DJ Wodzirej Profess, Dekoracja sali światłem id:3226

od 2500 do 3200 zł / dzień
Kalisz, wielkopolskie
(23)
Dodaj opinię
663-097...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

DJ Wodzirej na Wasze wesele i poprawiny :)
Jestem absolwentem szkoły wodzirejskiej i zajmuje się prowadzeniem imprez w sposób zawodowy mając odpowiednie kwalifikacje i wcześniej zdobyte doświadczenie.
Prowadzenie imprez jest moją pasją.
Mogę poprowadzić wesele jako DJ lub Wodzirej.
Zazwyczaj prowadzę wesela jako DJ i jednocześnie Wodzirej.
Pracujemy też w duecie. W składzie dwuosobowym jestem wstanie zrobić więcej jako Wodzirej aktywizując Gości.
Do zaproponowania mam wiele sprawdzonych sposobów na udaną zabawę.
Tańce integracyjne, animacje taneczne, konkursy i zabawy.
Na życzenie możliwość urozmaicenia wesela czy poprawin przez zabawę Karaoke czy użycie projektora do wyświetlania zdjęć.
Sprzęt do oprawy audiowizualnej: pełne nagłośnienie, inteligentne oświetlenie- ruchome głowy, podświetlane pionowe i poziome maszyny do dymu, konsoleta Pioneer
Repertuar od lat 60-tych po dzisiejsze nowości taneczne.
Repertuar oraz zabawy staram się dobierać według upodobań i życzeń.
Daje jednocześnie Państwu alternatywę pamiętając, że zazwyczaj na imprezie, a w szczególności na weselu uczestniczą trzy pokolenia gości.

Dodatkowa usługa na życzenie:
Dekoracja sali światłem LED PAR.

Prowadzę imprezy na terenie całej Polski.

Do zapoznania się pełną ofertą zapraszam na stronę internetową.

Kategoria:

