Zobacz zdjęcia (5)
Porsche 911 Turbo S | Lamborghini, Ferrari, Audi R8 - Auto do ślubu, Kraków - zdjęcie 1
Porsche 911 Turbo S | Lamborghini, Ferrari, Audi R8 - Auto do ślubu, Kraków - zdjęcie 2 Porsche 911 Turbo S | Lamborghini, Ferrari, Audi R8 - Auto do ślubu, Kraków - zdjęcie 3 Porsche 911 Turbo S | Lamborghini, Ferrari, Audi R8 - Auto do ślubu, Kraków - zdjęcie 4 Porsche 911 Turbo S | Lamborghini, Ferrari, Audi R8 - Auto do ślubu, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Porsche 911 Turbo S | Lamborghini, Ferrari, Audi R8 - Auto do ślubu id:43030

Kraków, małopolskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Porsche
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz

Oferujemy Państwu na wynajem do ślubu piękne i szybkie samochody jakimi są najnowsze modele:

+ Porsche 911 Turbo S - czarne
+ Porsche 911 Carrera 4s - czerwone
+ Bmw M5 Competition - niebieskie
+ Bmw M4 Competition - seledynowe
+ 2x Lamborghini Huracan - zielone i niebieskie
+ Ferrari California T
+ Audi R8 Performance - kolor czerwony

*Mamy najlepsze Ceny i warunki wynajmu!

- Nie pobieramy Kaucji przy wynajmie do Ślubu!
- Płacisz tylko za wynajem
- Zapewniamy dowóz i obiór auta
- Możliwy dojazd do dowolnego miasta w Polsce

Chcesz dokonać rezerwacji lub masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

Pozdrawiamy :)
SexyCars

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ oferujemy szeroki wybór ekskluzywnych i sportowych aut do ślubu, profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdej pary młodej, aby spełnić ich oczekiwania i marzenia na ten wyjątkowy dzień.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się wyjątkowym wyborem aut takich jak Porsche 911, Lamborghini Huracan, BMW M4 i M5, a także elastycznością i dopasowaniem do potrzeb klientów, aby zapewnić im niezapomniane przeżycia podczas ślubu.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę z nami ze względu na nasze doświadczenie, profesjonalizm, wysoką jakość usług, indywidualne podejście oraz konkurencyjne ceny.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze najmocniejsze strony to: doskonały wybór aut, dbałość o detale, elastyczność, indywidualne podejście do klienta oraz nieustanne dążenie do doskonałości w obsłudze ślubów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy przyczyniać się do radości i spełnienia marzeń naszych klientów, tworząc dla nich niezapomniane chwile podczas ich wyjątkowego dnia. Cieszy nas, że możemy współtworzyć wspomnienia, które pozostaną z nimi na całe życie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam radość, ponieważ pozwala nam łączyć pasję do motoryzacji z uczestniczeniem w tak ważnym i emocjonującym wydarzeniu jak ślub. To ogromna satysfakcja, gdy widzimy uśmiech na twarzach naszych klientów.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy bogate doświadczenie w branży wynajmu aut oraz obsługi ślubów, a także uprawnienia do prowadzenia działalności i pozytywne opinie od klientów, które potwierdzają naszą rzetelność i profesjonalizm.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Oprócz licznych pozytywnych opinii od naszych klientów, zdobyliśmy także wyróżnienia w lokalnych i branżowych rankingach oraz magazynach ślubnych, co świadczy o naszym wysokim poziomie usług.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy w branży ślubnej od kilku lat, zdobywając niezbędne doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam oferować najwyższą jakość usług oraz sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze różnych rodzajów ślubów, w tym nietypowych i oryginalnych uroczystości. Realizowaliśmy zlecenia dla par, które chciały nadać swojemu ślubowi wyjątkowy charakter, np. przez wybór oryginalnych tematów czy nietypowych lokalizacji. Nasza elastyczność oraz otwartość na potrzeby klientów sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym pomysłom.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa obejmuje zakres godzin zgodny z potrzebami i wymaganiami klienta. Na ogół wynajem aut obejmuje czas od momentu odbioru pary młodej, przez ceremonię zaślubin, sesję zdjęciową, aż do zakończenia przyjęcia weselnego.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Realizujemy usługę zgodnie z ustaleniami z klientem. Możemy zapewnić kierowcę na czas trwania wynajmu, a także koordynatora czy asystenta, jeśli jest taka potrzeba.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz materiałach, dbając o to, aby auta były zawsze w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Zapewniamy regularny serwis oraz ubezpieczenie pojazdów.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nasi pracownicy posługują się językiem polskim oraz angielskim i niemieckim. W zależności od potrzeb klientów, możemy również zorganizować obsługę w innych językach.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zalecamy skontaktowanie się z nami co najmniej 3-6 miesięcy przed planowanym terminem wesela, aby mieć pewność, że wybrane auto będzie dostępne w ustalonym dniu. Pomagamy też w nagłych wypadkach tj. wynajem auta tydzień przed ślubem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie lub kontakt z nami ma na celu omówienie szczegółów usługi, wyboru auta oraz poznanie Państwa oczekiwań. Spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z parą młodą na bieżąco, aby omawiać szczegóły usługi oraz dostosować się do wszelkich zmian. Częstotliwość kontaktu zależy od potrzeb klientów oraz etapu realizacji usługi.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl naszej pracy opiera się na profesjonalizmie, dbałości o detale oraz indywidualnym podejściu do każdej pary młodej. Dążymy do tego, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie i sprawić, że dzień ślubu będzie niezapomniany.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy w stanie dostosować naszą usługę do indywidualnych potrzeb i życzeń klientów, tak aby spełnić ich oczekiwania oraz uczynić ten dzień wyjątkowym.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Pomagamy osobom niezdecydowanym, doradzając im najlepsze rozwiązania w oparciu o nasze doświadczenie i znajomość branży. Potrafimy zaproponować różne opcje dopasowane do stylu ślubu, oczekiwań i budżetu pary młodej.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

W sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie, jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany. Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować się do nowych oczekiwań oraz znaleźć optymalne rozwiązanie zgodne z Państwa potrzebami.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Trudności podczas wesel mogą dotyczyć m.in. problemów z logistyką czy nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi potrafimy szybko i sprawnie radzić sobie z tego typu sytuacjami, aby zagwarantować Państwu bezproblemowy i przyjemny przebieg uroczystości.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

W przeszłości mieliśmy do czynienia z różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami, takimi jak awarie samochodów czy opóźnienia spowodowane korkami. W każdej sytuacji potrafiliśmy szybko zareagować i znaleźć rozwiązanie, tak aby para młoda mogła cieszyć się swoim dniem bez zbędnych stresów.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu może być potrzebny w celu omówienia ewentualnych spraw związanych z usługą, takich jak przedłużenie wynajmu czy dopłaty za dodatkowe usługi. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, aby pomóc w załatwieniu wszelkich formalności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu to zapewnienie luksusowego i komfortowego doświadczenia dzięki wynajęciu sportowych lub luksusowych aut. Współpracujemy z profesjonalnymi kierowcami, aby zagwarantować bezpieczeństwo i spokój podczas tego wyjątkowego dnia.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde wesele jest wyjątkowe i niezapomniane, jednak szczególnie zapadło nam w pamięć wesele zorganizowane w plenerze, w malowniczym otoczeniu natury, gdzie do przewiezienia para młoda użyła naszego Lamborghini Huracan. Całe wydarzenie było piękne, pełne emocji i magii.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę, to zamek w Książu. Wynajem luksusowego auta dla pary młodej dopełnił atmosfery tego niezwykłego miejsca, nadając uroczystości jeszcze więcej prestiżu.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbliższy nam jest styl elegancki i luksusowy, gdzie kluczową rolę odgrywa wysoka jakość usług oraz dbałość o detale.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Najważniejszą cechą charakteru w naszej pracy jest profesjonalizm oraz umiejętność dostosowania się do potrzeb i oczekiwań klientów.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją dla nas są liderzy rynku motoryzacyjnego oraz innych firm z branży ślubnej w Europie, którzy jak my nieustannie podnoszą standardy jakości oraz wprowadzają innowacyjne rozwiązania.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspiracje czerpiemy z różnych źródeł, takich jak branżowe portale, magazyny, media społecznościowe, a także z sukcesów naszych klientów i ich zadowolenia z realizacji usług.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Aby się rozwijać, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach i warsztatach branżowych. Ponadto, śledzimy trendy rynkowe oraz utrzymujemy kontakt z innymi profesjonalistami z branży.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabralibyśmy narzędzia, które pozwolą nam przetrwać i poradzić sobie z trudnościami oraz coś, co przypominałoby nam o naszej pracy i pasji, na przykład zdjęcia pięknych aut

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualne trendy w branży ślubnej to śluby z personalizacją usług oraz zwracanie uwagi na szczegóły i estetykę. Ważne jest, aby być na bieżąco z trendami, gdyż pozwala to lepiej zrozumieć oczekiwania klientów i dostosować ofertę do ich potrzeb.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Według nas, trend oparty na przesadnym wystroju i ostentacyjnym luksusie może przeminąć najszybciej, gdyż coraz więcej par szuka prostoty, elegancji oraz autentycznych doświadczeń.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dla osób, dla których ważna jest ekologia, możemy zaproponować wynajem aut z napędem elektrycznym lub hybrydowym, co pozwoli na ograniczenie emisji spalin.

