DJ / Wodzirej na wesele i imprezy okolicznościowe! id:30197

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
507-630...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Katowice, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 18-08-2017
Liczba odwiedzin: 183

Oferta

Korzystając z moich usług mają Państwo zapewnione:
• profesjonalne nagłośnienie,
• oświetlenie,
• efekty specjalne (mgły, dymy itp.),
• rekwizyty niezbędne do zabaw i ewentualnych konkursów.

Moja specjalność to wesela - prowadzę je bez ograniczeń czasowych w radosnym oraz kulturalnym stylu. Potrafię odważnie aktywizować uczestników zabawy, wychodząc do nich na parkiet i zachęcając do tańca. Jestem nie tylko DJ-em, ale również wodzirejem, co oznacza w praktyce, że zapewniam nie tylko obsługę muzyczną, ale również konferansjerską. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować własny, wyjątkowy styl, dzięki któremu potrafię dobrać muzykę odpowiednią do aktualnego etapu trwania przyjęcia.

Od wielu lat zajmują się regularnie obsługą wesel oraz imprez okolicznościowych, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o moje doświadczenie w tej dziedzinie oraz orientacje co do trendów w branży. Repertuar muzyczny uzgadniam z Młodą Parą podczas spotkania organizacyjnego, w czasie którego również udzielam wszelkich porad, aby zabawa była wyjątkowa i niezapomniana. Jeśli Młoda Para przewiduje zabawy i konkursy na swoim weselu, może również liczyć na wiele ciekawych propozycji z mojej strony i możliwość dokonania wyboru tego, co ją najbardziej zaciekawi. Podczas trwania całego przyjęcia współpracuję z obsługą restauracji, dzięki czemu Młoda Para nie musi się zamartwiać o przebieg programu zabawy.

Zachęcam do spotkania, podczas którego pokażę Państwu przykładowe filmiki, zdjęcia i co najważniejsze – zaprezentuję zarówno swoją osobę, jak i styl, w jakim prowadzę zabawę. Wyceny dokonuję indywidualnie, w oparciu o rozmowę z narzeczonymi. Koszt zależy od ilości sprzętu, który Państwo zamówią, lokalizacji, terminu itp. Działam na terenie całego kraju.

Współpracuje z saksofonistą, kwartetem, fotografami, kamerzystami itd. - więc służę wszelką poradą, która pomoże ubarwić Państwa wesele.Zapraszam również na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji zarówno odnośnie do mojej osoby, jak i również usług, które świadczę.

Wystawiam faktury i działam jawnie jako jednoosobowa firma.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty

  • Saksofon
  • Skrzypce

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ / Wodzirej na wesele i imprezy okolicznościowe! id:30197
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Monika
Dodano: 22-08-2017
Data imprezy: 15-06-2017
Miejscowość: Katowice
Miałam przyjemność uczestniczyć w weselu, które prowadził p. Tomek.
To była jedna z najlepszych zabaw na jakich byłam. Pan Tomek świetnie nawiązywał relacje z gośćmi, dzięki czemu parkiet był cały czas pełny.
Świetnie dobrana muzyka nie tylko do tańca, ale i do każdego drobnego punktu wesela. Całość ubogacona pięknym oświetleniem.
Polecam w 100%!

Nowe ogłoszenia