Zobacz zdjęcia (50)
Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 1
Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 2 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 3 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 4 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 5
Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 6
1 / 50

Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) id:20216

od 3000 do 4500 zł / 12 godzin
Opole, opolskie
(65)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
693-296...
577-359...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

Witamy!

Skoro trafiliście na nasz fanpage, zapewne potrzebujecie odpowiednich ludzi do realizacji Waszego przyjęcia.

Po to właśnie jesteśmy my!

Nazywamy się Kilerów Dwóch i jesteśmy płatnymi oprawcami* dobrej zabawy! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jak na prawdziwych kilerów przystało :-)

Mamy świadomość, iż wybór osoby, która poprowadzić ma Wasze wesele bądź inną imprezę okolicznościową, nie jest prosty.

Dlaczego właśnie my?

Zanim odpowiemy na to pytanie, chcielibyśmy w kilku zdaniach przedstawić siebie.
Zawsze jesteśmy w duecie, jednak nie ograniczamy się do nazewnictwa "didżej-wodzirej". Każdy z nas wypełnia swoje obowiązki na kilku płaszczyznach szeroko pojętej rozrywki, podczas uroczystości weselnych i nie tylko...

Dlaczego więc my?

Przekornie napiszemy, czego po nas nie możecie się spodziewać. Na pewno nie przywitamy Was przyodziani we frak, albo smoking z powagą na twarzy, okraszoną dostojnością. Wolimy bardziej nieformalną wersję, aczkolwiek nie brakuje nam kultury i solidnego przygotowania. Stawiamy na elegancję, przyozdobioną uśmiechem i luzem w połączeniu z pasją i kreatywnością.
Stąd, staramy się, aby w żaden sposób nie ograniczać i sztampować swoich usług.

Podsumowując, jesteśmy facetami od oprawy muzycznej, którzy nie boją się wyjść do Gości i razem z nimi powygłupiać. Dążymy do tego, by z każdą kolejną godziną przyjęcia, rozgrzewać atmosferę, aż będzie ogień! :-)

Jeżeli opis Was zainteresował, zapraszamy do kontaktu po szczegółową ofertę.
Proszę również zapoznać się z komentarzami osób, które korzystały z naszych usług, zapewne jest to najlepsza forma rekomendacji :-)
Pozdrawiamy i do zobaczenia na parkiecie!

*Oprawcy - w naszym znaczeniu, słowo to określa dwóch prezenterów muzycznych, konferansjerów, animatorów zabaw, którzy na Wasze polecenie będą muzycznie torturować Gości. Tortury będą odbywać się w taki sposób, aby każdy, kolejny utwór nie pozwolił Wam usiąść przy stole, a po zakończonej uroczystości, nogi bolały przez kolejne dwa dni, ponieważ dajemy gwarancję zabójczej imprezy! ;-)

Jako dodatkową usługę proponujemy Państwu Absolutny „Trend ” nadchodzących sezonów weselnych.

Połączenie muzyki mechanicznej z żywym instrumentem, będzie Hitem na Waszym Weselu oraz mega niespodzianką dla Gości

Nasz saxiarz to:

Łukasz Knapik – Saksofonista, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Wraz ze swoimi zespołami koncertuje na festiwalach i konkursach w całej Europie. Uczestniczył w projektach czołowych muzyków z polski i ze świata. Miał przyjemność uczyć się podczas studiów i warsztatów u topowch saksofonistów. Od wielu lat prowadzi klasę saksofonu w szkole muzycznej, każdego roku jest instruktorem na wielu warsztatach muzycznych. Prowadzi kwartet saksofonowy, zespoły kameralne – rozrywkowe oraz Big Band.

W swojej ofercie posiadamy, również:
Ciężki dym, fontanny pirotechniczne oraz FOTOBUDKĘ!!!!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) - film 1 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta 2 Kill Entertainment

Oferta

od 3000 do 4500zł/ 12 godzin

Nasza oferta składa się z trzech pakietów, które oferują kompleksową oprawę konferansjerską, muzyczną oraz wizualną. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów. Pozdrawiamy!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlatego, ponieważ prawdziwych Kilerów w tej branży jest dwóch 😁 Kilerów Dwóch !

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasz duet istnieje od 2016 roku, a z muzyką i prowadzeniem imprez związani jesteśmy od piętnastego roku życia. Do tej pory poprowadziliśmy kilkadziesiąt wesel i wiele imprez okolicznościowych, jednak nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe. Wcześniej graliśmy w innych zespołach weselnych, a w czasach szkolnych na różnego rodzaju koncertach, festiwalach, imprezach etc.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wesele bez poprawin, podstawowy czas liczymy 12 godzin. Wesele + poprawiny liczymy 12 godzin + 6 godzin. Za każdą dodatkową godzinę poza czas zapisany w umowie doliczamy ustaloną kwotę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferujemy oprawę muzyczną i konferansjerską wg ustalonego wraz z Parą Młodą scenariusza. Nagłośnienie i oświetlenie. Na życzenie zabawy integracyjne, wspólne tańce oraz animacje.

