DJ / Wodzirej na wesele i imprezy okolicznościowe! id:30197

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (5)
Katowice, śląskie
Data dodania: 18-08-2017
Liczba odwiedzin: 413

Oferta

Korzystając z moich usług mają Państwo zapewnione:
• profesjonalne nagłośnienie,
• oświetlenie,
• efekty specjalne (mgły, dymy itp.),
• rekwizyty niezbędne do zabaw i ewentualnych konkursów.

Moja specjalność to wesela - prowadzę je bez ograniczeń czasowych w radosnym oraz kulturalnym stylu. Potrafię odważnie aktywizować uczestników zabawy, wychodząc do nich na parkiet i zachęcając do tańca. Jestem nie tylko DJ-em, ale również wodzirejem, co oznacza w praktyce, że zapewniam nie tylko obsługę muzyczną, ale również konferansjerską. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować własny, wyjątkowy styl, dzięki któremu potrafię dobrać muzykę odpowiednią do aktualnego etapu trwania przyjęcia.

Od wielu lat zajmują się regularnie obsługą wesel oraz imprez okolicznościowych, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o moje doświadczenie w tej dziedzinie oraz orientacje co do trendów w branży. Repertuar muzyczny uzgadniam z Młodą Parą podczas spotkania organizacyjnego, w czasie którego również udzielam wszelkich porad, aby zabawa była wyjątkowa i niezapomniana. Jeśli Młoda Para przewiduje zabawy i konkursy na swoim weselu, może również liczyć na wiele ciekawych propozycji z mojej strony i możliwość dokonania wyboru tego, co ją najbardziej zaciekawi. Podczas trwania całego przyjęcia współpracuję z obsługą restauracji, dzięki czemu Młoda Para nie musi się zamartwiać o przebieg programu zabawy.

Zachęcam do spotkania, podczas którego pokażę Państwu przykładowe filmiki, zdjęcia i co najważniejsze – zaprezentuję zarówno swoją osobę, jak i styl, w jakim prowadzę zabawę. Wyceny dokonuję indywidualnie, w oparciu o rozmowę z narzeczonymi. Koszt zależy od ilości sprzętu, który Państwo zamówią, lokalizacji, terminu itp. Działam na terenie całego kraju.

Współpracuje z saksofonistą, kwartetem, fotografami, kamerzystami itd. - więc służę wszelką poradą, która pomoże ubarwić Państwa wesele.Zapraszam również na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji zarówno odnośnie do mojej osoby, jak i również usług, które świadczę.

Wystawiam faktury i działam jawnie jako jednoosobowa firma.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty

  • Saksofon
  • Skrzypce

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ / Wodzirej na wesele i imprezy okolicznościowe! id:30197
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Szymon
Szymon
(5)
Dodano: 28-01-2018
Data imprezy: 03-11-2017
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Od etapu planowania mieliśmy bardzo dobry kontakt z p. Tomkiem, był bardzo otwarty na naszą wizję wesela, jednocześnie samemu podsuwając ciekawe pomysły. Imprezę przeprowadził na bardzo wysokim poziomie, kulturalnie, a także bardzo elastycznie potrafił dopasować się do rozwoju sytuacji na weselu. Bardzo umiejętnie dobierał muzykę, goście świetnie się bawili i chwalili p. Tomka po weselu za zabawę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bawiliśmy się do rana. P. Tomek zadbał o muzykę, oprawę świetlną, miał bardzo dobry kontakt z uczestnikami wesela, a także oczywiście z nami. Został nam polecony - za to dziękujemy polecającemu i polecamy dalej, wspaniale poprowadził najpiękniejszą noc naszego życia!
Anna
Anna
(5)
Dodano: 21-11-2017
Data imprezy: 13-10-2017
Miejscowość: Katowice
Miałam okazję uczestniczyć w weselu prowadzonym przez p.Tomasza.
Jest to osoba pełna profesjonalizmu. Jego umiejętności wodzirejskie zachęcają gości do zabawy w taki sposób,ze parkiet nigdy nie jest pusty. Pan Tomasz doskonale dobiera repertuar muzyczny do upodobań wszystkich gości, jest też otwarty na wszystkie propozycje muzyczne oraz zabaw.
Wszyscy goście byli zachwyceni.
Polecam z całego serca :)
Rafał
Rafał
(5)
Dodano: 21-11-2017
Data imprezy: 18-08-2017
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Profesjonalizm i pasja, te dwa słowa oddają pracę DJ/ Wodzireja Tomasza Dowiedziałem się o Panu Tomku z polecenia i ja z dużą przyjemnością mogę polecić jego usługi. Przed weselem poczyniliśmy wspólne ustalenia odnośnie muzyki, konkursów, świateł itp., tam gdzie nie miałem żadnego doświadczenia oddałem sprawy w jego ręce. Konkursy dla gości były ze smakiem i bardzo zabawne. Opinie i wrażenia gości po weselu były bardzo pozytywne. Ogólnie mogę powiedzieć, że była to piękna noc z zabawą do białego świtu.
Rafał
Elżbieta
Elżbieta
(5)
Dodano: 20-11-2017
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Istebna Złoty Groń
Dziękujemy Panu Tomkowi za świetnie poprowadzoną zabawę Dobrze dobrana muzyka i styl prowadzenia na najwyższym poziomie Pozdrawiamy i dziękujemy Polecamy!
Monika
Monika
(5)
Dodano: 22-08-2017
Data imprezy: 15-06-2017
Miejscowość: Katowice
Miałam przyjemność uczestniczyć w weselu, które prowadził p. Tomek.
To była jedna z najlepszych zabaw na jakich byłam. Pan Tomek świetnie nawiązywał relacje z gośćmi, dzięki czemu parkiet był cały czas pełny.
Świetnie dobrana muzyka nie tylko do tańca, ale i do każdego drobnego punktu wesela. Całość ubogacona pięknym oświetleniem.
Polecam w 100%!

Dane kontaktowe

DJ / Wodzirej na wesele i imprezy okolicznościowe!
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia