DJ Wodzirej na Wesele |Best Party| Obsługa imprez id:13203

Oferta
Dodaj do plannera

Szanowni Państwo,
pozwólcie, że na wstępie powiem kilka słów o sobie. Jestem DJ/Wodzirejem od 2010 roku, a na przestrzeni tych kilku lat miałem przyjemność poprowadzić niezliczoną ilość imprez rozrywkowych. Swoje doświadczenie zdobywałem prowadząc imprezy takie jak: Wesela, Studniówki, 18-ski, Bale Karnawałowe, Sylwestrowe oraz imprezy firmowe, co pozwala mi trafiając w gusta muzyczne Państwa gości uczynić, że będą mogli swobodnie spędzić czas na parkiecie do białego rana.

Bez wątpienia dobra muzyka jest jednym z ważniejszych elementów udanej imprezy, tak więc jako DJ na swoich i Państwa imprezach prezentuje utwory muzyczne z lat z '60, '70, '80, '90, muzykę disco, współczesne hity muzyczne, disco-polo oraz szereg znanych hitów z minionych lat co pozwala na to, że każdy z gości usłyszy swoje ulubione kawałki.

Nie zapominając też o najmłodszych uczestnikach przyjęcia dbam o to, żeby czas spędzony na parkiecie był jednocześnie świetną zabawą, przez organizowanie i prowadzenie zabaw tanecznych i konkursów.

Zapewniając najwyższy poziom usług do swojej pracy wykorzystuję w pełni profesjonalny sprzęt wiodących producentów na rynku muzycznym, wysokiej jakość nagłośnienie oraz efekty świetlne które są wykorzystywane do obsługi imprez masowych.

To wszystko w połączeniu z pasją do organizowania i prowadzenia imprez pozwala mi na tworzenie niepowtarzalnych chwil wspólnie spędzonych na parkiecie.

Na koniec pragnę wspomnieć tylko, że podchodząc indywidualnie do każdego zlecenia zapewniam organizatorów, że to ja jestem dla gości a nie odwrotnie i dokładając wszelkich starań zadbam o dobry nastrój Państwa gości na imprezie.

Zapraszam do współpracy.

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

501-659...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Best Party
Imię:Damian
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Data dodania: 20-09-2014
Liczba odwiedzin: 1010

Nowe ogłoszenia