Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

DjPeblo Najlepsza Oprawa muzyczna Wesela id:19514

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łuków, lubelskie
Data dodania: 22-02-2016
Liczba odwiedzin: 319

Oferta

DjPeblo to:
-Oprawa muzyczna Imprez
-Spełnienie oczekiwań klientów jak i zaproszonych gości.

Witam i zapraszam do skorzystania z moich usług! Dlaczego?

Ponieważ od wielu lat zajmuje się organizacją i prowadzeniem uroczystości okolicznościowych

Prowadzone prze zemnie imprezy są zawsze udane a klienci zadowoleni na co posiadam wiele dowodów w formie rekomendacji i ciągłego istnienia na bardzo konkurencyjnym rynku.

Organizuję i prowadzę takie imprezy jak: wesele, osiemnaste urodziny, studniówka, bal sylwestrowy czy impreza firmowa (szkolenie-prezentacja) .

Dzięki doświadczeniu oraz bogatej kolekcji płyt i utworów jestem dj em bardzo elastycznym i potrafię dostosować się do odpowiedniego klimatu lokalu, miejsca lub gusta muzycznego klienta .

Jestem również wodzirejem co oznacza, że prowadząc Państwa imprezę goście będą brali udział w różnego rodzaju zabawach i konkursach w trakcie imprezy: wspólna macarena, kankan lub lambada. W trakcie wesela organizuję i prowadzę zabawy oczepinowe tradycyjne(rzucanie welonem i krawatem itp. ) jak i nowoczesne (konkurs tańca, euro-spoko itp.).

Wybierając moje usługi otrzymacie Państwo wysokiej jakość sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy typu ruchome głowy pary led laser 3d itp

Organizując uroczystość weselną możemy dodatkowo uświetnić ją multimedialną projekcję zdjęć lub wspólnym śpiewaniem - karaoke, natomiast organizując imprezę firmową możemy wyświetlić projekcję szkoleniową łącząc w ten sposób szkolenie z integracją na parkiecie

Jestem osobą mobilną więc bez problemu dotrę do każdego miejsca w Polsce .

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DjPeblo Najlepsza Oprawa muzyczna Wesela
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Łuków
Kod:21-400

Nowe ogłoszenia