DjDudix

od 3500 do 4000 zł
Tarnów, małopolskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
668-090...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Zajmujemy się prowadzeniem najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka - przyjęć weselnych.

Szanowni Państwo - Wesele z klasą i stylem, kontakt z ludźmi, indywidualne podejście do państwa potrzeb jest dla nas priorytetem. Zdobyte przez lata doświadczenie grając w zespole weselnym muzykę na żywo, wykształcenie i wiedzę muzyczną, pozwalają nam na przygotowanie i prowadzenie wymarzonej uroczystości profesjonalnie.

Wesele jest złożone z wielu czynników, a jednym z nich jest muzyka. Dla tego muzyka - radość z tym związana powinna towarzyszyć, trwać z Państwem Młodym w tym wyjątkowych chwilach cały czas.

Od samego początku wesela czyli:
- granie marszy przed domem Państwa Młodych
- granie podczas błogosławieństw
- granie podczas uroczystości ślubnych
- marsze pod salą weselną

Tyle bardzo ważnych chwil dzieje się na początku, które wymagają pięknej oprawy muzycznej. "Niepowtarzalne wydarzenie w życiu zasługuje na niepowtarzalną oprawę".

Więcej informacji, oraz szczegóły na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

Bardzo ważnym elementem przyjęcia weselnego są również:
- zabawy,
- konkursy
- animacje

Podczas wspólnej zabawy łączymy pokolenia, i integrujemy każdego z Gości - Tych co swobodnie czują się na parkiecie jak i tym, którym gorzej to wychodzi.

Dobrze brzmiąca muzyka na sprzęcie wysokiej klasy, która nie zagłusza rozmów, a jednocześnie pozwala się wytańczyć i wyszaleć Gościom Weselnym. Jest to podstawą udanego przyjęcia.

Dodatkowo posiadamy:

--- Dekoracja światłem ---
To nieodzowny element każdej imprezy. W zależności od charakteru imprezy dekoracje oświetleniowe mogą dodać elegancji miejscu i stworzyć niepowtarzalny klimat. Stół Państwa Młodych, parkiet, scena, ściany, okna.. wydawało by się z pozoru "zwykła " sala weselna zamienia się w niezwykłe eleganckie i gustowne miejsce

--- Napis Love, Miłość ---
Oferujemy rozświetlony napis Love i Miłość. Idealny do wspólnych zdjęć . Stanowi charakterystyczny element scenografii wydarzeń. Napis love/miłość ma bardzo szerokie zastosowanie, sprawdzi się jako główna dekoracja parkietu, stołu pary młodej, atrakcja w kąciku fotograficznym lub jako scenografia do filmów ślubnych. Efekt gwarantowany.

--- Taniec w chmurach (ciężki dym) ---
Niezapomniany pierwszy taniec? czy wspólne krojenie tortu? Efekt który fantastycznie wypadnie na zdjęciach i na nagraniach wideo. Ciężki dym jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trochę trudniej. Dym ukryje drobne niedoskonałości w tańcu a zostanie to co najważniejsze, czyli szczęście i uśmiech na twarzy młodej pary.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Oferta Wesela

od 3000 do 3000zł/ wesele i poprawiny

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesele to wyjątkowy czas w naszym życiu. Dla tego naszym celem jest stworzenie niezapomnianego klimatu, który na zawsze zapadnie w Waszej pamięci, jak i gości weselnych. "Niepowtarzalne wydarzenie w życiu zasługuje na niepowtarzalną oprawę"

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Od wielu lat zajmuję sie profesjonalnie oprawą muzyczna - wesel, imprez okolicznościowych, ..jako muzyk, konferansjer.. grając muzyką na żywo. Natomiast od kilku lat jako DJ/muzyk, konferansjer - wodzirej. Postanowiłem połączyć jedno z drugim, aby wesela i inne imprezy były jeszcze bardziej urozmaicone i poprowadzone profesjonalnie. Mam bardzo duże doświadczenie, jak zorganizować wesele, aby było udane i niezapomniane. Gwarantuję, że Państwa imprezy zostaną poprowadzone z klasą, oryginalnie i profesjonalnie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jako dj pracujemy 6 lat. Natomiast wcześniej mieliśmy zespół weselny grający muzykę na żywo 15 lat

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wszystkie szczegóły co do godzin ustalamy indywidualnie do Pary Młodej