Skład, w którym występujemy.

Jak sama nazwa wskazuje jest nas dwóch i w tym składzie zawsze występujemy. Natomiast, jeżeli ktoś dodatkowo dobierze na swoje przyjęcie mi saksofonistę, wtedy prowadzimy we trzech.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak. Prowadzący, zapowiada poszczególne punkty programu, nadając kształt przyjęciom weselnym.

Jaki repertuar proponujemy?

Na spotkaniach z Parami Młodymi, omawiając repertuar, podkreślamy, że jesteśmy w stanie dopasować się muzycznie do oczekiwań. Wskazujemy także, aby Para Młoda poza swoimi oczekiwaniami wzięła pod uwagę gusta swoich Gości, ponieważ wg nas, każdy na weselu powinien znaleźć utwór dla siebie, od najmłodszego do najstarszego. Natomiast sam zakres muzyczny obejmuje lata 50,60,70,80,90, muzykę współczesną, polską i zagraniczną.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt na którym pracujemy, pochodzi od renomowanych producentów w tej branży. Hk audio, Denon, AKG, Sennheiser. Gwarantujemy jakość.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Dysponujemy punktami świetlnymi typu ruchome głowy oraz LED par. Parkiet będzie rozświetlony w sposób efektowny i ze smakiem.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje muzyczne Gości, jak również dedykowane piosenki. Jedyne, muzyczne ograniczenie, stoi po stronie Pary Młodej, która może nie chcieć danego gatunku muzycznego na swoim weselu.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak. Możemy przygotować wstępny repertuar, po ustaleniach z Parą Młodą.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Od dziecka, jednak ciężko podać dokładną datę początku naszej pasji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Za każdym razem, gdy prowadzimy uroczystość weselną, zapisujemy się na karcie historii innej Pary Młodej i zawsze dążymy do tego, aby zapisać się na tych kartach złotymi zgłoskami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Dwojga ludzi, którzy powierzyli nam poprowadzenie jednego z najważniejszych dni w Ich życiu..... i to jest piękne!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Buduje pewność siebie i powoduję, iż nie ma miejsca na nieprzemyślane zachowania.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Lubimy integrować się z Gośćmi, stąd wymyślamy różne tańce integracyjne, zabawy. Chcemy, aby ludzie mogli mieć dodatkowe atrakcje poza tańcem w parach. Jednakże istotne dla nas jest, aby wszystko odbywało się z kulturą i w dobrym guście.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

W myśl zasady "Klient nasz Pan" zawsze dążymy, aby "dopasować" się do oczekiwań drugiej strony. Aczkolwiek, ważymy sytuacje, gdy środowisko Gości jest zróżnicowane i ktoś przychodzi, aby włączyć utwór, zawierający wulgarne treści. Nie wyrazimy na to zgody, ponieważ nie chcemy aby inni Gości czuli się zniesmaczeni.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

W przypadku prowadzenia imprez, nie mamy jednego gatunku, w którym czujemy się najlepiej. Jest tyle świetnych kawałków, różnych kategorii muzycznych, iż ciężko jest wybrać najlepszy.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Dla nas osobiście nie ma problemu, gdy ludzie chcą się pobawić przy utworach DP. Nie ma też problemu, jeżeli ktoś w ogóle nie chce DP. Uszanujemy gusta osób bawiących się na przyjęciach przez nas prowadzonych.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Nie jesteśmy w stanie wybrać jednego wesela, ponieważ mieliśmy przyjemność poznać wiele świetnych Par i wielu sympatycznych Gości, którzy dali czadu na parkiecie, także nie jest to takie proste...😉

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Dla nas udane wesele jest wtedy, gdy Para Młoda oraz Goście chcą się bawić, tańczyć i współpracować z nami. Gdy zachowane zostanie sprzężenie zwrotne między nami i Gośćmi to wtedy jest ogień!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech na twarzy, chęć do zabawy, dystans do siebie i dobre obuwie 😉

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie 2 Kill Entertainment (65)

Dodaj opinię
Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) id:20216
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 65 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kinga Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Nysa
Data dodania: 31-07-2022

Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie ze zleceniem, świetnym rozwiązaniem jest ankieta dzięki, której usługa jest bardzo spersonalizowana, goście byli zachwyceni a my jeszcze bardziej
Serdecznie polecamy Kilerów Dwóch !

