Dj & Violino...światło,ciężki dym,napis LOVE,monitory,projektory ... id:14129

3500 zł / wesele
Białystok, podlaskie
(11)
Dodaj opinię
502-383...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Skrzypce
Witamy Państwa...
Zajmujemy się oprawą muzyczną; wesel (katolickich i prawosławnych), poprawin, bankietów, jubileuszy i innych imprez. Praca Dj-a/wodzireja to odpowiednio dobrana muzyka integrująca wszystkich gości, toasty jak i piosenki biesiadne zaśpiewane na żywo z akompaniamentem skrzypiec, zabawy taneczne i tańce z wodzirejem. W przerwach utwory klasyczne w aranżacjach instrumentalnych wykonywane na skrzypcach.

Dodatkowo proponujemy :
-dekoracje światłem
- napis LOVE
- ciężki dym do pierwszego tańca oraz tortu

Nasza praca to nie tylko odtwarzanie muzyki ale oczywiście profesjonalne konferansjerskie prowadzenie uroczystości bądź imprezy. Jako dj śpiewam na żywo toasty, biesiadę oraz cześć zabaw tanecznych tak aby wprowadzić odpowiedni klimat i aby goście czuli się naturalnie.
Toasty oraz biesiadę śpiewamy na żywo!!!

Gramy muzykę wielu pokoleń od gorących lat 70' po 80', 90, 00' do dzisiejszych hitów.
Od rocka po najnowsze hity disco i disco-polo….

Repertuar zawsze ustalamy przed weselem.

Skrzypce na weselu ?

Tak to najnowsza propozycja dla wymagających !!!

Aksamitne dźwięki klasycznych skrzypiec sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianą i wyjątkową.

Pierwszy taniec – akompaniament, do wybranego przez Parę Młodą utworu
Gra na żywo – zabawa weselna
Oprawa muzyczna – przerwy weselne
Repertuar indywidualny...

Dodatkowo oferujemy oprawę muzyczną podczas Mszy Świętej...


Dodatkowo proponuje dekoracje światłem sali weselnej, pozwalająca nadać niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje z użyciem światła pozwalają uzyskać efekt bajecznego klimatu w zwyczajnych miejscach, a dzięki szerokiej gamie możliwości technicznych efekt będzie dopasowany do Państwa wymagań.

Zapraszamy...

Kategoria:

Dj na wesele Białystok

Oferta

Oferta nr 1
3500 / wesele
W cenę wesela wliczone jest;
Nagłośnienie, oświetlenie oraz prowadzenie imprezy weselnej. Prowadzenie to oczywiście zapraszanie gości do wspólnego śpiewania toastów dla Państwa Młodych, prowadzenie dodatkowych zabaw w trakcie zabawy tanecznej wesela takich jak: „ młody się żeni „ czyli piosenka dla Pana młodego, pociąg dla gości, wycieczka po regionach polski i różne style muzyczne od góralskich po cygańskie, biesiada czyli śpiewanie z gośćmi piosenek biesiadnych przy stołach, dodatkowo „ kto w styczniu urodzony” prowadzenie oczepin.
Więcej informacji mogę udzielić drogą telefoniczną bądź w trakcie spotkania.
- nagłośnienie 2x 800W Rms
-oświetlenie minimum 4 ruchome głowy typu SPOT 250 lub Beam
-efekt typu LED 2 szt
-wytwornica mgły
-statywy pod oświetlenie typu Quadro
Dj&Violino;
od 3500 do 5000 / dzień