Nasze pasje.

Naszą pasją jest motoryzacja oraz branża ślubna. Uwielbiamy tworzyć niezapomniane wspomnienia dla naszych klientów poprzez dostarczanie luksusowych i sportowych aut na ich wyjątkowy dzień.

Ciekawostki na nasz temat.

Jedną z ciekawostek na nasz temat jest to, że nasz zespół składa się z entuzjastów motoryzacji, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat różnych marek i modeli aut.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Naszą ulubioną książką jest "Sztuka wyboru" autorstwa Sheena Iyengara, która pomaga zrozumieć, jak podejmować świadome decyzje. Natomiast ulubionym filmem jest "Szybcy i Wściekli" ze względu na pasjonującą historię i wspaniałe samochody. Jeśli chodzi o serial, cieszymy się oglądając "Top Gear", który dostarcza nam informacji na temat nowości motoryzacyjnych oraz sprawia, że świat samochodów staje się jeszcze bardziej fascynujący.

Opinie SexyCars (6)

Porsche 911 Turbo S | Lamborghini, Ferrari, Audi R8 - Auto do ślubu id:43030
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
K
Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-04-2023
Myślenice
Data dodania: 27-04-2023

Dziękuje za doskonałą obsługę od początku do końca, jeśli chodzi o wynajęte auto do ślubu. Pan Kamil był bardzo pomocny, doradził nam jakie auto najlepiej wybrać bo zależało nam na najbardziej zjawiskowym i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Lamborghini Huracan. Powiem tak, że to jak to auto się prezentuje i jakie zrobiło wrażenie to jest nie do opisania. Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam.

W
Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2023
Kraków
Data dodania: 25-04-2023

Jestem niezwykle zadowolony z usługi wynajmu auta na ślub w Sexycars!
Wybraliśmy Porsche 911 Turbo S, które okazało się idealne na nasz wyjątkowy dzień. Samochód był nieskazitelnie czysty, a jego styl i elegancja zrobiły na nas i naszych gościach ogromne wrażenie. Obsługa tu była profesjonalna i pomocna, co znacznie ułatwiło nam organizację tego wydarzenia.
Serdecznie polecam Sexycars każdemu, kto chce uczynić swój ślub jeszcze bardziej niezapomnianym!

Kamil
25-04-2023

Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszego auta do ślubu. Cieszymy się, że nasze Porsche 911 spełniło Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie.

S
Stasiek S
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 30-07-2019

Przyjechał do nas bardzo sympatyczny elegancki, młody człowiek, ale było widać doświadczenie w prowadzeniu tego samochodu. Przejazdy mega szybkie, bo takie chcieliśmy. Polecam i pozdrawiam serdecznie

Kamil
03-10-2019

Dziękujemy za wybranie nas i pozdrawiamy :)!

R
Roman
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 30-07-2019

Pełen profesjonalizm ze strony Pana Kamila, szybko uzgodniliśmy warunki i dogadaliśmy cenę, która wyszła całkiem całkiem. Dziękuje za przewóz tym niesamowitym samochodem i pozdrawiam!!!Pełen profesjonalizm ze strony Pana Kamila, szybko uzgodniliśmy warunki i dogadaliśmy cenę, która wyszła całkiem całkiem. Dziękuje za przewóz tym niesamowitym samochodem i pozdrawiam!!!

Kamil
25-04-2023

Dziękujemy za wybór naszej oferty. Pozdrawiamy.

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2019
Szczecin
Data dodania: 29-07-2019

Cieszę się że skorzystaliśmy z tego samochodu, było idealnie. Chcieliśmy auto które będzie zwracać uwagę i tak właśnie było. Przejechalibyśmy się chętnie jeszcze raz :) Pozdrawiamy i polecamy Pana Kamila

Kamil
25-04-2023

Dziękujemy za wybór naszej oferty. Pozdrawiamy.

D
Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Kraków
Data dodania: 25-07-2019

Świetna obsługa, jesteśmy bardzo zadowoleni. Kierowca pojawił się punktualnie, był miły i dobrze prowadził, a samo auto rewelacja, dosłownie wgniatało przy przyspieszaniu w fotel momentami, w sumie tego oczekiwałem :) Polecam

Kamil
25-07-2019

Dziękuje i cieszę się że się Państwu podobało

Kontakt SexyCars

Nazwa firmy: SexyCars
NIP: 6792974323
Imię i nazwisko: Kamil Drozdowicz
Adres: Kraków, ul. Wysłouchów 49/6, 30-611, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 4003

Popularne miasta w okolicy