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Wesele to wyjątkowy czas w naszym życiu. Dla tego moim celem jest stworzenie niezapomnianego klimatu, który na zawsze zapadnie w Waszej pamięci, jak i gości weselnych.
Po zaślubinach, Młodą Parę i wszystkich gości witamy przed salą weselną marszem (instrumentami akustycznymi: akordeon, saksofon). Po czym wznosimy uroczysty toast i śpiewamy sto lat dla Państwa Młodych. Pierwszy taniec i wszystkie pozostałe utwory po ustaleniu z Państwem Młodym gramy z konsoli. Natomiast wszelkiego rodzaju toasty, sto lat, zabawy, biesiady przy stołach w oparciu o własne śpiewniki, które rozdajemy gościom, aby śpiewali z nami, wykonujemy na żywo, instrumentalnie i wokalnie. Głównym punktem wesela są podziękowania dla Rodziców, krojenie tortu, zabawy i oczepiny etc. które prowadzone są ze smakiem a zarazem pełne humoru i energii:) po ustaleniu z Państwem Młodym scenariusza. Marsze powitalne, pożegnalne odgrywamy instrumentalnie na instrumentach akustycznych, na żywo.
Oprawa ceremonii ślubnej - jeżeli Para Młoda życzy sobie dodatkowy śpiew lub instrumenty ( organy, skrzypce, itp.) w kościele, wówczas przyjeżdżamy do kościoła. W Kościele mamy do zaoferowania: Gra na skrzypcach "Ave Maria" (lub innego rodzaju stosowne utwory) Jeżeli jest taka potrzeba z akompaniamentem organowym.Śpiew z podkładem muzycznym bądź akompaniamentem organowym. Śpiew i granie pieśni z akompaniamentem instrumentów akustycznych (na kościele) takich jak na marszach 4 osobowy składzie.
W stylu tradycyjnym..
Uroczystości Weselne zaczynamy u Pana młodego przed bramą weselną, grając marsze powitalne i śpiewając przyśpiewki, jak to tradycyjnie odbywa się na takich weselach. Gramy w czteroosobowym składzie (2 saksofony, akordeon, bęben). Jest to skład typowy do grania marszy i przyśpiewek.
Po Błogosławieństwie Pana Młodego przez rodziców i rodzeństwo udajemy się do domu Pani Młodej. U Pani Młodej, podobnie jak i u Pana Młodego podczas Błogosławieństwa, śpiewamy i gramy odpowiednie melodie. Następnie wszyscy udajemy się do kościoła.
Oprawa ceremonii ślubnej (w kościele jak i prowadzenie wesela po zaślubinach) w obu wersjach jest taka sama.

Skład, w którym występujemy.

Jesteśmy dwu osobowym składem który od samego początku istnieje

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Podstawowy skład to 2 osoby. Natomiast jeśli chodzi o Oprawa ceremonii ślubnej - jeżeli Para Młoda życzy sobie dodatkowy śpiew lub instrumenty ( organy, skrzypce, itp.) Śpiew i granie pieśni z akompaniamentem instrumentów akustycznych (na kościele) takich jak na marszach 4 osobowy składzie.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar.. Staramy sie tak dobierać repertuar aby wszyscy goście weselni byli zadowoleni:) Od samego początku, po kilku utworach staramy sie wychwycić to co goście lubią tańczyć, w jakich gatunkach muzycznych czują sie dobrze, jakie jest zadowolenie podczas zabawy aby zaoferować to co bedzie najlepsze dla wszystkich gości. Jako Para Młoda macie wpływ na dobór repertuaru muzycznego. Stworzenie indywidualnej listy waszych ulubionych utworów. Przebieg całego wesela-wspólne opracowanie scenariusza weselnego. Ustalenie harmonogramu wszystkich zabaw i ważnych punktów podczas imprezy (wybór zabaw, animacji i konkursów dla Gości.)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej, to jest przecież bardzo ważne... i mamy bardzo szeroki repertuar co do tego typu usług (zabawy, konkursy, animacje itp)

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Śpiewamy i gramy podczas wyprowadzki w 4 osoby, w kościele to już zależy od ustalenia z Panstwem Młodym ( np 4 osoby) na sali 2 osoby

Na jakich instrumentach gramy?

instrumenty klawiszowe, saksofon altowy, saksofon tenorowy

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt nagłośnieniowy MECKI, klawisz korg, saksofon zelmer, oświetlenie..

