Do wynajęcia *nowe* samochody klasy Premium id:15597

Oferta
Dodaj do plannera

Do wynajęcia nowe samochody klasy Premium z kierowcą (Możliwość wynajmu dla Młodego lub dla Świadka do samodzielnego prowadzania każdego z samochodów).
Wozimy gości specjalnych na imprezach okolicznościowych, masowych, firmowych, odbieramy z lotnisk. Obsługa i transport VIP, przewóz artystów, transfery biznesowe, śluby i studniówki, przewóz gości specjalnych, przewóz osób na indywidualne zamówienie.


BMW M6 Gran Coupe

BMW M6 to połączenie eleganckiego stylu z doskonałymi osiągami. Nadwozie Gran Coupe czyni samochód bardziej komfortowym i praktycznym, poprzez dodatkową parę drzwi. Emocje, wyzwalane przez 560 koni mechanicznych przekazywanych tylko na tylną oś, są odczuwalne w każdym miejscu w samochodzie.

Rewelacyjny Pakiet dla Młodego gdzie Pan młody jako kierowca M6 sam prowadzi nowy sportowy samochód za prawie 800 tys. Przez prawie 6 godzin ma do dyspozycji samochód który dostarcza niesamowitych emocji i zostaje w pamięci jego, żony oraz gości.
Pakiet Pan Młody M6 Plus – Obejmuje wszystkie opcje z pakietu Pan Młody M6 oraz dodatkowo wynajem auta Audi A8 z kierowcą w tym samych czasie co BMW M6 za dodatkową opłatą tylko w wysokości 250 zł netto. W tym pakiecie oferujemy do dyspozycji dwa samochody jeden dla Pan Młodego BMW M6 (samodzielna jazda) oraz drugi samochód AUDI A8 ( z kierowcą) do wykorzystania przez świadków, rodziców.

Pakiet Świadek – Możliwość samodzielnego prowadzenia samochodów BMW M6, Audi A8 lub BMW328 przez "Świadka" który staje się kierowcą Pana Młodego. Wszystkie parametry finansowe jak w Pakietach Pan Młody. Powyższa oferta jest wyjątkową okazją dla Świadka do zaprezentowania się w samochodzie z najwyższej półki. Może być to także prezent świadków dla Młodych. Wygodnie całą czwórką ( młodzi i świadkowie) bezstresowo ( bez innych świadków) mogą się przemieszczać we wszystkie miejsca związane z ceremonią ślubną.

Audi A8 4.2TDI

A8 to flagowa limuzyna Audi. Komfort podróży gwarantowany. Samochód waży ponad dwie tony, a mimo to jest bardzo dynamiczny za sprawą ogromnego momentu obrotowego (850Nm), dzięki temu auto chętnie przyspiesza przy każdych obrotach. Stały napęd na cztery koła quattro pozwala uwolnić moc w każdych warunkach, na każdej nawierzchni co stanowi również o bezpieczeństwie podróży. Elegancki wygląd to gwarancja dobrego wrażenia.

BMW 328

BMW 328i F30 to klasyczny sedan łączący w sobie cechy komfortu oraz sportu. Auto jest wyposażone również w napęd Xdrive, co stanowi o jego gotowości w każdych warunkach. Model jest wykończony w linii Luxury. BMW 3 F30 jest szersze i dłuższe od swojego poprzednika, co przekłada się na większy komfort jazdy. Mimo powszechnego downsizingu, który dotknął również ten model, auto nie straciło na dynamice, a wręcz przeciwnie. Mniejsza masa, a równocześnie większa moc pozwala na uzyskanie bardzo dobrych osiągów, lepszych od rywali takich jak Audi A4, czy Mercedese C klasa.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: vipszofer

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz

Cennik

Pakiet Ślubny – obejmuje 5 godzin usługi ( czas jest liczony od momentu podstawienia samochodu pod wskazany adres) na terenie Wrocławia i okolic ( w inne miejsca dojazd będzie dodatkowo płatny). Cena obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą, tablice rejestracyjne „Młoda Para” oraz podstawowe przystrojenie pojazdu

cena 900 zł netto
każda następna godzina dodatkowo 120 zł netto

Pakiet Pan Młody M6 – obejmuje 6 godzin usługi (czas jest liczony od momentu podstawienia samochodu pod wskazany adres) na terenie Wrocławia i okolic (w inne miejsca dojazd będzie dodatkowo płatny). Cena obejmuje wynajem auta BMW M6 w tym 30 minut SZKOLENIA z obsługi samochodu a po akceptacji przez naszego kierowcę umiejętności Pan Młodego samodzielna jazda po Pannę Młodą, do USC, do Kościoła itd., tablice rejestracyjne „Młoda Para” oraz podstawowe przystrojenie pojazdu.

cena 1.000 zł netto
każda następna godzina dodatkowo 130 zł netto

Pakiet Pan Młody M6 Plus – Obejmuje wszystkie opcje z pakietu Pan Młody M6 oraz dodatkowo wynajem auta Audi A8 z kierowcą w tym samych czasie co BMW M6 za dodatkową opłatą tylko w wysokości 250 zł netto. W tym pakiecie oferujemy do dyspozycji dwa samochody jeden dla Pan Młodego BMW M6 ( samodzielna jazda) oraz drugi samochód AUDI A8 ( z kierowcą) do wykorzystania przez świadków, rodziców.

cena 250 zł netto

Pakiet Pan Młody BMW 328 – obejmuje 6 godzin usługi (czas jest liczony od momentu podstawienia samochodu pod wskazany adres) na terenie Wrocławia i okolic (w inne miejsca dojazd będzie dodatkowo płatny). Cena obejmuje wynajem auta BMW 328i w tym 15 minut SZKOLENIA z obsługi samochodu a po akceptacji przez naszego kierowcę umiejętności Pan Młodego samodzielna jazda po Pannę Młodą, do USC, do Kościoła itd., tablice rejestracyjne „Młoda Para” oraz podstawowe przystrojenie pojazdu.

cena 700 zł netto
każda następna godzina dodatkowo 110 zł netto

Pakiet Świadek – Możliwość samodzielnego prowadzenia samochodów BMW M6, Audi A8 lub BMW328 przez "Świadka" który staje się kierowcą Pana Młodego. Wszystkie parametry finansowe jak w Pakietach Pan Młody. Powyższa oferta jest wyjątkową okazją dla Świadka do zaprezentowania się w samochodzie z najwyższej półki. Może być to także prezent świadków dla Młodych. Wygodnie całą czwórką ( młodzi i świadkowie) bezstresowo ( bez innych świadków) mogą się przemieszczać we wszystkie miejsca związane z ceremonią ślubną.

Pakiet Impreza – obejmuje 4 godzin ( czas jest liczony od momentu podstawienia samochodu pod wskazany adres) na terenie Wrocławia i okolic ( w inne miejsca dojazd będzie dodatkowo płatny). Cena obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą.

cena 1.000 zł netto
każda następna godzina dodatkowo 120 zł netto plus 4 zł netto za każdy przejechany kmPakiet Transfer – obejmuje 2 godziny, w tym odbiór osób z wskazanego miejsca A, przewóz ich do pkt. B (Wrocław, Polska , Europa). Cena obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą.

cena 400 zł netto
każda następna godzina 100 zł netto, plus 4 zł netto za każdy przejechany km

M Pakiet – obejmuje 3 godziny, w tym transfer z wskazanego miejsca A do miejsca gdzie klient przez 45 minut będzie mógł samodzielnie [pod nadzorem VIPszofera] prowadzić BMW M6 dodatkowo za każdy przejechany km 5 zł netto.cena 1000 zł netto
każda następna godzina 200 zł netto

Umowy stałe – negocjowane indywidualne stawki na transfery z wskazanego miejsca A do miejsca B, minimum 350 zł netto (do dwóch godzin) za jednorazowy wyjazd. Cena obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą. cena 350 zł netto każda następna godzina 100 zł netto, plus 3 zł netto za każdy przejechany km

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Do wynajęcia *nowe* samochody klasy Premium
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 31-07-2015
Liczba odwiedzin: 1234

Nowe ogłoszenia