Zobacz zdjęcia (3)
dj /wodzirej na wesele dj malaga, Lębork - zdjęcie 1
dj /wodzirej na wesele dj malaga, Lębork - zdjęcie 2 dj /wodzirej na wesele dj malaga, Lębork - zdjęcie 3
1 / 3

dj /wodzirej na wesele dj malaga id:12492

Lębork, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Usługi muzyczne, oprawa muzyczna imprez.

Swoją przygodę z muzyką, która jest moją pasją i hobby, rozpocząłem w 2005r. Od kilku lat poświęcam się wyłącznie prowadzeniu przyjęć weselnych, bali sylwestrowych, studniówek itp. W tym czasie zagrałem niezliczoną ilość imprez.

Mój repertuar to oryginalne wersje utworów ze wszystkich dekad, aż do najnowszych rytmów, prezentowanych obecnie przez stacje radiowe. Rodzaj muzyki, konkursów, zabaw dobieram według życzenia i gustu gości, którzy w każdym momencie imprezy mają wpływ na charakter uroczystości. Nagłośnienie i oświetlenie, którym dysponuję gwarantuje najwyższej jakości dźwięk i światło, którym stwarzam niepowtarzalny nastrój i klimat.

Należę do

DEEJAY mix club zrzesza polskich zawodowych prezenterów dyskotekowych i radiowych oraz DJ'ów. Jednym z głównych celów jest działalność promocyjna w dziedzinie szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.

Każda impreza jest inna, każdą imprezę prowadzę na podstawie wcześniej umówionego scenariusza. Repertuar, przeboje polskie i zagraniczne, od lat '60 poprzez przeboje z lat '70 - '80 - '90 aż do przebojów aktualnych, przygotowuję na podstawie rozmowy z organizatorem przed imprezą. Na weselach, nie może zabraknąć muzyki weselnej, biesiadnej, oczepin oraz zabaw weselnych. Dysponuję własnym transportem i nie doliczam żadnych dodatkowych kosztów za dojazd na imprezę do 50 km od mojego miejsca zamieszkania.

1. wesel (przeboje stare i nowe, polskie i zagraniczne, od muzyki weselnej - biesiadnej do przeboi dyskotekowych, wg. upodobań osób zamawiających mnie na swoje wesele, do tego konkursy, zabawy i oczywiście oczepiny).
2. poprawin
3. balów
4. zabaw
5. imprez promocyjnych
6. imprez okolicznościowych - 18-stki, rocznice śubów itp.
7. dyskotek
8. studniówek
9. półmetków
10. festynów
11. bankietów firmowych
12. imprezy przy grilu i ognisku

Atrakcyjne ceny.

liczba odwiedzin: 1915

Popularne miasta w okolicy