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Polski............................................

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Polski............................................

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Takich imprez mieliśmy kilka w naszej karierze, aczkolwiek staramy sie indywidualnie podochodzić do takich imprez

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Granie marszy pod domem państwa młodych, podczas wyprowadzki.. Oprawa ceremonii ślubnej - jeżeli Para Młoda życzy sobie dodatkowy śpiew lub instrumenty ( organy, skrzypce, itp.) w kościele, wówczas przyjeżdżamy do kościoła. W Kościele mamy do zaoferowania: Gra na skrzypcach "Ave Maria" (lub innego rodzaju stosowne utwory) Jeżeli jest taka potrzeba z akompaniamentem organowym. Śpiew z podkładem muzycznym bądź akompaniamentem organowym. Śpiew i granie pieśni z akompaniamentem instrumentów akustycznych (na kościele) takich jak na marszach 4 osobowy składzie. Uroczystości Weselne zaczynamy u Pana młodego przed bramą weselną, grając marsze powitalne i śpiewając przyśpiewki, jak to tradycyjnie odbywa się na takich weselach. Gramy w czteroosobowym składzie (2 saksofony, akordeon, bęben). Jest to skład typowy do grania marszy i przyśpiewek.
Po Błogosławieństwie Pana Młodego przez rodziców i rodzeństwo udajemy się do domu Pani Młodej. U Pani Młodej, podobnie jak i u Pana Młodego podczas Błogosławieństwa, śpiewamy i gramy odpowiednie melodie. Następnie wszyscy udajemy się do kościoła... Prowadzenie wszelkiego rodzaju zabaw podczas ocepin i w ciągu trwania wesela.. Wiecej informacji na naszej stronie internetowej..:)

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Dekoracja światłem to nieodzowny element każdej imprezy. W zależności od charakteru imprezy dekoracje oświetleniowe mogą dodać elegancji miejscu i stworzyć niepowtarzalny klimat. Stół Państwa Młodych, parkiet, scena, ściany, okna.. wydawałoby się z pozoru "zwykła " sala weselna zamienia się w niezwykłe eleganckie i gustowne miejsce. Dzięki odpowiednim dobranym kolorom, rozstawieniu oświetlenia uzyskujemy wspaniały efekt, puste ściany i przestrzenie nabierają wspaniałego blasku, a wszystko razem wprowadza niecodzienną atmosferę. Ponadto taki rodzaj dekoracji jest bardzo praktyczny, bo nie wymaga jakiegoś specjalnego przystosowania sali ani nie pochłania wielu godzin pracy, a doskonale poprawia estetykę wnętrza. Świetnie wpasuje się w niewielkie pomieszczenia, ale też doskonale wypełni ogromną salę balową. Nawet wnętrza, które nie są w najlepszym stanie, dzięki świetlnym dekoracjom zmienią się w eleganckie pomieszczenia, a dobrze dobrane oświetlenie zatuszuje nie zawsze doskonały wygląd ścian. Oferujemy rozświetlony napis Love i Miłość, idealny do wspólnych zdjęć. Stanowi charakterystyczny element scenografii wydarzeń. . Napis love/miłość ma bardzo szerokie zastosowanie, sprawdzi się jako główna dekoracja parkietu, stołu pary młodej, atrakcja w kąciku fotograficznym lub jako scenografia do filmów ślubnych. Efekt gwarantowany. Niezapomniany pierwszy taniec? czy wspólne krojenie tortu? Efekt, który fantastycznie wypadnie na zdjęciach i nagraniach wideo.Ciężki dym jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trochę trudniej. Dym ukryje drobne niedoskonałości w tańcu a zostanie to co najważniejsze, czyli szczęście i uśmiech na twarzy młodej pary.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście że tak:) Jako Para Młoda macie wpływ na dobór repertuaru muzycznego. Stworzenie indywidualnej listy waszych ulubionych utworów. Przebieg całego wesela-wspólne opracowanie scenariusza weselnego. Ustalenie harmonogramu wszystkich zabaw i ważnych punktów podczas imprezy (wybór zabaw, animacji i konkursów dla Gości.)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Wszyscy goście weselni mogą jak najbardziej zamawiać piosenki i dedykację w ciągu całego wesela:)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Wszystkie sprawy formalne co do legalności naszych usług są pozytywnie uregulowane

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Nasze największe osiągniecia to przede wszystkim doświadczenie i zadowolenie wszystkich gości, to jest dla nas największe wyróżnienie

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Mamy ukończone szkoły muzyczne 1 stopnia na instrumenty klawiszowe i saksofon..

