SoundBod System - Dj & Wodzirej id:17671

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (4)
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 14-12-2015
Liczba odwiedzin: 1614

Oferta

Wesela i imprezy okolicznościowe prowadzone przez SoundBod System to klucz do dobrej zabawy!
Zajmujemy się pełną obsługa Waszych imprez, zaczynając od oprawy audio- wizualnej aż po ich prowadzenie.
Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz bogate oświetlenie sceniczne , ruchome głowice, pary i belki ledowe umieszczone na nowoczesnej rampie. Dodatkowo proponujemy ciężki dym (taniec w chmurach), wytwornicę dymu lekkiego, baniek i śniegu.
Dbamy aby również Wasz lokal był starannie i estetycznie oświetlony dopełniając klimatu sali.
Repertuar muzyczny dobierany jest indywidualnie do każdej imprezy, dzięki czemu możemy maksymalnie dopasować go do wszystkich uczestników imprezy. Posiadamy bardzo duży zbiór utworów muzycznych dzięki czemu potrafimy dogodzić każdemu gustowi co przekłada się na wspaniałą atmosferę na parkiecie. Organizujemy niecodzienne zabawy z dobrą dawką humoru a dopełniamy to tematycznymi strojami i gadżetami. Plan imprezy szczegółowo omawiamy z Wami tak aby wszystko grało w 100%.

Obsługujemy:
- wesela i poprawiny
- studniówki
- bankiety i imprezy firmowe
- 18-stki i urodziny
- pokazy multimedialne
- obsługa ciężkim dymem i wytwornicami baniek

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: SoundBod System - Dj & Wodzirej id:17671
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Grzegorz
Grzegorz
(5)
Dodano: 02-03-2018
Data imprezy: 13-05-2017
Miejscowość: Grybów
Świetny duet grająco - zabawiający gości. Chłopaki Swoją pracą potrafią uświetnić każdy rodzaj uroczystości. Super podejście do klienta - chłopaki w 100% zrealizowali nasze prośby i oczekiwania. Świetne dodatkowe efekty wizualne - światła, bańki mydlane i ciężki dym - na punkcie tych dwóch ostatnich dzieci na weselu oszalały i piszczały z zachwytu. Panowie bardzo elastyczni, na spotkaniu przed ślubem wysłuchali naszych próśb i sugestii i później miało to odzwierciedlenie w naszym udanym weselu. Panowie mieli dodatkowo utrudnione zadanie, bo część rodziny była w żałobie i nie chciała wyjść na parkiet i uczestniczyć w czymkolwiek, ale Panowie i z tym sobie poradzili. Nasze wesele miało miejsce 13 maja 2017, ale jeszcze do dzisiaj słyszymy opinie jak było dobrze, bo... świetnie grali. Szczerze polecamy SoundBod System - Dj & Wodzirej. Panowie warci swojej ceny - zwłaszcza, że niewygórowanej. Polecamy wszystkie dodatkowe efekty, które można u Panów dokupić, my np. dokupiliśmy ciężki dym na pierwszy taniec i było mega... Naprawdę z czystym sumieniem polecamy Panów.
Mateusz
Mateusz
(5)
Dodano: 22-01-2018
Data imprezy: 14-08-2017
Miejscowość: Limanowa
Świetna obsługa imprezy weselnej. Najwyższy poziom, idealnie dostosowanie się do potrzeb gości z róznych stron świata. Gorąco polecam!
Karolina i Michał
Karolina i Michał
(5)
Dodano: 05-02-2017
Data imprezy: 21-01-2017
Miejscowość: Andrychów
Super wesele! Podziękowania za niesamowite wrażenia na naszym weselu, pełen profesjonalizm. Zabawy na wysokim poziomie. Polecamy
Kuba
Kuba
(5)
Dodano: 23-01-2017
Data imprezy: 26-12-2016
Miejscowość: Nowy Sącz
Po prostu rewelacja! Wszystko na najwyższym poziomie. Począwszy od kontaktu, przez oprawę wizualną, na samym prowadzeniu zabaw kończąc.
Oczywiście polecam!

Dane kontaktowe

SoundBod System - Dj & Wodzirej
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod:33-300

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.