Dekoracje weselne id:6508

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Sokołów Podlaski, mazowieckie
Data dodania: 13-07-2011
Liczba odwiedzin: 4403

Oferta

Dla podkreślenia uroczystego nastroju Waszej ceremonii ślubnej proponujemy Państwu niepowtarzalne dekoracje kościoła, samochodu i sali weselnej.
Układamy kompozycje z żywych kwiatów na ołtarz, dekorujemy ławki tworząc piękną aleję kwiatową. Nasza dekoracja sali weselnej z pewnością wzbudzi zachwyt wszystkich gości, a wyjątkowo udekorowany stół Państwa Młodych będzie przyciągał spojrzenia zgromadzonej wokół Was rodziny i przyjaciół przez całą noc. Oferujemy różnorodną kolorystykę w zależności od Państwa wymagań i upodobań. Wypożyczamy również obrusy i pokrowce na krzesła, które sprawiają, że każda sala wygląda wyjątkowo elegancko. Nasze przybranie zmieni każdy samochód we wspaniały pojazd dopasowany do Waszych pięknych ślubnych kreacji.
Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w usługach gastronomicznych. Oferujemy Państwu bogate menu i fachową obsługę. Dania gorące i przystawki w naszym wykonaniu, które smakują zarówno wspaniale jak wyglądają, z pewnością zaspokoją apetyty nawet najbardziej wymagających gości.
Wszystkie usługi wykonujemy zawsze profesjonalnie, sprawnie i za przystępną cenę.

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Dane kontaktowe

Dekoracje weselne
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Sokołów Podlaski

Nowe ogłoszenia