Zobacz zdjęcia (5)
DJNetto-Kompleksowa Obsługa Imprez(odnośnie wolnyc, Bochnia - zdjęcie 1
DJNetto-Kompleksowa Obsługa Imprez(odnośnie wolnyc, Bochnia - zdjęcie 2 DJNetto-Kompleksowa Obsługa Imprez(odnośnie wolnyc, Bochnia - zdjęcie 3 DJNetto-Kompleksowa Obsługa Imprez(odnośnie wolnyc, Bochnia - zdjęcie 4 DJNetto-Kompleksowa Obsługa Imprez(odnośnie wolnyc, Bochnia - zdjęcie 5
1 / 5

DJNetto-Kompleksowa Obsługa Imprez(odnośnie wolnyc id:19131

Bochnia, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE ORAZ OŚWIETLENIE NA WYSOKIM POZIOMIE
PROFESJONALNY DJ WODZIREJ
SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

.
Od 15 Lat zajmuję się prowadzeniem imprez okolicznościowych. Posiadając,bogate doświadczenie w czasie kilku spotkań omawiam z przyszła parą młodą wszelkie szczegóły dotyczące przyjęcia weselnego, konkursów, zabaw, odpowiedniego doboru muzycznego repertuaru, począwszy od wejścia na sale, aż do ostatniego gościa.

Na imprezach prowadzonych przeze mnie stosuje szeroki repertuar muzyki polskiej i zagranicznej z lat 60-tych poprzez lata 70-80-90-te aż po muzykę współczesną. W trakcie imprezy organizuje zabawy muzyczne, dzięki którym podrywam do tańca zarówno tych starszych jak i młodszych uczestników zabawy.

Dobrze zestawiony sprzęt powinien kontrastować z salą, być jej dodatkowym atutem i uzupełnieniem podczas dobrej zabawy. Dlatego tez w skład moich usług wchodzi profesjonalne nagłośnienie wraz z oświetleniem (lasery, dym, skanery, światło ledowe,głowice ruchome,i wiele innych urządzeń ).
Możesz być pewien, że nie zagościsz na długo przy stole, a zabawa, która będzie Ci towarzyszyć w tym dniu pozostanie na długo w Twojej pamięci!

Zakres usług, jaki oferuje obecnie obejmuje Małopolskę, Podkarpacie, Śląsk, i wszystkie zakątki naszego kraju ;)

Dj NETTO - KRYSTIAN NOWAK

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bochnia, , 32-700, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2114

Popularne miasta w okolicy