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2016

Opinie (11)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dj & Violino...światło,ciężki dym,napis LOVE,monitory,projektory ... id:14129
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Białystok
Data dodania: 13-06-2018
Ze szczerego serca polecamy ten duet! DJ pełen profesjonalizm! Potrafił odpowiednio dobrać muzykę pod bawiących się gości i tym samym wyciągnąć wszystkich na parkiet. Świetne zabawy oczepinowe - bardzo oryginalne. Pani skrzypaczka wzruszyła gości do łez w trakcie ślubu i dała niesamowity koncert w trakcie wesela. Goście byli zachwyceni tym duetem tak samo jak my. Bardzo Państwu dziękujemy i będziemy wszystkim polecać!
M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2017
Kuczyn
Data dodania: 26-08-2017
Coś niesamowitego!! W 100% polecam ten oto duet!! Ciężki dym na weselu coś pięknego!! Pełen profesjonalizm w prowadzeniu imprezy weselnej wszystko przygotowane na ideał !! Gorąco polecam !!
M
Małgorzata Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Bobrowa dolina
Data dodania: 28-06-2017
Wesele tylko z tym duetem. Pan Michał grał na naszym weselu to goście do dziś nie mogą wyjść z zachwytu. Dekoracja światłem, kontakt z gośćmi, prowadzenie wesela, Pani Ula która gra na skrzypcach to wszystko to po prostu REWELACJA!!! I jeszcze ten ciężki dym do pierwszego tańca SUPER!!! Pełen profesjonalizm. Jeszcze raz dziękujemy, że w tak pięknym dniu dla nas mogliście zagrać u nas na weselu.
DZIĘKUJEMY!!!!!!
M
Monika i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
Kuźnica Białostocka
Data dodania: 22-06-2017
Z czystym sumieniem, a wręcz z całego serca możemy polecić ten duet!!! :) Pełen profesjonalizm, rewelacyjnie prowadzona zabawa przez Dj Michała, przecudowne wejścia skrzypiec :) Goście weselni nie mogą wyjść z podziwu!!! :) Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że jeszcze będziemy się z Wami nie raz bawić! :)
J
Julita i Marek
5.00
 / 5
Data dodania: 16-06-2016
Proszę Państwa jeśli wesele to tylko z tym Duetem. Połączenie stylu, elegancji ,dobrego smaku i genialnego wyczucia potrzeb gości tak tylko potrafią Oni . A biesiada z gośćmi to był istny szał !!!! Pan Michał zaproponował nam dodatkowo deklarację światłem i to był super pomysł. Sala zamieniła się w zależności od klimatu zabawy. To było nasze wyśnione wesele!!! Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy !
E
Ewelina i Kacper
5.00
 / 5
Data dodania: 18-05-2016
To co państwo stworzyli na naszym przyjęciu wykroczyło poza nasze oczekiwania.Świetna organizacja i przygotowanie. Doskonały kontakt z para młodą i elastyczność dopasowania się do wymagań.A śpiewanie z gośćmi to już mistrzostwo !!! Same pozytywne opinie od gości weselnych. ZABAWA – REWELACJA. ŚWIETNA ROBOTA.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy !!!
M
Magda i Kamil
5.00
 / 5
Data dodania: 20-04-2016
Jeszcze raz chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za zorganizowanie super zabawy na naszym polsko-białoruskim weselu. To było nasze drugie wesele tym razem w "roli głównej" w Waszym towarzystwie (tym razem super wyjątkowe) i za każdym razem wspaniałe przeżycia gwarantowane. Dziękujemy Wam za profesjonalizm, przyjazne nastawienie, cierpliwość i pozytywną energię jaką zaraziliście naszych gości. Serdecznie polecamy innym Parom Młodym – SATYSFAKCJA GWARANTOWANA !!! :)
M
Magdalena i Tomek
5.00
 / 5
Data dodania: 24-03-2016
Serdecznie chcielibyśmy podziękować Państwu za poprowadzenie Naszego przyjęcia weselnego.
Dzięki Wam Nasze rodziny znakomicie się bawiły, a przede wszystkim „złamały” barierę (bo wiadomo jak to jest :))
Muzyka wspaniała, skrzypce niebiańskie,prowadzenie iście festiwalowe, stworzona atmosfera wprowadziła wszystkich w znakomity klimat weselny i tych młodych i tych starszych. Wiele śmiechu i wzruszeń.
BYŁO CUDOWNIE. NIEZAPOMNIANA NOC NA CAŁE ŻYCIE!
Pozdrawiamy Państwa. Magdalena i Tomek.
Pokaż więcej opinii
Michał

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Oprawa Imprez Okolicznościowych
Imię i nazwisko:Michał Rawa
Adres:Białystok
woj. podlaskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne
502-383...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 13-02-2015, liczba odwiedzin: 8082
Telefon
502-383...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie