robimy to co kochamy, wiele w naszej pracy płynie od serca.
Z ekonomicznej strony--> po prostu jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo :)

Działamy na terenie dolnego śląska.

liczba odwiedzin: 3112

Popularne miasta w okolicy