Zobacz zdjęcia (50)
Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 1
Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 2 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 3 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 4 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 5
Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;), Opole - zdjęcie 6
1 / 50

Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) id:20216

od 3600 do 5500 zł / 12 godzin
Opole, opolskie
(73)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
693-296...
577-359...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

Witamy!

Skoro trafiliście na nasz fanpage, zapewne potrzebujecie odpowiednich ludzi do realizacji Waszego przyjęcia.

Po to właśnie jesteśmy my!

Nazywamy się Kilerów Dwóch i jesteśmy płatnymi oprawcami* dobrej zabawy! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jak na prawdziwych kilerów przystało :-)

Mamy świadomość, iż wybór osoby, która poprowadzić ma Wasze wesele bądź inną imprezę okolicznościową, nie jest prosty.

Dlaczego właśnie my?

Zanim odpowiemy na to pytanie, chcielibyśmy w kilku zdaniach przedstawić siebie.
Zawsze jesteśmy w duecie, jednak nie ograniczamy się do nazewnictwa "didżej-wodzirej". Każdy z nas wypełnia swoje obowiązki na kilku płaszczyznach szeroko pojętej rozrywki, podczas uroczystości weselnych i nie tylko...

Dlaczego więc my?

Przekornie napiszemy, czego po nas nie możecie się spodziewać. Na pewno nie przywitamy Was przyodziani we frak, albo smoking z powagą na twarzy, okraszoną dostojnością. Wolimy bardziej nieformalną wersję, aczkolwiek nie brakuje nam kultury i solidnego przygotowania. Stawiamy na elegancję, przyozdobioną uśmiechem i luzem w połączeniu z pasją i kreatywnością.
Stąd, staramy się, aby w żaden sposób nie ograniczać i sztampować swoich usług.

Podsumowując, jesteśmy facetami od oprawy muzycznej, którzy nie boją się wyjść do Gości i razem z nimi powygłupiać. Dążymy do tego, by z każdą kolejną godziną przyjęcia, rozgrzewać atmosferę, aż będzie ogień! :-)

Jeżeli opis Was zainteresował, zapraszamy do kontaktu po szczegółową ofertę.
Proszę również zapoznać się z komentarzami osób, które korzystały z naszych usług, zapewne jest to najlepsza forma rekomendacji :-)
Pozdrawiamy i do zobaczenia na parkiecie!

*Oprawcy - w naszym znaczeniu, słowo to określa dwóch prezenterów muzycznych, konferansjerów, animatorów zabaw, którzy na Wasze polecenie będą muzycznie torturować Gości. Tortury będą odbywać się w taki sposób, aby każdy, kolejny utwór nie pozwolił Wam usiąść przy stole, a po zakończonej uroczystości, nogi bolały przez kolejne dwa dni, ponieważ dajemy gwarancję zabójczej imprezy! ;-)

Jako dodatkową usługę proponujemy Państwu Absolutny „Trend ” nadchodzących sezonów weselnych.

Połączenie muzyki mechanicznej z żywym instrumentem, będzie Hitem na Waszym Weselu oraz mega niespodzianką dla Gości

Nasz saxiarz to:

Łukasz Knapik – Saksofonista, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Wraz ze swoimi zespołami koncertuje na festiwalach i konkursach w całej Europie. Uczestniczył w projektach czołowych muzyków z polski i ze świata. Miał przyjemność uczyć się podczas studiów i warsztatów u topowch saksofonistów. Od wielu lat prowadzi klasę saksofonu w szkole muzycznej, każdego roku jest instruktorem na wielu warsztatach muzycznych. Prowadzi kwartet saksofonowy, zespoły kameralne – rozrywkowe oraz Big Band.

W swojej ofercie posiadamy, również:
1. Ciężki dym
2. Fontanny pirotechniczne
3. Fotobudkę
4. Videobudkę 360

Dla naszych klientów dodatkowe atrakcje w SPECJALNEJ CENIE!!!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) - film 1 Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta 2 Kill Entertainment

Oferta

od 3600 do 5500zł/ 12 godzin

Nasza oferta składa się z trzech pakietów, które oferują kompleksową oprawę konferansjerską, muzyczną oraz wizualną. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów. Pozdrawiamy!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlatego, ponieważ prawdziwych Kilerów w tej branży jest dwóch 😁 Kilerów Dwóch !

