DJ Mateusz Idzik zawodowy DJ na Wesele id:5831

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (32)
Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Data dodania: 13-04-2011
Liczba odwiedzin: 13617

Oferta

Merytoryczne przygotowanie, odpowiednio dobrana muzyka, doświadczenie, energia oraz młodość. A wszystko to połączone z wysokiej klasy sprzętem sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana! Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Do każdego powierzonego zadania podchodzę z zapałem. Nie zastanawiaj się dłużej, zadzwoń lub napisz aby zapoznać się z moja szeroką ofertą. Obsługuję wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak wesela, bankiety, imprezy firmowe, studniówki oraz inne :)

DJ Mateusz Idzik to:

- sprawdzone zabawy oraz animacje na parkiecie

- profesjonalny wodzirej i konferansjer

- zawodowe nagłośnienie i oświetlenie (w tym oświetlenie dekoracyjne ścian)

- pełna gwarancja udanej imprezy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Mateusz Idzik zawodowy DJ na Wesele id:5831
Ilość głosów: 32
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Natalia i Przemek
Dodano: 05-08-2015
Data imprezy: 31-07-2015
Cudowny człowiek! Najwyższa jakość usług, nieustający uśmiech i profesjonalizm i totalne ogarnięcie tematu zgodnie z ustaleniami:) Dziękujemy !
(5)
Autor: Paweł Nowak
Dodano: 13-07-2015
Data imprezy: 11-07-2015
Najlepszy Dj!
Nie było słabego punktu w oprawie muzycznej. Goście i my nadal pod wielkim wrażeniem. Polecamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(5)
Autor: Damian Luźniak
Dodano: 08-05-2015
Data imprezy: 02-05-2015
Pełna profesja, Mateusz pociągnął wszystkich gości do wspólnej zabawy co udzieliło się również parze młodej! Lepiej z wyborem trafić nie mogliśmy, polecamy z czystym sercem! Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja bawić się z Mateuszem na jakimś weselu, tym razem już jako goście weselni :)
(5)
Autor: Karolina
Dodano: 23-02-2015
Gorąco polecam!! Naprawdę, pierwszy raz ja i moi goście spotkali się z "DJ-em" który tak cudownie poprowadził zabawę na weselu. Moi goście, wyrażają do teraz podziw do zabawy - do animacji, muzyki która trafiła w gust każdego gościa w restauracji, do atmosfery którą Pan tworzył. Było wspaniale! Mam nadzieję, że będąc kiedyś gościem na innym weselu uda mi się na Pana trafić, bo Pana obecność jest gwarancją świetnej zabawy :)
(5)
Autor: Natalia
Dodano: 21-01-2015
Najwspanialszy DJ na świecie :) Rozbawił towarzystwo,że nie chcieli zejść z parkietu!! Cudowne zabawy ze smakiem,każdy zachwalał i muzykę i podejście do ludzi.Niesamowity profesjonalizm,luz i miłość do tego co robi.Polecam z czystym sumieniem!!!!
(5)
Autor: Karolina
Dodano: 04-01-2015
Zdecydowanie polecam :)
Pełen profesjonalizm, elastyczność względem gości, świetne animacje sprawiające, że na naszym weselu goście w trakcie trwania bloków muzycznych nie schodzli z parkietu... ponadto zabawy oraz konkursy nie były "niesmaczne", jak to czasem bywa, tylko integrowały gości i nakręcały super zabawę. Liczę, że jeszcze kiedyś będę uczestniczyła w zabawie, którą prowadził będzie Pan Mateusz.
(5)
Autor: Martyna
Dodano: 15-11-2014
Kiedy poszukiwaliśmy Dj-a na wesela, osobę Mateusza, poleciła nam nasza Pani Fotograf, mówiąc, że na KAŻDYM weselu na którym gra On, jest ZAWSZE NAJLEPSZA ZABAWA! I, że jest po prostu najlepszym z najlepszych. Zaufaliśmy jej słowom i to był strzał w dziesiątkę. Impreza fantastyczna! Parkiet pełny przez całe wesele. Muzyka dobrana dla każdego. Zabawy i animacje, które wyśmienicie bawiły gości. Dj-a Mateusza nawet nie trzeba polecać. Każdy, kto chce mieć gwarancję fantastycznej zabawy i zadowolenia wszystkich gości - powinien czym prędzej zarezerwować termin u Mateusza Idzika, a później już tylko o nic się nie martwić i bawić i bawić i jeszcze raz baaawić... :)
(5)
Autor: Karolina
Dodano: 22-10-2014
Od pierwszego momentu, kiedy zobaczyliśmy demo DJa Mateusza Idzika wiedzieliśmy, że najbardziej chcielibyśmy, żeby to on zagrał na naszym weselu. Datę ślubu, poszukiwania sali i fotografa dopasowaliśmy pod wolny termin pana Mateusza! Było warto, nie zawiedliśmy się, byliśmy w pełni usatysfakcjonowani, co więcej mile zaskoczeni niektórymi niespodziankami. Pełen profesjonalizm, klasa, styl, prezencja, elastyczność i zero nudy! Życzymy sobie jeszcze kiedyś trafić na imprezę prowadzoną przez DJa Mateusza Idzika ;) pozdraawiamy! - Karolina i Piotrek
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

DJ Mateusz Idzik zawodowy DJ na Wesele
Województwo:śląskie
Miejscowość:Jastrzębie-Zdrój
Kod:44-335

Nowe ogłoszenia