Zobacz zdjęcia (5)
TST Event, Starachowice - zdjęcie 1
TST Event, Starachowice - zdjęcie 2 TST Event, Starachowice - zdjęcie 3 TST Event, Starachowice - zdjęcie 4 TST Event, Starachowice - zdjęcie 5
1 / 5

TST Event id:39447

Starachowice, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Muzyka potrafi doskonale jednoczyć ze sobą ludzi, zwłaszcza gdy mają okazję uczestniczyć w tym samym wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy organizujesz typową imprezę urodzinową, czy wystawne przyjęcie weselne, ważne jest, aby wybrać odpowiedni motyw oraz wpłynąć na wspólną atmosferę. W chwili, gdy wokół Ciebie gra świetna muzyka na imprezie lub dowolnym wydarzeniu - otwierasz gościom drzwi do nawiązania więzi między sobą, poprzez wspólne śpiewanie do znanej piosenki i tańczenie przez cały ten czas. Czy zawdzięczam to nowoczesnym klimatom? Też. Bogata fonoteka wybiega znacznie dalej.
Jeśli muzyka może odzwierciedlać lub wywoływać głęboko emocjonalne przeżycia i chwile w życiu prywatnym, to rzeczywiście ma moc kształtowania nastroju podczas ekscytującej zabawy z bliskimi. TST Event to firma, która doskonale wie na czym polega świetna oprawa muzyczna. Wiedza i pasja poparta jest wieloletnim doświadczeniem – blisko 20 lat na rynku jako DJ. Od 7 lat specjalizuję się w imprezach tematycznych tj. polskich, znanych i lubianych na całym świecie weselach. Szczególnie w tym luźniejszym tonie : )
W swojej pracy wykorzystuję sprzęt z najwyższej półki: NAW, DBX czy DENON. Wysokiej klasy brzmienie łączę z inteligentnie sterowanym oświetleniem. Zmiana kolorów czy wpływ na ruch świateł to tylko niektóre z dodatkowych opcji, jakie oferuję. Holistyczne podejście to żelazny filar w moim zawodzie. Dbam o najdrobniejsze szczegóły, które na bieżąco ustalam z moimi klientami, którzy cenią mnie za indywidualne podejście.
W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z kwestiami organizacyjnymi, kalendarzem lub innymi, o których chcesz ze mną porozmawiać – zapraszam serdecznie do bezpośredniego kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie wysokiej klasy. Nagłośnienie firmy NAW zapewni na każdej imprezie czysty i klarowny dźwięk.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Posiadam oświetlenie typu: głowice ruchome, blindery, belki LED.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Starachowice, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 1921

Popularne miasta w okolicy