Zobacz zdjęcia (5)
DJ RAFI - DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE :), Brodnica - zdjęcie 1
DJ RAFI - DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE :), Brodnica - zdjęcie 2 DJ RAFI - DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE :), Brodnica - zdjęcie 3 DJ RAFI - DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE :), Brodnica - zdjęcie 4 DJ RAFI - DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE :), Brodnica - zdjęcie 5
1 / 5

DJ RAFI - DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE :) id:41143

Brodnica, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Cześć, mam na imię Rafał :) Oferuję kompleksową obsługę muzyczną oraz konferansjerską Państwa przyjęcia wraz z nagłośnieniem i oświetleniem.

Muzykę traktuję jako pasję, która przerodziła się w moją pracę. A jak wiadomo kiedy kochasz to co robisz to nie pracujesz :) Ukończony kurs DJ’a z dożywotnią licencją w wieku 14 lat oraz wiedza uzyskana na szkoleniach dla DJów/Wodzirejów, a także setki zagranych imprez pozwoliło mi zdobyć nieocenione doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych, w szczególności wesel. Jako DJ/Wodzirej robię różnego rodzaju zabawy taneczne, przeprowadzam zabawy integracyjne, konkursy oraz zachęcam do wspólnej zabawy na parkiecie. Moim głównym celem jest dobra zabawa i „wciągnięcie” wszystkich na parkiet, dlatego też repertuar podczas imprezy dobierany jest indywidualnie do gości, bowiem to oni są najważniejsi. Posiadam bogate zaplecze muzyczne dlatego nie stronię od różnych gatunków muzycznych i staram się być wszechstronny. Moje usługi mogę dodatkowo rozszerzyć o takie atrakcje jak:

- dekorację sali światłem
- dekoracyjny napis „Love” , „18”
- ciężki dym tzw. „taniec w chmurach”
- auto do ślubu
- fotobudka

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy!

Sprawdź mnie również na Facebooku! :)

liczba odwiedzin: 2287

Popularne miasta w okolicy