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Nasza Przygoda z muzyką rozpoczęła sie w szkole muzycznej..

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy uszczęśliwiać ludzi tym co robimy i staramy sie robić to jak najlepiej

Czyja twórczość nas inspiruje?

Ogólnie, muzyka to jest nasza pasja i to nas kręci:)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ sprzęt jest bardzo istotnym elementem aby dzwięk był jak najlepszy:)

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Staramy sie tak prowadzić zabawy aby były prowadzone ze smakiem i pełną kulturą..

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Według mnie wszystkie które prowadzimy oczepiny sa orginalne i z klasa

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Staramy sie tak dobierać gatunki muzyczne aby nie było np skojarzeń złych lub moralnie gorszących

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Weselny pyton, Gangsta's Paradise, Paradise, Save Your Tears .....

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Uważam ze o gustach sie nie dyskutuje:) i każde wesele jest inne.. wiec nie ma na sto procent utworów których nie powinno zabraknąć na danym weselu:)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Zawsze jest wykonywana, chyba że Państwo Młodzi sobie nie życzy..

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Dobra muzyka, dobra konferansjerka, uśmiech na twarzy i pozytywna energia:)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

POP, Rock, Dance, disco polo, biesiada, /Electronic/ House , Singer/ Songwriter , Classical, Soul/ Blues..

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Nietypowe miejsce hmm to sylwester w zakładzie karnym:)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było takie wesele które trwało od soboty do wtorku:) oczywiście z przerwami na spanie:) poważnie

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to przede wszystkim; uśmiech na twarzach wszystkich gości weselnych:)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Jedyny trafny i udany przepis na znakomitą zabawę to DJ DUDIX :)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście.. konsole, dobre nagłośnienie i ekipę do zabawy:)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Z książkami to różnie teraz bywa:) seriali nie bardzo a film to, najlepiej komedia ;)

Nasze pasje.

Muzyka pod każdą postacią:) w szczególności muzyka na żywo

Ciekawostki na nasz temat.

Oni jak cos robią to naprawdę dobrze:) troche nie skromnie ale prawdziwie:) pozdrawiam

DjDudix
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 19 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
B
Beata
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 15-06-2024
Bistuszowa
Data dodania: 20-06-2024

Polecam serdecznie, super zabawa i współpraca

P
Piotrunia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 01-06-2024
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tarnów
Data dodania: 18-06-2024

Polecam. Panowie świetnie grali oraz prowadzili całą imprezę.

Natalia
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-04-2024
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
13
Ślubne Q&A: 13 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tarnów
Data dodania: 25-04-2024

polecamy, profesjonalna obsługa wesela :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Brzesko
Data dodania: 14-09-2023

DJ na medal. Rozruszał całą salę, goście nie schodzili z parkietu. Bardzo fajna biesiada przy stole. Gęsty dym według ustaleń. Bardzo dobry kontakt. Goście pytali skąd DJ 😉 Polecamy!

Julia
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jasienica
Data dodania: 30-08-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z DJ Dudix. Przepiękna oprawa muzyczna w kościele, świetne prowadzenie wesela na sali i bardzo sympatyczni panowie. Niejednokrotnie goście podchodzili do mnie i pytali skąd wzięliśmy taką super ekipę 🙂

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Porąbka Uszewska
Data dodania: 30-04-2023

Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z usługi. Goście nie schodzili z parkietu. Polecamy gorąco 😉

Piotr
02-05-2023

A my dziękujemy za zaufanie :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Kraków
Data dodania: 14-01-2023

Chłopaki idealnie prowadzili nasze wesele, wyróżnia ich ogromny profesjonalizm i klasa, sprawili ze goście nie schodzili z parkietu

Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy ich usługi

Piotr
15-01-2023

Dzięki 🙂

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 12-01-2023

Gorąco polecam, profesjonalna usługa

Piotr
13-01-2023

Dziękujemy:)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Dj Dudix
Imię i nazwisko: Piotr Dudek
Adres: Tarnów, woj. małopolskie
668-090...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5627
Zadzwoń
668-090...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Tarnów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy