Do wynajęcia *nowe* samochody klasy Premium id:15597

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 31-07-2015
Liczba odwiedzin: 1561

Oferta

Do wynajęcia nowe samochody klasy Premium z kierowcą (Możliwość wynajmu dla Młodego lub dla Świadka do samodzielnego prowadzania każdego z samochodów).
Wozimy gości specjalnych na imprezach okolicznościowych, masowych, firmowych, odbieramy z lotnisk. Obsługa i transport VIP, przewóz artystów, transfery biznesowe, śluby i studniówki, przewóz gości specjalnych, przewóz osób na indywidualne zamówienie.


BMW M6 Gran Coupe

BMW M6 to połączenie eleganckiego stylu z doskonałymi osiągami. Nadwozie Gran Coupe czyni samochód bardziej komfortowym i praktycznym, poprzez dodatkową parę drzwi. Emocje, wyzwalane przez 560 koni mechanicznych przekazywanych tylko na tylną oś, są odczuwalne w każdym miejscu w samochodzie.

Rewelacyjny Pakiet dla Młodego gdzie Pan młody jako kierowca M6 sam prowadzi nowy sportowy samochód za prawie 800 tys. Przez prawie 6 godzin ma do dyspozycji samochód który dostarcza niesamowitych emocji i zostaje w pamięci jego, żony oraz gości.
Pakiet Pan Młody M6 Plus – Obejmuje wszystkie opcje z pakietu Pan Młody M6 oraz dodatkowo wynajem auta Audi A8 z kierowcą w tym samych czasie co BMW M6 za dodatkową opłatą tylko w wysokości 250 zł netto. W tym pakiecie oferujemy do dyspozycji dwa samochody jeden dla Pan Młodego BMW M6 (samodzielna jazda) oraz drugi samochód AUDI A8 ( z kierowcą) do wykorzystania przez świadków, rodziców.

Pakiet Świadek – Możliwość samodzielnego prowadzenia samochodów BMW M6, Audi A8 lub BMW328 przez "Świadka" który staje się kierowcą Pana Młodego. Wszystkie parametry finansowe jak w Pakietach Pan Młody. Powyższa oferta jest wyjątkową okazją dla Świadka do zaprezentowania się w samochodzie z najwyższej półki. Może być to także prezent świadków dla Młodych. Wygodnie całą czwórką ( młodzi i świadkowie) bezstresowo ( bez innych świadków) mogą się przemieszczać we wszystkie miejsca związane z ceremonią ślubną.

Audi A8 4.2TDI

A8 to flagowa limuzyna Audi. Komfort podróży gwarantowany. Samochód waży ponad dwie tony, a mimo to jest bardzo dynamiczny za sprawą ogromnego momentu obrotowego (850Nm), dzięki temu auto chętnie przyspiesza przy każdych obrotach. Stały napęd na cztery koła quattro pozwala uwolnić moc w każdych warunkach, na każdej nawierzchni co stanowi również o bezpieczeństwie podróży. Elegancki wygląd to gwarancja dobrego wrażenia.

BMW 328

BMW 328i F30 to klasyczny sedan łączący w sobie cechy komfortu oraz sportu. Auto jest wyposażone również w napęd Xdrive, co stanowi o jego gotowości w każdych warunkach. Model jest wykończony w linii Luxury. BMW 3 F30 jest szersze i dłuższe od swojego poprzednika, co przekłada się na większy komfort jazdy. Mimo powszechnego downsizingu, który dotknął również ten model, auto nie straciło na dynamice, a wręcz przeciwnie. Mniejsza masa, a równocześnie większa moc pozwala na uzyskanie bardzo dobrych osiągów, lepszych od rywali takich jak Audi A4, czy Mercedese C klasa.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: vipszofer

Rodzaj:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Do wynajęcia *nowe* samochody klasy Premium
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia