Dogro Fotografia - miłosne historie!

od 2500 do 3600 zł
Toruń, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Cześć, jestem Dominika!

Od zawsze inspirują mnie: miłość, natura, wzruszenia, czułość i uśmiechy. Od kilku lat także koty, łączy nas wspólna pasja – przytulanie. W przerwach od przytulania uwielbiam podróżować, nabijać kroki na zegarku i odwiedzać pyszne restauracje!

Od lat jestem zakochana w fotografii i magii łapania niepowtarzalnych chwil. Każda sesja to dla mnie ekscytacja. Zachwyt nad człowiekiem, jego emocjonalnością i światłem, które go rysuje.

Prowadzę swoją firmę już prawie 5 lat i mam za sobą setki fotograficznych spotkań zakończonych wzruszeniami i zachwytem. Niezwykle cenię sobie Wasz komfort i luźną atmosferę podczas sesji. Zależy mi na tym, żeby zarówno zdjęcia, które otrzymacie, jak i nasze spotkanie wywołały uśmiech na Twojej twarzy

Nie mogę doczekać się tego momentu, gdy za 10, 15, a może i 50 lat, otworzysz album ze zdjęciami i z uśmiechem na twarzy albo łezką w oku będziesz wspominać te chwile.


Zatrzymajmy razem te momenty.

Dogro Fotografia - miłosne historie!
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 10-01-2023

Zdjęcia są przepiękne! Naprawdę nie ma takiego, które by mi się nie podobało, a jestem mocno krytyczna wobec mojej osoby na zdjęciach 😄 także nie wiem, jak to udało się zrobić Dominice, ale jest bajka! 🥰 I polecam każdemu! 🙂 oby każdemu się tak poszczęściło z fotografem, jak nam 😁 Nie dość, że zdjęcia przepiękne, to Dominika jest tak sympatyczną osobą, że wprowadza totalnie luźną atmosferę. Polecam z całego serca ❤️

Nazwa firmy: Dogro Fotografia
Imię i nazwisko: Dominika Kołodziej
Adres: Toruń, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2931

Wyjątkowe sale weselne w mieście Toruń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy