Zobacz zdjęcia (5)
DJ APPLE - DJ Wodzirej na Wasze Wesele, Opole - zdjęcie 1
DJ APPLE - DJ Wodzirej na Wasze Wesele, Opole - zdjęcie 2 DJ APPLE - DJ Wodzirej na Wasze Wesele, Opole - zdjęcie 3 DJ APPLE - DJ Wodzirej na Wasze Wesele, Opole - zdjęcie 4 DJ APPLE - DJ Wodzirej na Wasze Wesele, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

DJ APPLE - DJ Wodzirej na Wasze Wesele id:10214

Opole, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witam!

W tym szczególnym dla Was dniu zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice ciężkiego dymy do pierwszego tańca (jest to profesjonalna wytwornica wytwarzająca dym z suchego lodu - bez szkodliwych substancji i kłopotów z rozlaną wodą), bogatą dyskografię od lat 60' po obecne hity radiowe oraz prowadzenie zabaw dla gości i oczepin. Korzystając z naszego doświadczenia chętnie służymy pomocą przy takich kwestiach jak; pierwszy taniec, dobór zabaw, oraz muzyki. Zapraszamy na naszą stronę!

Opinie (2)

DJ APPLE - DJ Wodzirej na Wasze Wesele id:10214
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
E
Ela i Tomek Błażowscy
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2016
Data dodania: 26-06-2016

Parkiet ani przez chwilę nie pozostawał pusty. Wszyscy bawili się wyśmienicie co jest niekwestionowaną zasługą panów dj'ów. Muzyka idealnie zgrana z naszymi oczekiwaniami i preferencjami gości. Przygotowane zabawy angażowały gości, ale nie wprowadzały w zgorszenie lub zakłopotanie. Opinia naszych gości, że wesele było super i bawili się doskonale mówi sama za siebie:)

M
Malwina i Beniamin
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2012
Data dodania: 21-04-2013

Gorąco polecamy Panów Dj'ów !! Bardzo profesjonalni i sympatyczni, znają się na swojej pracy i wkładają w nią całę serce. Dodatkowo korzystają z profesjonalnego sprzętu. Genialnie poprowadzili nasze wesele biorąc uwzględniając wszystkie nasze prośby. Zarówno my, jak i nasi goście świetnie się bawiliśmy. Z wielką chęcią powtórzylibyśmy nasze wesele i z pełnym przekonaniem jeszcze raz wybralibyśmy Dj Apple.

liczba odwiedzin: 3989

Popularne miasta w okolicy