Zobacz zdjęcia (5)
Dekorowanie światłem / Ciężki dym - tniec w chmurach, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Dekorowanie światłem / Ciężki dym - tniec w chmurach, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Dekorowanie światłem / Ciężki dym - tniec w chmurach, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Dekorowanie światłem / Ciężki dym - tniec w chmurach, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Dekorowanie światłem / Ciężki dym - tniec w chmurach, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Dekorowanie światłem / Ciężki dym - tniec w chmurach id:32182

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym dekorowaniem światłem sal weselnych, bankietowych, konferencyjnych, hoteli, pałaców oraz każdej wszelakiej innej sali.

Potrafimy ze zwykłej sali zrobić salę nie do poznania!

W każdym miejscu potrafimy stworzyć niepowtarzalny efekt.

Kolorystyka może być dowolna i ustalamy ją indywidualnie, która najlepiej będzie pasować do danej sali. Istnieje również możliwość oświetlenia innych elementów (podświetlony stół pary młodej, filary, itp.).

Sprzęt który instalujemy jest w pełni profesjonalny z najnowszej serii reflektorów Par Led RGBW oraz Led Bar RGBW. Cały sprzęt instalujemy tak aby zajmował jak najmniej miejsca i jest praktycznie niewidoczny!

Polecamy również wyświetlanie spersonalizowanej grafiki za pomocą światła. Wasze imiona będą wyświetlone na parkiecie lub na dowolnej powierzchni przez całe wesele. Możliwość wyboru wielu wzorów lub stworzenie własnej grafiki.

TANIEC W CHMURACH

Posiadamy profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu najwydajniejszą na rynku amerykańskiej firmy Chauvet Nimbus który rozchodzi się przy samym parkiecie (dym nie unosi się do góry oraz nie zadymia sali). Tworzy się efekt tańca w chmurach.

Idealny do pierwszego tańca!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2260

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie