Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 19

DJ KONFERANSJER Prezenter Radiowy i Telewizyjny id:1371

Kontakt

501-101...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (19)
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 17-06-2009
Liczba odwiedzin: 7133

Oferta

Jako dj konferansjer oferuję profesjonalną obsługę imprez w zakresie, obsługi muzycznej imprez w pełnym zakresie. Posiadam własne nagłośnienie i oświetlenie.
Nazywam się Marek Szwelengreber, (Dj Szwelek) mam ponad 15- letnie doświadczenie estradowe,12-letnie doświadczenie radiowe i 3- letnie telewizyjne.
Na antenie radiowej pracowałem w charakterze dziennikarza muzycznego, przez 3 lata byłem szefem muzycznym stacji i wg. pisma "Businessman Magazine" współautorem (wraz z Piotrem Stelmachem- obecnie PR"Trójka" i Marcinem Szewczykiem) najpopularniejszej w Łodzi listy przebojów "100xLepsza". Pracowałem dla radia "Manhattan","Parada" i "Classic" w Łodzi oraz dla radia "Kolor" w Warszawie.
W telewizji prowadziłem talk-show w lokalnej łódzkiej telewizji, a także dwa teleturnieje produkowane przez Endemol Polska, emitowane na żywo w telewizji Polsat.
Prowadzę imprezy firmowe, tematyczne, pikniki i wesela z "klasą"
Pracuje na terenie całego kraju.
Współpracuje z innymi dziennikarzami, których mogę polecić w razie mojej niedostępności w danym terminie, a zajmującymi się zawodowo podobną działalnością.
W przypadku wesel bawię do ostatniego gościa ;o)

Marek Szwelengreber DJ KONFERANSJER / DJ SZWELEK

Cennik

Oferta nr 1
2000 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ KONFERANSJER Prezenter Radiowy i Telewizyjny id:1371
Ilość głosów: 19
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Piotr Rymdejko
Dodano: 30-08-2016
Data imprezy: 20-08-2016
Miejscowość: Łódź
Wspaniały DJ! Polecam z całego serca. Dzięki DJ Szwelkowi wesele było niezapomniane. Wszyscy goście bardzo zachwalali muzykę. Na pewno skorzystamy z jego usług na imprezie rocznicowej :)
(5)
Autor: Ola i Marcin ("Kwiatki")
Dodano: 29-08-2016
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Łódź
Dzięki Panu Markowi wesele było kapitalne - temperatura parkietu 1000 stopni, konferansjerka dowcipna i na poziomie :) Pozdrawiamy i polecamy :)
(5)
Autor: Anna Sewerynek ale już podobno Olasik, po mężu
Dodano: 26-07-2016
Data imprezy: 23-07-2016
Marek jest przede wszystkim profesjonalistą w każdym calu
(5)
Autor: Karolina i Paweł
Dodano: 05-07-2016
Data imprezy: 28-05-2016
Napisać, że wesele prowadzone przez Pana Marka było super - to za mało! Było wspaniale! Polecamy wszystkim, którzy lubią świetną muzykę, spontaniczność, poczucie humoru i elastyczność. Każdy na parkiecie znalazł coś dla siebie. Nie wyobrażamy sobie nikogo innego na tym miejscu. Dziękujemy i polecamy !!!
(5)
Autor: Jaśmina i Michał
Dodano: 04-07-2016
Data imprezy: 25-06-2016
Wspaniale poprowadzona impreza, bezproblemowy kontakt, nieograniczony repertuar - można zażyczyć sobie wszystkiego. Jednocześnie na parkiecie tańczyły 3 pokolenia i wszyscy świetnie się bawili.
Polecamy!
(5)
Autor: Maciek i Marcelina
Dodano: 27-06-2016
Data imprezy: 21-05-2016
Marka widzieliśmy w akcji na weselu przyjaciół i jak przyszło co do czego to po prostu nie szukaliśmy nikogo innego.
Marek gra baardzo dobrze dobraną muzykę, dowcipnie zabawia gości i prowadzi imprezę na poziomie i ze smakiem. Najlepszą rekomendacją jest to że bawili się wszyscy, bez żadnych sugestii od PM Marek po prostu wie co robić. W ciemno wybrałbym go na wesele jeszcze raz. Polecamy wraz z żoną!
(5)
Autor: Magda i Paweł
Dodano: 27-06-2016
Data imprezy: 29-05-2016
Niesamowite i niezapomniane poprawiny z oprawą muzyczną zapewnioną przez Pana Marka.

Pan Marek to nie tylko DJ, który potrafi rewelacyjnie zadbać o muzykę, dopasowując ją do grona gości, lecz także jest on przesympatyczną osobą, która z dużym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Podczas prowadzonej imprezy utrzymywał świetny kontakt z bawiącymi się gośćmi, a także przyjmował muzyczne życzenia i dedykacje. Uśmiechnięty, profesjonalny, szybko wyczuwający muzyczne preferencje gości.

Nie ma przyjemniejszego widoku dla Pary Młodej, niż obraz zadowolonych najbliższych osób, wspaniale bawiących się w rytmie porywającej muzyki.

Panie Marku, dziękujemy za doskonałą zabawę!

Magda i Paweł
(5)
Autor: Katarzyna Kobierska
Dodano: 19-10-2015
Data imprezy: 30-05-2015
Z całego serca polecam! Na naszym weselu goście planujący swoje wesela brali do Marka numer :) Wszyscy bawili się świetnie. Przed imprezą przedstawiliśmy dokładnie naszą wizję, nasz klimat i Marek idealnie wyczuł o co nam chodziło, a zadanie nie było łatwe, bo my raczej nieweselni :) Wszystko było tak jak chcieliśmy, a może i nawet lepiej. Impreza urodzinowa "dla młodych" następnego dnia zamiast poprawin była jeszcze lepsza, a moi rodzice już planują poprosić Marka o oprawę muzyczną na ich następną okrągłą rocznicę, więc na prawdę podobało się wszystkim.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

DJ KONFERANSJER Prezenter Radiowy i Telewizyjny
Imię:Marek
Nazwisko:Szwelengreber
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:91-035
Adres:Lutomierska 160

Nowe ogłoszenia