Dj na wesele Kalisz

Oferta

Oferta nr 1
od 2500 do 3200 / dzień
Dodatkowa usługa:
Dekoracja sali światłem LED PAR 600zł
Przy odległościach powyżej 120-130 km należy uwzględnić nocleg.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (23)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ Wodzirej Profess, Dekoracja sali światłem id:3226
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 23 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Kalisz
Data dodania: 06-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Super DJ- Wodzirej i jak dla mnie Czarodziej w jednej osobie ;-) Super kontakt , super muzyka puszczana względem ustaleń ;-) Super Osoba na odpowiednim miejscu ;-)
Marek
06-01-2019
Zawsze powtarzam dziękuję że tak dobrze się bawiliście
A
Ania i Kasper
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Dąbrówka Kościelna (gmina Kiszkowo)
Data dodania: 10-09-2018
Doskonały kontakt i świetna współpraca. Otwartość na nie zawsze typowe pomysły, pełne zaangażowanie i orientacja na potrzeby gości. Profesjonalizm i luz. Serdecznie polecamy Pana Marka :)
J
Justyna i Jakub Rybak
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Skórzewo
Data dodania: 04-09-2018
Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze współpracy z DJ Wodzirej Profess w tym wyjątkowym dla nas dniu. W chwilach stresowych uspokajał, w chwilach lekkiego zamulenia potrafił rozruszać ekipę i – chwała mu za to. Wiedzieliśmy, że wszystko będzie dobrze i rzeczywiście tak było. Zapewnił nam miłą atmosferę, świetną muzykę, oświetlenie oraz zabawy. Cena za usługę bardzo przystępna. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta jest jedną z głównych cech DJ Wodzirej Profess, która była dla nas bezcenna. Dziękujemy za współpracę. Gorąco polecamy :)
O
Ola i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Kochłowy
Data dodania: 01-09-2018
Marek to sympatyczny i miły człowiek, który od pierwszego spotkania zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Udzielił nam jeszcze przed ślubem wielu rad, z których korzystaliśmy później przez całą imprezę. Nie dotyczyły one jedynie muzyki, ale całego scenariusza imprezy i na co powinniśmy zwrócić uwagę. To było niezwykle pomocne i ułatwiło nam niektóre późniejsze przygotowania. Odnieśliśmy wrażenie, że Markowi zależy, aby impreza była udana pod każdym względem. Poprowadził nasze zabawy, idealnie dobierał muzykę, był cały czas uśmiechnięty, aktywizował gości na wiele sposobów. Wszystkie opinie na jego temat po weselu były jak najbardziej pozytywne, ludzie nie mogli uwierzyć, że takiego DJ-a poznaliśmy po prostu za pomocą internetu. Przez całą imprezę, do samego końca, Marek profesjonalnie dobierał elementy konstruujące zabawę, ale także porozmawiał, pożartował, był cały czas na miejscu i otwarty na wszelkie nasze sprawy. Z jakąkolwiek z resztą sprawą czy prośbą zwróciliśmy się do Marka przed weselem oraz w trakcie, została ona spełniona bez najmniejszych problemów. Nawet pomógł nam przy małej inscenizacji podczas pierwszego tańca :-)
Usługi Marka jako Wodzireja i DJ-a możemy polecić każdemu z pełną odpowiedzialnością. Jeśli ktoś jeszcze się waha, to na prawdę nie powinien. To odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który już na pierwszym spotkaniu przywitał nas szczerym uśmiechem i w takiej atmosferze przebiegała cała nasza dalsza współpraca.
m
milosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
wrocław
Data dodania: 22-08-2018
Najlepszy DJ i przemiły człowiek! W dniu naszego ślubu pokazał klasę, profesjonalizm, wytrwałość i zaangażowanie w imprezę(pomimo miliona st.C na zewnątrz potrafił zwabić ludzi na parkiet i zachęcić do zabawy). Wszyscy byli w ogromnym szoku, że tak wspaniały prowadzący znalazł się ot tak w Internecie. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą muzykę, świetną oprawę świetlną, efekty i granie do samego końca:)

Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym- nie będziecie zawiedzeni!
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2017
Poznań
Data dodania: 04-01-2018
Profesjonalista w każdym calu :) Sylwester dla ponad 200 uczestników poprowadzony pod każdym kątem rewelacyjnie. Niesamowicie dobrane zabawy, sprawnie i z humorem poprowadzona integracja, nieznikający z twarzy uśmiech, bardzo pozytywny kontakt. Goście nie chcieli schodzić z parkietu po godz.4.30. Organizacja kolejnych imprez już tylko z DJ-em Wodzirejem Profess :) Marku ogromne podziękowania :)
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2017
Kalisz
Data dodania: 05-11-2017
Dziekujemy bardzo za wspaniale prowadzenie naszego polsko-irlandzkiego wesela. Polaczenie muzyki polskiej i melodii irlandzkich pozwolilo na swietna zabawe i integracje naszych obu rodzin. Serdecznie pozdrawiamy z Dublina i jeszcze raz dziekujemy za zabawe i gadgetowe kapelusze ;)
K
Kamila i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2017
Stobno, Radosny Dwór
Data dodania: 19-06-2017
Dzięki panu Markowi nasze wesele trwało do białego rana, a z poprawin Goście nie chcieli wychodzić - mnóstwo pomysłów, rozwiązań, gadżetów, no i karaoke które okazało się strzałem w dziesiątkę :) uśmiech pana Marka, no i ten frak w którym zakochała się damska część imprezy ;) SERDECZNIE POZDRAWIAMY I JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY :)
Pokaż więcej opinii
Marek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Profess
Imię i nazwisko:Marek Kasprzyk
Adres:Kaliszul. Górnośląska 59A/61
62-800woj. wielkopolskie
663-097...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 12-07-2010, liczba odwiedzin: 9207
Telefon
663-097...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie