Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
DJ MOLI, Łódź - zdjęcie 1
DJ MOLI, Łódź - zdjęcie 2 DJ MOLI, Łódź - zdjęcie 3 DJ MOLI, Łódź - zdjęcie 4 DJ MOLI, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

DJ MOLI id:41497

Łódź, łódzkie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Jestem miłym, energicznym, pomysłowym, innowacyjnym DJ'em szanującym każdy rodzaj muzyki. Łącząc profesjonalną wiedzę i doświadczenie a także rozwijając moje zdolności i pasje udało się stworzyć usługę wyjątkową, niezwykle dopracowaną i w każdym aspekcie profesjonalną. Tworzymy nową jakość i wyznaczam standardy, do których inni dopiero zmierzają. Nie narzucam tylko proponuję różnorodność jednak muzyczną ostateczną decyzję pozostawiam organizatorom imprezy.

Jednym z głównych atutów mojej oferty jest - używając kolokwialnego wyrażenia - wyjście do ludzi. Jako wodzirej razem z gośćmi biorę udział we wszystkich proponowanych tańcach i zabawach, dzięki czemu poprzez swoje widoczne zaangażowanie daję się polubić. Panuję również nad atmosferą imprezy poprzez swój głos, oświetlenie, efekt dymu czy bańki mydlane, zapewniając w ten sposób żywiołowość, która pozytywnie oddziaływuje na gości.

Opinie (3)

DJ MOLI id:41497
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Łódź
Data dodania: 29-09-2022

Zdecydowanie polecam chłopaków! Impreza z nimi to gwarancja dobrej zabawy. Ogromny profesjonalizm, pozytywna energia i bardzo widoczne doświadczenie. Dziękuję Wam! Dzięki Wam wesele było wspaniałe! Goście nie schodzili z parkietu :) polecam każdej parze młodej - Paweł nie tylko prowadzi świetna imprezę, ale ogarnia wszystko, prowadzi nas przez imprezę, podpowiada co i jak (dla zestresowanej pary młodej to było bardzo potrzebne wsparcie). Jeszcze raz dziękujemy i polecamy :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łódź
Data dodania: 10-09-2022

Zaangażowany, sympatyczny, otwarty na nasze propozycje, znajdujący rozwiązanie w każdej sytuacji, a przy tym uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do gości. Najlepszy DJ/wodzirej na właściwym miejscu. :)) Polecamy z całego serca!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2020
Łódź
Data dodania: 22-07-2020

Gorąco polecam. Przemiły, usmiechniety, otwarty na nasze propozycje i sugestie. Pomocny w każdej sytuacji. Bawił gości dobrze dobraną muzyką. Dzięki niemu ta noc była niezapomnianą... Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2118

Popularne miasta w okolicy