Zobacz zdjęcia (5)
Pan Prowadzący na twoje wesele,  DJ inny niż wszyscy., Lublin - zdjęcie 1
Pan Prowadzący na twoje wesele,  DJ inny niż wszyscy., Lublin - zdjęcie 2 Pan Prowadzący na twoje wesele,  DJ inny niż wszyscy., Lublin - zdjęcie 3 Pan Prowadzący na twoje wesele,  DJ inny niż wszyscy., Lublin - zdjęcie 4 Pan Prowadzący na twoje wesele,  DJ inny niż wszyscy., Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Pan Prowadzący na twoje wesele, DJ inny niż wszyscy. id:15892

Lublin, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Witam,
Oferuje profesjonalną oprawę muzyczna wesel i poprawin w pełnym zakresie prowadzenia i zabaw oraz tym co ustalimy między sobą. Imprezy prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym ( Ruchome głowy LED, led bary, pary led).
Wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze imprez o różnym charakterze i tematyce pozwoliło mi na zgromadzenie repertuaru muzycznego zawierającego muzykę z największymi i lubianymi utworami, znanymi wszystkim przebojami, hitami z lat młodości każdego pokolenia jak i z muzyka na specjalne zamówienie.
Współpracujemy również w duecie DJ-WODZIREJ gdzie WODZIREJ zachęca wszystkich uczestników do zabawy, wychodzi z mikrofonem do gości, prowadzi zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzi quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne oraz animacje a DJ odpowiedzialny jest za dobór repertuaru w trakcie imprezy.
Chcesz aby twoja impreza była wyjątkowa z nutą humoru? Zadzwoń i umówimy się na spotkanie na którym pokażę i opowiem jak wszystko wygląda "od podszewki"
Dla swoich klientów mam w ofercie napis LOVE 90 cm , bańki mydlane do pierwszego tańca, projektor GOBO z imionami.
Zapraszam do kontaktu.
Damian

liczba odwiedzin: 4190

Popularne miasta w okolicy