Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

DJ POLSKI Jacek Kowalski id:33915

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Szczecin, zachodniopomorskie
Data dodania: 15-02-2018
Liczba odwiedzin: 179

Oferta

Wesele to dzień którego nie jesteśmy w stanie powtórzyć. Nie ma tutaj miejsca na żadne kompromisy, ani przypadek. Każdy punkt uroczystości skrupulatnie przygotowuję oraz omawiam na wcześniejszych spotkaniach. Dokładam wszelkich starań, aby powierzone zadanie wykonać na najwyższym poziomie. Aby wydobyć z moich gości jak najwięcej prawdziwych emocji.
Staram się eksponować najważniejsze elementy tego wydarzenia tak, aby na długo pozostały w pamięci moich gości. Pomaga mi w tym precyzyjnie dobrana muzyka (podczas zabawy jak i w przerwach) oraz stały wodzirejski kontakt z gośćmi.
Cenię sobie elegancję oraz wyrafinowany styl. Moje stanowisko charakteryzuje bardzo estetyczny oraz nowoczesny wygląd. Lakierowana konsoleta z wbudowanym ekranem, światowej klasy sprzęt grający i nagłaśniający oraz nieinwazyjne oświetlenie przykuwają uwagę wszystkich gości, a także stanowią perfekcyjne tło każdej sali weselnej.
Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przedstawię Wam przepis na nietuzinkową i nieszablonową uroczystość weselną na najwyższym poziomie.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DJ POLSKI Jacek Kowalski
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:71001

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.