DJ Wodzirej Zbyszek Grabas id:17266

Oferta
Dodaj do plannera

Witam wszystkich miłośników dobrej zabawy. Jeśli trafili Państwo na moją stronę to znak, że szukacie kogoś kto mógłby zająć się oprawą Waszej uroczystości weselną.

Mam na imię Zbyszek. Jestem prezenterem muzycznym, DJ-em WODZIREJEM fachowo obsługującym wszelkiego rodzaju imprezy taneczne takie jak wesela, poprawiny, dancingi, bankiety, majówki, przyjęcia jubileuszowe, festyny, biesiady oraz inne spotkania okolicznościowe.

Obsługą muzyczną zajmuje się od 1985 r. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie i staramsię w 100% dopasować do upodobań klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami. Posiadam bardzo szeroki repertuar utworów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Posiadam najwyższej jakości sprzęt, Denon 5500 ,który gwarantuje niezawodność oraz wysoką jakość dźwięku. Dodatkowo dysponuje oświetleniem, które wprowadza dodatkowy klimat na każdej imprezie. Oczywiście posiadam własny transport.

Wesele – to jak sama nazwa mówi impreza, na której ludzie powinni się weselić. W głównej mierze składa się na to muzyka, dobre samopoczucie gości i DJ-a WODZIREJA Zadanie prowadzącego wesele jest proste: Towarzyszyć weselnikom w zabawie a nie przeszkadzać im.

Wszystkie sprawy organizacyjne omawiam z Młodą Parą na wcześniejszym spotkaniu (muzyka, konkursy, oczepiny itp…). Zdarza się czasami jednak, także ze względu na duży dystans dzielący mnie od narzeczonych, że sprawy organizacyjne załatwiamy drogą poczty elektronicznej.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ Wodzirej Zbyszek Grabas
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Międzyrzecz
Kod:66-300
Data dodania: 18-11-2015
Liczba odwiedzin: 271

Nowe ogłoszenia