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasz duet istnieje od 2016 roku, a z muzyką i prowadzeniem imprez związani jesteśmy od piętnastego roku życia. Do tej pory poprowadziliśmy kilkadziesiąt wesel i wiele imprez okolicznościowych, jednak nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe. Wcześniej graliśmy w innych zespołach weselnych, a w czasach szkolnych na różnego rodzaju koncertach, festiwalach, imprezach etc.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wesele bez poprawin, podstawowy czas liczymy 12 godzin. Wesele + poprawiny liczymy 12 godzin + 6 godzin. Za każdą dodatkową godzinę poza czas zapisany w umowie doliczamy ustaloną kwotę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferujemy oprawę muzyczną i konferansjerską wg ustalonego wraz z Parą Młodą scenariusza. Nagłośnienie i oświetlenie. Na życzenie zabawy integracyjne, wspólne tańce oraz animacje.

Skład, w którym występujemy.

Jak sama nazwa wskazuje jest nas dwóch i w tym składzie zawsze występujemy. Natomiast, jeżeli ktoś dodatkowo dobierze na swoje przyjęcie mi saksofonistę, wtedy prowadzimy we trzech.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak. Prowadzący, zapowiada poszczególne punkty programu, nadając kształt przyjęciom weselnym.

Jaki repertuar proponujemy?

Na spotkaniach z Parami Młodymi, omawiając repertuar, podkreślamy, że jesteśmy w stanie dopasować się muzycznie do oczekiwań. Wskazujemy także, aby Para Młoda poza swoimi oczekiwaniami wzięła pod uwagę gusta swoich Gości, ponieważ wg nas, każdy na weselu powinien znaleźć utwór dla siebie, od najmłodszego do najstarszego. Natomiast sam zakres muzyczny obejmuje lata 50,60,70,80,90, muzykę współczesną, polską i zagraniczną.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt na którym pracujemy, pochodzi od renomowanych producentów w tej branży. Hk audio, Denon, AKG, Sennheiser. Gwarantujemy jakość.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Dysponujemy punktami świetlnymi typu ruchome głowy oraz LED par. Parkiet będzie rozświetlony w sposób efektowny i ze smakiem.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje muzyczne Gości, jak również dedykowane piosenki. Jedyne, muzyczne ograniczenie, stoi po stronie Pary Młodej, która może nie chcieć danego gatunku muzycznego na swoim weselu.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak. Możemy przygotować wstępny repertuar, po ustaleniach z Parą Młodą.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Od dziecka, jednak ciężko podać dokładną datę początku naszej pasji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Za każdym razem, gdy prowadzimy uroczystość weselną, zapisujemy się na karcie historii innej Pary Młodej i zawsze dążymy do tego, aby zapisać się na tych kartach złotymi zgłoskami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Dwojga ludzi, którzy powierzyli nam poprowadzenie jednego z najważniejszych dni w Ich życiu..... i to jest piękne!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Buduje pewność siebie i powoduję, iż nie ma miejsca na nieprzemyślane zachowania.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Lubimy integrować się z Gośćmi, stąd wymyślamy różne tańce integracyjne, zabawy. Chcemy, aby ludzie mogli mieć dodatkowe atrakcje poza tańcem w parach. Jednakże istotne dla nas jest, aby wszystko odbywało się z kulturą i w dobrym guście.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

W myśl zasady "Klient nasz Pan" zawsze dążymy, aby "dopasować" się do oczekiwań drugiej strony. Aczkolwiek, ważymy sytuacje, gdy środowisko Gości jest zróżnicowane i ktoś przychodzi, aby włączyć utwór, zawierający wulgarne treści. Nie wyrazimy na to zgody, ponieważ nie chcemy aby inni Gości czuli się zniesmaczeni.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

W przypadku prowadzenia imprez, nie mamy jednego gatunku, w którym czujemy się najlepiej. Jest tyle świetnych kawałków, różnych kategorii muzycznych, iż ciężko jest wybrać najlepszy.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Dla nas osobiście nie ma problemu, gdy ludzie chcą się pobawić przy utworach DP. Nie ma też problemu, jeżeli ktoś w ogóle nie chce DP. Uszanujemy gusta osób bawiących się na przyjęciach przez nas prowadzonych.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Nie jesteśmy w stanie wybrać jednego wesela, ponieważ mieliśmy przyjemność poznać wiele świetnych Par i wielu sympatycznych Gości, którzy dali czadu na parkiecie, także nie jest to takie proste...😉

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Dla nas udane wesele jest wtedy, gdy Para Młoda oraz Goście chcą się bawić, tańczyć i współpracować z nami. Gdy zachowane zostanie sprzężenie zwrotne między nami i Gośćmi to wtedy jest ogień!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech na twarzy, chęć do zabawy, dystans do siebie i dobre obuwie 😉

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie 2 Kill Entertainment (73)

Kilerów Dwóch - Gwarancja zabójczej imprezy ;) id:20216
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 73 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wrąbczynek
Data dodania: 14-10-2022

Najlepsi dj! Najlepszy wybór! Goście zadowoleni! Bardzo serdecznie polecamy i dziękujemy za oprawę naszego wesela! Znalezieni w internecie i wybrani na podstawie opinii, po obejrzeniu zdjęć oraz filmików już nie chcieliśmy nikogo innego. Chłopaki pokonali sporo km a i tak byli pełni energii i zaangażowania! Wykonali swoją pracę na 110% :) kontakt przed jak i w trakcie wesela super! Polecamy również fotobudkę która przyjechała z chłopakami prawie 300 km! Jakość zdjęć jakiej jeszcze nigdzie nie widziałam, kilka układów druku do wyboru :) z całego serca polecamy! ❤

Daniel
17-10-2022

Dziękujemy ❤️

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Złoty Potok
Data dodania: 07-10-2022

Daniel, Andrzej,  przede wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy 😍
Nie dziwi nas to, że jesteśmy mega zadowoleni , gdyż czytając wcześniejsze opinie, byliśmy pewni, że właśnie tak będzie! Ba, było jeszcze lepiej niż się spodziewaliśmy 😍
Słuchajcie wszystko w jednym miejscu: fontanny sceniczne, napis LOVE, fotobudka , ciężki dym . Nie trzeba podpisywać kilku umów, kontaktować się z kilkoma osobami, wpłacać kilka zaliczek itd. Naprawdę ogromne ułatwienie i duża oszczędność czasu i stresu.

Oprawa kącika Kilerów MEGA , robi wrażenie i po samym wyglądzie, jeszcze zanim zaczęli grać,  widać było, że pełna profeska ! To samo, a nawet więcej muszę powiedzieć o Kilerach 😊 kultura osobista, poczucie humoru, styl, uśmiech, energia, zaangażowanie, wszystkie zabawy, bloki taneczne w dobrym stylu. Widać było , że to co robią sprawia im przyjemność 👍😍 

Muzyka , repertuar tak dobrany, że parkiet był ciagle pełny, a gości i nas samych, ciężko było zagonić chociaż na parę godzin odpoczynku przed poprawinami 😅

We wszystkim pomagają, doradzają,  podsuwają trafione pomysły, dostosowali się z kilkoma zmianami bez problemu, grają do ostatniego gościa,  wszystko do dogadania .

Oprawa muzyczna to jedna z najważniejszych kwestii, aby wesele było udane i z ręką na sercu możemy powiedzieć: POLECAMY!

Daniel
08-10-2022

Dziękujemy ❤️

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Otmuchów
Data dodania: 07-10-2022

Szczerze polecamy Kilerów wszystkim planującym wesele. W naszej wizji idealnego wesela najważniejszym elementem była muzyka- od znalezienia idealnego DJa zależało czy zdecydujemy się na jego organizację, dlatego do tematu podeszliśmy bardzo poważnie. Po prześledzeniu miliona ofert, nic godnego nie przykuło naszej uwagi - oprócz Kilerów Dwóch. W głowie dręczyły nas ciągle myśli czy rozsądne jest zaufanie obcym ludziom z internetu tylko na podstawie ich własnego opisu... :D Takie wątpliwości zniknęły po pierwszym spotkaniu i rozmowie, która zakończyła się podpisaniem umowy.
Przez rok przygotowywań ani razu nie zwątpiliśmy i nie baliśmy się o muzykę na weselu. Najważniejsze jest to, że się nie zawiedliśmy. Jesteśmy wdzięczni za super zabawę od pierwszego tańca aż do samego końca, za tłumy na parkiecie, za wsparcie w kwestiach organizacyjnych gdy czuliśmy się zagubieni :D za Minionka, który będzie wesołym wspomnieniem dla naszego najmłodszego towarzystwa, za wspaniałą muzykę wpisującą się w gust gości i co jest równie ważne - za jej wysoką jakość. Wszyscy goście bawili się idealnie - zarówno najmłodsi jak i starsi, dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy.
Bez chłopaków nasze wesele nie byłoby takie idealne!

