Zobacz zdjęcia (4)
DJ Pianoramix + wokal damski, sax, skrzypce... Sprawdź to ;), Libiąż - zdjęcie 1
DJ Pianoramix + wokal damski, sax, skrzypce... Sprawdź to ;), Libiąż - zdjęcie 2 DJ Pianoramix + wokal damski, sax, skrzypce... Sprawdź to ;), Libiąż - zdjęcie 3 DJ Pianoramix + wokal damski, sax, skrzypce... Sprawdź to ;), Libiąż - zdjęcie 4
1 / 4

DJ Pianoramix + wokal damski, sax, skrzypce... Sprawdź to ;) id:55232

3999 zł / występ
Libiąż, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
723-603...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Cześć, jestem Mateusz. Z miłą chęcią zajmę się oprawą muzyczną Twojej uroczystości. Jestem osobą energiczną, przewidującą oraz zaradną, chętnie doradzę, wysłucham oraz spełnię Twoje oczekiwania.
Jeśli jesteś ciekaw jak to się stało, że jestem w tym miejscu - zachęcam do dalszej lektury 😉.
Tak po ludzku?
Muzyka to moja pasja, dlatego chętnie gram, śpiewam, słucham i doceniam; zarówno dobre produkcje, kompozycje jak i realizacje muzyczne wydarzeń.
Co lub kto mnie inspiruje?
W początkowej fazie stawania się muzykiem lecz jeszcze na etapie edukacji muzycznej, był to między innymi mój dobry kolega ze szkolnych lat Arkadiusz Kopera, realizator, producent, saksofonista, właściciel studia Black Kiss Records, realizującego produkcje takie jak; Daria Zawiałow, LemOn, Męskie Granie, czy Red Lips.
Zespoły takie jak; Queen, Toto, Stevie Wonder, Above&Beyond, Zbigniew Wodecki, Tower of Power i wiele innych z pogranicza Popu, Soulu, Rocka, Bluesa, Metalu i Jazzu. Z wielkim sentymentem wracam do muzyki lat 80-tych, dlatego podczas swoich realizacji bardzo chętnie sięgam po ich przeróbki, jak i oryginalne wersje.
Co wyróżnia mnie na tle konkurencji? Hmm… z całą pewnością doświadczenie muzyczne, zarówno to będące owocem edukacji muzycznej w zakresie teorii muzyki, gry na instrumentach, nauki śpiewu, kształcenia słuchu, poczucia rytmu itp., jak i to nabyte na etapie prowadzenia zespołu muzycznego, czyli praktyczne, jeśli mogę tak to ująć. Czy znam się na muzyce? Tak, jestem czynnie muzykującym oraz nadal rozwijającym się pianistą.
Na realizowanych przeze mnie imprezach, staram się zdrowo podchodzić do kwestii głośności muzyki oraz sposobu wystrojenia samego nagłośnienia. Posiadam wysokiej klasy sprzęt muzyczny umożliwiający dostosowanie wielu parametrów pod możliwości akustyczne miejsca, w którym przyjdzie mi pracować, nie generując przy okazji nieporządanych dźwięków wynikających z wzbudzania się konkretnych częstotliwości w danym pomieszczeniu. Co wpływa na komfort mojej pracy, jak i przyjemność płynącą z oddania się muzyce ludzi po drugiej stronie i to zarówno tych tylko słuchających, jak bawiących się na parkiecie. Swoje doświadczenie w kwestii realizacji dźwięku zdobywałem pod okiem wykwalifikowanych realizatorów dźwięku, produkujących muzykę jak i realizujących koncerty.

Oferta DJ Pianoramix

Oprawa muzyczna - pakiet1

3999zł/ występ

Oprawa muzyczna zawierająca oświetlenie, nagłośnienie sceniczne oraz prowadzenie imprezy.

Opinie DJ Pianoramix (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt DJ Pianoramix

Nazwa firmy: DJ Pianoramix
Imię: Mateusz 
Adres: Libiąż, ul. 11 Listopada 4/64, 32-590, woj. małopolskie
723-603...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 41
Zadzwoń
723-603...
Napisz

Popularne miasta w okolicy