Daniel
01-08-2022

Dziękujemy ❤️

G
Gosia i Leszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Opole
Data dodania: 22-07-2022

Brakuje tu skali, by ocenić ich profesjonalizm!!! Niezawodni w każdym detalu! Polecamy z całych naszych serduch ❤️❤️!

Daniel
22-07-2022

Dziękujemy ❤️🧡💛

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Opole
Data dodania: 11-07-2022

Mega Zabawa.

Daniel
11-07-2022

Dziękujemy

K
Karol i Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Namysłów
Data dodania: 28-06-2022

Wybór Kilerów Dwóch to był "strzał w 10". Jako para młoda byliśmy bardzo zestresowani ale Andrzej oraz Daniel z każdą minutą, swoim profesjonalizmem oraz pozytywnym nastawieniem sprawiali że wszystko szło perfekcyjnie, a i stres został zabity. Mają też świetną fotobudkę, stylowe i gustowne stanowisko z dobrym nagłośnieniem. Muzyka jaką grali do później nocy ściągała na parkiet każdego. Minionek zrobił prawdziwą furorę, jak i inne zabawy. Świetni ludzie, którzy to robią z prawdziwej pasji. Bardzo Wam dziękujemy za ten wieczór, nie mogliśmy trafić lepiej.

Daniel
28-06-2022

Dziękujemy kochani ❗

R
Rafał Szmaragowski
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Paczków
Data dodania: 26-06-2022

Z całego serca polecamy ! Bardzo profesjonalni w swoim fachu !

J
Joanna Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Nysa
Data dodania: 18-06-2022

Co tu pisać Rewelacja!!Właściwe osoby na własciwym miejscu. Nic nie trzeba mówić, jest Kilerów dwóch– jest zabawa, a bawią się wszyscy: młodsi, starsi, dzieci. Zabawy, które są ciekawe i przyciagają wszystkich gości. Wasze zaangażowanie i wysoka kultura osobista sprawiły, że nasze wesele stało się niezapomnianym przeżyciem równiez dla naszych gości. Jeszcze raz wielkie DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️
Z całego serca polecamy, gwarantuję że Panowie zapewnią wspaniałą zabawę, aż szkoda że ta noc tak szybko minęła. Zdecydowaliśmy się także na ofertę fotobudki i to był strzał w dziesiątkę goście bawili się przednie a Pani Irenka która zajmuję się obsługą fotobudki to przesympatyczna osoba która potrafi umilić każdą chwilę w oczekiwaniu na zdjęcie. Pozdrawiamy 😁

Daniel
18-06-2022

Ślicznie dziękujemy ❤️

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Wrocław
Data dodania: 10-06-2022

Z całego serca polecamy ! Bardzo profesjonalni w swoim fachu ! Jesteśmy zadowoleni w 100% :)))
Pozdrawiamy !

Daniel
10-06-2022

Dziękujemy ❤️

M
Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Nysa
Data dodania: 07-06-2022

Polecam każdemu tych 2 sympatycznych Panów👬🏻 i Irenkę 😍 (fotobudka 📸 zrobiła również furorę na weselu). Parkiet 💃🏻🕺🏻był ciągle pełny, zabawa 🎊była tak dobra, że prawie połowa wszystkiego została 🤣 (alkohol, jedzenie). Ciągle podchodził ktoś z gości i mówił: "jak my nie lubimy DJów na weselu a Ci są mega zajebiści, lepsi niż zespół" 😊 i sam jako Pan Młody 🤵🏻‍♂️ to potwierdzam. Daniel ma świetny głos 👨🏻‍🎤i podśpiewuje, przebiera się 🥸 i nawet jako Minionek porywa do zabawy nie tylko dzieci, ale i dorosłych, a Andrzej to konferansjer na najwyższym poziomie 👔 - razem tworzą duet idealny. Dodatkowo powiem, że nie mieli najmniejszych problemów z przeprowadzeniem dla Nas czegoś poza ofertą😁 (ślubowanie na teściów, śmieszny pierwszy taniec złożony z kilkunastu utworów muzycznych). Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy na innym weselu. 🖐🏻

Daniel
07-06-2022

Ślicznie dziękujemy ❤️

Pokaż więcej opinii

Kontakt 2 Kill Entertainment

Nazwa firmy: 2 Kill Entertainment
NIP: 7551863752
Imię i nazwisko: Daniel Drzewiecki
Adres: Opole, ul. Hallera 9b/1, 45-867, woj. opolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 21:00 Nd: 09:00 - 21:00
693-296...
577-359...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11005
Zadzwoń
693-296...
577-359...
Napisz

Popularne miasta w okolicy