P
Patrycja i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Otmuchów
Data dodania: 03-09-2022

Na wstępie chcielibyśmy podziękować Andrzejowi i Danielowi za niezapomniane wesele, które dzięki ich podejściu i zaangażowaniu wlaśnie takie było.. Już na pierwszym spotkaniu, przy podpisywaniu umowy byliśmy pewni, że bedzie to udana impreza. Jednak pomyliliśmy się... Bylo 1000 razy lepiej niż zakładaliśmy! Od pierwszej piosenki wszyscy goście byli na parkiecie, a gdy trzeba było już kończyć zabawę nikt nie chciał iść do domu. Odkąd poznaliśmy chlopaków nie damy na nich powiedzieć złego słowa, ponieważ są życzliwi, przesympatyczni, zabawni, najlepsi w swoim fachu, a przede wszystkim mają dobre podejście do ludzi! Gdybyśmy organizowali kiedyś imprezę, wiemy, że bez zastanowienia wybralibyśmy wlasnie ich! Serdecznie pozdrawiamy i liczymy, że szybko się spotkamy..
Wszystkiego dobrego!
Patrycja i Tomek ♡

Daniel
05-09-2022

Dziękujemy ❤️

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Wrocław
Data dodania: 31-08-2022

Mieliśmy niedawno organizowane wesele,gdzie było naprawdę spore zróżnicowanie wieku i naprawdę chłopaki dali radę perfekcyjnie! Jesteśmy naprawdę mega zadowoleni z Kilerów Dwóch ❤️ Wszyscy goście byli zadowoleni i wspaniale się bawili, były organizowane zabawy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zdecydowanie polecamy!

Daniel
31-08-2022

Dziękujemy ❤️

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2022
Opole
Data dodania: 27-08-2022

Killery to fajne Chłopaki!
Pozytywnie zakręceni i nastawieni do ludzi.

Cechuje Ich wysoka kultura osobista, profesjonalizm oraz doświadczenie. Potrafią zabawić gości w każdym wieku. Prowadzą bardzo kreatywne i niebanalne zabawy, które zaskakują i porywają na parkiet każdego. Potrafią dopasować muzykę do klimatu wesela i upodobań gości.

Chciałabym również podkreślić, to co wydaje mi się najważniejsze - mają w sobie coś, czego nie można udawać: PASJĘ . Widać, że to co robią sprawia Im wiele radości i satysfakcji. Można zauważyć, że nie jest to dla Nich tylko praca, ale coś więcej... Coś czego nie można opisać tylko trzeba zobaczyć.

A teraz Chłopaki coś do Was:
Danielu i Andrzeju dziękujemy za Wasze zaangażowanie, uśmiech, starania, muzykę, profesjonalizm, wysoką kulturę, dobre słowo, optymizm, energię, otwartość, kreatywność i za wszystko, to czego nie umiem nazwać.
Bardzo Wam dziękujemy za to, że to właśnie Wy byliście z Nami w tym wyjątkowym dla Nas dniu.

Życzymy Wam dalszych sukcesów zarówno tych zawodowych jak i osobistych. I aby to, co robicie dalej dawało Wam tyle radości, przyjemność i dodawało jeszcze większych skrzydeł. Abyście (za kilka lat oczywiście ☝️) "ze sceny zeszli niepokonani".

Dziękujemy 🤗😍😘

Daniel
29-08-2022

Dziękujemy ❤️

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kluczbork
Data dodania: 22-08-2022

Kochani zawodowcy! Bardzo Wam dziękujemy😁 Zabawa była cudowna i szalona, wszyscy goście bawili się do białego rana, a na następny dzień na prawdę wszystkich bolały nogi🤭Jestescie rewelacyjni jako zespół i jako ludzie🥰 Robicie najlepszą robotę na weselu bez Was nie byłoby sukcesu. Wybraliśmy Was w ciemno- i tak chyba miało być😉 Goście pytali: skąd ich wytrzasneliście?😅 mogłabym zachwalać bez końca... Polecamy bezgranicznie z całego serducha!❤❤❤❤❤❤❤❤❤💯💥

Daniel
22-08-2022

Dziękujemy ❤️

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Naczęsławice
Data dodania: 19-08-2022

Najlepsi! Strzał w 10! Goście przetańczyli wesele do białego rana! Bardzo serdecznie polecamy i dziękujemy za najlepszą zabawę ! ❤️

Najlepsi! Strzał w 10! Goście przetańczyli wesele do białego rana! Bardzo serdecznie polecamy i dziękujemy za najlepszą zabawę ! ❤️

6 godzin temu
NOWA
Najlepsi! Strzał w 10! Goście przetańczyli wesele do białego rana! Bardzo serdecznie polecamy i dziękujemy za najlepszą zabawę ! ❤️

Daniel
19-08-2022

Dziękujemy ❤️

Pokaż więcej opinii

Kontakt 2 Kill Entertainment

Nazwa firmy: 2 Kill Entertainment
NIP: 7551863752
Imię i nazwisko: Daniel Drzewiecki
Adres: Opole, ul. Hallera 9b/1, 45-867, woj. opolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 21:00 Nd: 09:00 - 21:00
693-296...
577-359...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13650
Zadzwoń
693-296...
577-359...
Napisz

Popularne miasta w okolicy