Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Dj Wester- Prezenter/Wodzirej id:33188

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Piekary Śląskie, śląskie
Data dodania: 12-01-2018
Liczba odwiedzin: 232

Oferta

Już od najmłodszych lat interesowałem się muzyką. Miłość do muzyki zaszczepił we mnie mój tato, który od lat młodzieńczych grał na gitarze w kilku zespołach muzycznych.
Moim instrumentem była gitara basowa którą pokochałem i kilkanaście lat grałem na niej w zespole muzycznym „Klan”. Razem z zespołem zagrałem wiele imprez weselnych, dancingów, zabaw sylwestrowych, festynów i imprez firmowych. Doświadczenie nabyte na scenie pozwoliło mi nabrać pewności siebie i indywidualnie wcielić się w rolę prezentera/ wodzireja. Za konsolą czuję się jak przysłowiowa ryba w wodzie :-)

Obsługuję imprezy takie jak:
wesela, poprawiny
przyjęcia weselne bezalkoholowe
śluby plenerowe
przyjęcia weselne tematyczne
imprezy okolicznościowe, jubileusze, urodziny
imprezy firmowe, eventy, plenery
imprezy tematyczne Retro 80's 90's & 00's
studniówki, komersy
festyny, imprezy w plenerze

Ponadto oferujemy:
nagłośnienie
oświetlenie sceniczne
dekoracja sali światłem
obsługę techniczną szkoleń
obsługę konferencji
akcje promocyjno-reklamowe

Dlaczego my?
Moim głównym celem jest zadowolenie klienta. Każda prowadzona przeze mnie impreza jest inna i dopasowana do indywidualnych gustów i oczekiwań. W pracy zawsze kieruje się wskazówkami uzyskanymi podczas konsultacji. Doskonała znajomość trendów muzycznych, pozwoli mi wypracować najlepsze rozwiązania. Niewątpliwie, moim atutem jest charyzma. Łatwość nawiązywania kontaktu z gośćmi i naturalna umiejętność zachęcania ludzi do wspólnej zabawy, jest gwarantem udanej imprezy.

Pracuje tylko na markowym sprzęcie renomowanych firm, który pozwala na osiągnięcie jak najlepszego efektu muzycznego i wizualnego na prowadzonych przez nas imprezach.

Posiadany sprzęt:

Konsola Pioneer XDJ-R1,
Nagłośnienie HK Audio, Sub DB Technologies
American DJ Fog fury jet wytwornica mgły,
Antari wytwornica dymu,
Oświetlenie LED Par American DJ,
Led par FRACTAL,
Zestaw 4 Głowic ruchomych Showtec Phantom 65 spot,
Mikrofon Shure,
Kurtyna LED,
Adam Hall statywy sceniczne.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj Wester- Prezenter/Wodzirej id:33188
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Natalia
Natalia
(5)
Dodano: 19-02-2018
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Piekary Śląskie
Dzięki niemu, moje wesele było najlepszą imprezą w moim życiu! Goście byli "trudni", a jednak wszystko się udało. Muzyka była idealna, a zabawy jakie dla nas wymyślił, zintegrowały wszystkich. Podobało mi się jego podejście do sprawy już od pierwszego spotkania. Poleciłabym go każdemu i bez wyjątku. Doskonale przygotowany i super profesjonalny, a do tego po prostu bardzo sympatyczny! Najlepszy DJ.
Joanna
Joanna
(5)
Dodano: 15-01-2018
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Katowice
Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru! DJ Wester poprowadził zabawę podczas wesela jak należy, parkiet pękał w szwach! Znalazły się kawałki dla starszego i młodszego pokolenia. Pełen profesjonalizm, idealne dopasowanie do naszego gustu muzycznego i pełna współpraca podczas planowania weselnych zabaw. Dzięki za mnóstwo pozytywnej energii, poczucie humoru i zabawę do białego rana! Zdecydowanie polecamy wszystkim młodym parom. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu ;)

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.